Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

avernia Neaktivní

Svatba byla 16. června 2012 Ostrava, Region Karviná  • 

  • Před 12 lety, když mi pomohl najít cestu na autobus. Od té doby jsem se s ním nikdy neztratila :D
Lucie a Lukáš - 16. června 2012 - Ostrava, Region Karviná - 124 fotek
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
avernia
Dnes dorazil podvazek, je ještě mnohem hezčí než na fotce :)) Kamínky vypadají opravdu krásně.
avernia
Po více než dvou měsících trénování na první tanec to dnes konečně vypadalo k světu :) Mám z nás radost... dokonce už i efektně otáčím hlavou :D
avernia
Vybraný motiv Fleur de Lis BUDE!! Díky šikovnému kolegovi, který ho "vytáhl" z nahnutého obrázku nebudu muset dělat kompromisy mezi tím, co se mi líbí a tím, co je možné snadno sehnat :)
avernia
Makaronky vyzvednuty :) Stříbrné vypadají úžasně. Barevné mi kolegové skoro snědli :D K večeru umístím do alba fotku.
avernia
Dnes si jdu vyzvednout stříbrné makaronky. Jsem moc zvědavá, jak se povedly :)
avernia
Mám radost :) Dnes jsme vybrali prstýnky a také objednali letenky a hotel na naši svatební cestu. Snad se ještě vyjasní situace s hotelem, kde plánujeme svatbu a budu naprosto spokojená :)
avernia
Jsem zklamaná. Objednala jsem si papíry, které jsem chtěla použít na výrobu oznámení, menu, jmenovek, popisků a které měly být podle obrázku stříbrné. Jsou ale pouze bílé s perletí :( Chtěla bych tedy varovat před www.luxusnipapiry.cz.
avernia
Nevěsty, neřešila jste nebo neřešíte některá rozdílnou výšku podpadků u bot, které jste jsou na obřad, focení a těmi, ve kterých se tančí? Já budu mít nejspíše jedny s 10cm a druhé s 3-5cm podpadkem a bojím se, že délka šatů by mohla být problém.
avernia
Moc hezká píseň.. jen nevím, zda by se hodila (např. na první tanec)... Jaké písně máte vy?
avernia
První zkouška svatebních šatů: bohužel z šesti modelů, které jsem chtěla zkoušet měli pouze tři, zbytek byl na sv. veletrhu. proto jdeme zkoušet ještě v pondělí (fotky dodám). Světlo a prostor na focení nebylo dokonalé, proto ta kvalita fotek :)
avernia
Holky, začínám se trochu bát. Jak byste hledaly dobrého kadeřníka a vizážistu v místě, kde nikoho a nic neznáte? Svatbu máme v Ostravici a chtěla bych, aby byl kadeřník/vizážista ochoten dojet do hotelu. Neřešily jste některá něco takového?
avernia
Dnes jsem objevila obchod Almi Décor a jsem nadšená.. docela vážně uvažuji, že bych světle modrou vyměnila za černou a měla tak bílo-stříbrno-černou kombinaci. Měli tam tolik nádherných věcí, které by se hodily.
avernia
Tak jsem dnes zadala text na mističku pod prstýnky: Je t´aimerai, respecterai et honorerai toujours, quoi qu´il advienne dans le futur (Budu Tě milovat, respektovat a ctít navždy, ať se děje cokoliv - tak nějak je to v češtině). Snad se to podaří :)
avernia
První pokus o makaronky dopadl katastrofálně. Podle receptu jich z várky mělo být skoro 80. Je jich jen 15 - nesouměrných, zelených (s modrým barvivem) a s obrovskými okraji. Chuť ale mají stejnou, jako kupované, tak jsem snad na správné cestě :D
avernia
Dnes jsem koupila první drobnosti na svatbu - dva odstíny šedého a bílý písek, který přijde, jako na fotce ve fotoblogu, do vyšších sklenic se svíčkou :) Také jsem napsala do keramické dílny a poptala mističku na prstýnky.
avernia
Lucie - 35 r. Lukáš - 38 r.
Registrace: květen 2011
Bydliště: Praha - Vysočany, Region Praha
Příspěvků: 89
Inzerátů: 0
Přátelé: 34
Líbí se mi tyto fotoblogy (2)