Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

andreakriskova Neaktivní

Svatba byla 6. září 2014 Břevnovský klášter, Tereziánský sál, Region Praha  • 

 • Jaká byla? :)
  Dnes jsme poprvé viděli svatební video a mohu až teď opravdu říct...svatba byla dokonalá!
  Vše nám vyšlo, jak to mělo být i když to byl opravdu chvilkami obrovský stres. Doporučení přátel bych chtěla poslat dál, dalším nevěstám..je opravdu důležité mít skvělého kameramana! A proč?
  Celý den utekl tak rychle, že opravdu až teď vím jaký byl. Až dnes na videu :)

  Ráno a přípravy:
  Vše probíhalo v prostorách hotelu Meritum, kde jsme byli ubytovaní a později zde ve velkém párty stanu byla i hostina (tedy raut a zábava).vzhledem k pěknému prostředí a nádhernému počasí to byla skvělá volba.
  Ráno doporučuji nevěstám si dát něco silnějšího. Nevím jak to mají ostatní slečny, ale opravdu nešlo usnout a třásla jsem se od probuzení jako ratlík. Až do příjezdu prvních hostů a hlavně maminky. Až pak se mi ulevilo.
  Jen mě trošku mrzelo, že jsem se sama nemohla uvítat s hosty a kamarády. Protože celé dopoledne jsem trávila přípravami.
  Líčení bylo dlouhé, ale nakonec se vyplatilo. Musím uznat, že to byla i legrace. Prostě Michaela je opravdu velký profík, je velice šikovná a hlavně milá. Líčenní vypadalo nádherně a vydržela jsem krásná až do rána. Na fotografiích vypadalo vše nádherně.
  Pak mi do pokoje přinesli květiny! To byla pro mne ta nejkrásnější část celého dne a musím uznat, že i když jsem čekala, že budou krásné, byly nádherné!!! A já zaháněla slzičky v očích.
  O výzdobu stolů jsme se pochopitelně nemuseli starat a vše bylo co se hostiny týče perfektně připravené.
  Od rána s námi byla má koordinátorka Denisa a bez její pomoci bychom vše těžko zvládali. Příjezd hostů, stužkování, zdobení aut, zasedací pořádek, kolona aut, měla dost práce a vše zvládla na jedničku a já mohla být klidnější. Čas se nám krátil a pořád bylo co upravovat, nakonec v tom spěchu jsem si ani neoblékla připravené punčošky..ještě že tak!! odpoledne bylo na sluníčku kolem 30ti stupňů.
  Obřad:
  Bylo veliké štěstí, že nám vyšlo počasí, ale jedna věc se ještě krom počasí nedá naplánovat a to je dopravní situace.
  Jediná věc, co nám pár minut drásala všem nervy. Kolona. Na obřad jsme dorazili pozdě řádově o deset minut a to bych opravdu znovu prožít nechtěla. Z celého dne to bylo opravdu to nejhorší. Při pohlednu na hodinky se mi chtělo omdlít.
  Náš obřad proběhl v Tereziánském sále Břevnovského kláštera. Je to pro svatbu asi jedno s těch nejkrásnějších míst co jsem viděla. Svatební obřad jsme doplnili živou hudbou, hrou na klavír a housle a tím myslím ten sál i celý obřad dostal to kouzlo. Plakali snad úplně všichni :)
  Všem, kdo mají takovouto možnost doporučuji. Byla to krása!
  Obřad byl tedy fajn, vše už proběhlo jak má být a díky foto a video :) máme na něj i na celý den krásné vzpomínky.
  Obřad nebyl bez chybičky a můžu za to vlastně já. Když jsem měla říci to jediné: své ANO, začala jsem se klepat a z úst nevyšlo vůbe nic až po krátké pauze. Naštěstí hosté to chápali jako dramatickou super pauzu, ale já v tu chvilku myslela že upadnu :D
  Další pobavení hostů jsem způsobila při vyndavání holoubků z klece. Manžel úplně v pořádku vyndal toho svého, jen ten můj se rozhodl protestovat. ALe prý to bylo velmi mlilé..tak aspoň můžu všechny budoucí nevěsty ujistit že i takové trapasy všichni vezmou s legrací :)
  Hostina:
  Vše krásně připravené, jídlo skvělé a zábava až do večera. Skvělá volba místa hostiny, velký stan, venku zahrádka a všichni hosté spokojení. Byl to opravdu krásný den. Jen utekl tak moc rychle. V okamžiku kdy jsem se s manželem chtěla začít bavit a užít si přátelé, byl konec :)
  Jediné, co mě moc mrzí
  nemám fotku kde jsem já s maminkou. To je jediná věc která mě asi bude mrzet napořád.
  Všem přeji ať je ten jejich den také tak krásný a je potřeba si ho opravdu užít
  Vzhledem k přípravám a počtu hostů už bych to raději znovu absolvovat nechtěla. Hodně štěstí
Andrea a Petr - 6. září 2014 - Břevnovský klášter, Tereziánský sál, Region Praha - 55 fotek
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
andreakriskova
Andrea Krišková - 31 r. Petr Rouha - 43 r.
Registrace: květen 2013
Bydliště: Region Praha - východ
Příspěvků: 40
Inzerátů: 0
Přátelé: 6
Líbí se mi tyto fotoblogy (1)
Moje kolekce