Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Ilona Horová a Ondřej Polívka   svatební album

anoli85  •  50 fotek  •  18. čer 2009, na zámku Kozel, Region Plzeň

Jaká byla svatba:

Všechno se vyvedlo na jedničku. Svědkyně s kamarádkami sice dorazily za pět minut odjezd, ale už je jim odpuštěno :-) Počasí vyšlo jako na objednávku, žádné vedro, žádná zima, občas nám dokonce i vysvitlo sluníčko a to předpověď hlásila zataženo s deštěm.. Obřad jsme měli v 11:00 hodin, focení končilo kolem půl 1 a jakmile jsme nasedli do auta a jeli na hostinu, začalo nám pršet štěstí. Největší várka přišla až na hostině a v té chvíli jsem byla ráda, že už máme vše za sebou a můžeme se bavit bez ohledu na počasí. A že nám to šlo :-) Končili jsme o půlnoci, všichni spokojení a příjemně unavení :-)

Tímto bych chtěla poděkovat všem, kteří s námi tento den prožili a náležitě oslavili, děkujeme za miliony krásných přáníček a svatebních darů.

Speciální poděkování patří mé mamině, která mi napekla nádherné dorty a ještě nádhernější cukroví (ostatně výsledek můžete vidět v mém přípravném albu) a havně bych jí chtěla poděkovat za to, že na moji svatbu přišla.

Dále bych chtěla poděkovat mýmu tátovi i babi za jejich nadšení pro svatbu a oběma za čtvrteční pečení koláčů - bylo to namáhave, ale stálo to za to, každý si je chválil.

Zvláštní poděkování patří i Ondrovo rodičům - dnes vlastně už mým tchánovcům :-)

A jako poslední děkujeme Míše a Lence, že nám to všechno odsvědčily :-)

Hostina - Švejk restaurant u Zeleného stromu - obrovská spokojenost, nádherná výzdoba, vstřícný peronál, super ceny a hlavně to jídlo nemělo chybu :-)
Fotograf - Petra Potůčková - je to opravdová profesionálka, ostatně fotky mluví za vše..
Svatební šaty - Ebay - velké poděkování patří Artichoke, bez které bych tyto šaty neměla - nyní jsou na prodej
Ženich oblek - Svatební salon Lady's Plzeň - moc ochotný personál, doporučuji
Svatební dort - paní Šrámková z Mileč - cestou na hostinu se nám dort začal trochu bortit, ale ve finále vypadal pěkně a skoro celý se snědl..

Začátkem května čekáme miminko :-)
2Začátkem května čekáme miminko :-)
letos 6. června slavíme 5. výročí a tyhle krásné holčičky to oslaví s námi :-)
1Letos 6. června slavíme 5. výročí a tyhle krásné holčičky to oslaví s námi :-)