Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

anoli85 Neaktivní

Svatba byla 6. června 2009 na zámku Kozel, Region Plzeň  • 

 • Všechno se vyvedlo na jedničku. Svědkyně s kamarádkami sice dorazily za pět minut odjezd, ale už je jim odpuštěno :-) Počasí vyšlo jako na objednávku, žádné vedro, žádná zima, občas nám dokonce i vysvitlo sluníčko a to předpověď hlásila zataženo s deštěm.. Obřad jsme měli v 11:00 hodin, focení končilo kolem půl 1 a jakmile jsme nasedli do auta a jeli na hostinu, začalo nám pršet štěstí. Největší várka přišla až na hostině a v té chvíli jsem byla ráda, že už máme vše za sebou a můžeme se bavit bez ohledu na počasí. A že nám to šlo :-) Končili jsme o půlnoci, všichni spokojení a příjemně unavení :-)

  Tímto bych chtěla poděkovat všem, kteří s námi tento den prožili a náležitě oslavili, děkujeme za miliony krásných přáníček a svatebních darů.

  Speciální poděkování patří mé mamině, která mi napekla nádherné dorty a ještě nádhernější cukroví (ostatně výsledek můžete vidět v mém přípravném albu) a havně bych jí chtěla poděkovat za to, že na moji svatbu přišla.

  Dále bych chtěla poděkovat mýmu tátovi i babi za jejich nadšení pro svatbu a oběma za čtvrteční pečení koláčů - bylo to namáhave, ale stálo to za to, každý si je chválil.

  Zvláštní poděkování patří i Ondrovo rodičům - dnes vlastně už mým tchánovcům :-)

  A jako poslední děkujeme Míše a Lence, že nám to všechno odsvědčily :-)
Ilona Horová a Ondřej Polívka - 6. června 2009 - na zámku Kozel, Region Plzeň - 50 fotek
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
anoli85
Ilona - 34 r. Ondřej Polívka
Registrace: srpen 2008
Bydliště: Nepomuk, Region Plzeň
Příspěvků: 426
Inzerátů: 0
Přátelé: 13