Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Andrea a Petr   svatební album

andreakriskova  •  55 fotek  •  6. zář 2014, Břevnovský klášter, Tereziánský sál, Region Praha

Jaká byla svatba:

Jaká byla? :)
Dnes jsme poprvé viděli svatební video a mohu až teď opravdu říct...svatba byla dokonalá!
Vše nám vyšlo, jak to mělo být i když to byl opravdu chvilkami obrovský stres. Doporučení přátel bych chtěla poslat dál, dalším nevěstám..je opravdu důležité mít skvělého kameramana! A proč?
Celý den utekl tak rychle, že opravdu až teď vím jaký byl. Až dnes na videu :)

Ráno a přípravy:
Vše probíhalo v prostorách hotelu Meritum, kde jsme byli ubytovaní a později zde ve velkém párty stanu byla i hostina (tedy raut a zábava).vzhledem k pěknému prostředí a nádhernému počasí to byla skvělá volba.
Ráno doporučuji nevěstám si dát něco silnějšího. Nevím jak to mají ostatní slečny, ale opravdu nešlo usnout a třásla jsem se od probuzení jako ratlík. Až do příjezdu prvních hostů a hlavně maminky. Až pak se mi ulevilo.
Jen mě trošku mrzelo, že jsem se sama nemohla uvítat s hosty a kamarády. Protože celé dopoledne jsem trávila přípravami.
Líčení bylo dlouhé, ale nakonec se vyplatilo. Musím uznat, že to byla i legrace. Prostě Michaela je opravdu velký profík, je velice šikovná a hlavně milá. Líčenní vypadalo nádherně a vydržela jsem krásná až do rána. Na fotografiích vypadalo vše nádherně.
Pak mi do pokoje přinesli květiny! To byla pro mne ta nejkrásnější část celého dne a musím uznat, že i když jsem čekala, že budou krásné, byly nádherné!!! A já zaháněla slzičky v očích.
O výzdobu stolů jsme se pochopitelně nemuseli starat a vše bylo co se hostiny týče perfektně připravené.
Od rána s námi byla má koordinátorka Denisa a bez její pomoci bychom vše těžko zvládali. Příjezd hostů, stužkování, zdobení aut, zasedací pořádek, kolona aut, měla dost práce a vše zvládla na jedničku a já mohla být klidnější. Čas se nám krátil a pořád bylo co upravovat, nakonec v tom spěchu jsem si ani neoblékla připravené punčošky..ještě že tak!! odpoledne bylo na sluníčku kolem 30ti stupňů.
Obřad:
Bylo veliké štěstí, že nám vyšlo počasí, ale jedna věc se ještě krom počasí nedá naplánovat a to je dopravní situace.
Jediná věc, co nám pár minut drásala všem nervy. Kolona. Na obřad jsme dorazili pozdě řádově o deset minut a to bych opravdu znovu prožít nechtěla. Z celého dne to bylo opravdu to nejhorší. Při pohlednu na hodinky se mi chtělo omdlít.
Náš obřad proběhl v Tereziánském sále Břevnovského kláštera. Je to pro svatbu asi jedno s těch nejkrásnějších míst co jsem viděla. Svatební obřad jsme doplnili živou hudbou, hrou na klavír a housle a tím myslím ten sál i celý obřad dostal to kouzlo. Plakali snad úplně všichni :)
Všem, kdo mají takovouto možnost doporučuji. Byla to krása!
Obřad byl tedy fajn, vše už proběhlo jak má být a díky foto a video :) máme na něj i na celý den krásné vzpomínky.
Obřad nebyl bez chybičky a můžu za to vlastně já. Když jsem měla říci to jediné: své ANO, začala jsem se klepat a z úst nevyšlo vůbe nic až po krátké pauze. Naštěstí hosté to chápali jako dramatickou super pauzu, ale já v tu chvilku myslela že upadnu :D
Další pobavení hostů jsem způsobila při vyndavání holoubků z klece. Manžel úplně v pořádku vyndal toho svého, jen ten můj se rozhodl protestovat. ALe prý to bylo velmi mlilé..tak aspoň můžu všechny budoucí nevěsty ujistit že i takové trapasy všichni vezmou s legrací :)
Hostina:
Vše krásně připravené, jídlo skvělé a zábava až do večera. Skvělá volba místa hostiny, velký stan, venku zahrádka a všichni hosté spokojení. Byl to opravdu krásný den. Jen utekl tak moc rychle. V okamžiku kdy jsem se s manželem chtěla začít bavit a užít si přátelé, byl konec :)
Jediné, co mě moc mrzí
nemám fotku kde jsem já s maminkou. To je jediná věc která mě asi bude mrzet napořád.
Všem přeji ať je ten jejich den také tak krásný a je potřeba si ho opravdu užít
Vzhledem k přípravám a počtu hostů už bych to raději znovu absolvovat nechtěla. Hodně štěstí

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Fotograf Tomáš Vránek - Děkujeme za nádherné fotky, mají neskutečné kouzlo a jsem opravdu šťastná, že nás fotil právě Tomáš.
Kameraman Natacenividea.cz - Lukášovo video je senzační, moc děkujeme za krásné záběry a vtipné scénky. Já i můj manžel jsme dnes u videa plakali, to asi značí vše :)
Hudba Hudba na obřad - Doporučuji všem, kdo mají možnost živé hudby při obřadu. A mrzí mě, že jsem se s Vladěnkou nedomluvila i na ten cimbál na večer, to by teprve byla paráda!
Civilní obřad Břevnovský klášter v Praze - Nádherné prostředí
Hostina Hotel Meritum a Restaurace u Rychtáře, Praha 6 - Děkujeme za krásné prostředí, milou obsluhu, skvělé jídlo a vše co se hostiny a ubytování týče :)
Catering Restaurace U Rychtáře - Splní každé přání a opravdu jídlo bylo skvělé!
Ubytování Hotel Meritum a Restaurace u Rychtáře, Praha 6
Svatební oznámení Goldpress, s.r.o. - Děkujeme za úpravu barvy oznámení do barvy naší svatby, krásné
Instrukce pro svatebčany - Toto jsem řešila sama, svatebními novinami. Mohu poskytnout k nahlédnutí
Dorty Lada Snížková - Má sestřenice, dort byl mňam!! Květinová výzdoba dortu HRUSKADESIGN
Dárky pro hosty HRUSKADESIGN - Dárky pro hosty jsem řešila formou květinového aranžmá, byl jimi vyzdobený stůl a hosté si je odnášeli domů
Svatební šaty Kleinod
Ženichův oblek Kleinod
Obuv Střevíce a více... - Pohodlné, úžasné botičky
Make-up Michaela Švarcová - profesionální vizážistka - Děkuji Míše za perfektní práci a milý přístup! Líčení bylo dokonalé.
Účes Michaela Švarcová - profesionální vizážistka
Svatební prsteny - Rodinné šperky
Květiny HRUSKADESIGN - Děkuji všem za překrásné květiny a veškerou květinovou výzdobu. Doporučuji úplně každému!
Svatebni koordinátor Šnajberková Denisa - Velmi nám pomohla s organizací celého dne. Děkujeme za velkou pomoc a ochotu.
None
3
None
1
None
1
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
1
None
1
None
None
None
None
6
None
2
None
1
None
None