coverphoto
Neaktivní

ad.elle

Adéla  /  31 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 11. lis 2010
bydlí v městě Ostrava
Info o svatbe
Svatba byla 30. 8. 2014
2709
dní po svatbě
Aktivita
47 příspěvků ve fotoblozích
270 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (104)
Kolekce
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
kameraman
Adam Gajdoš
Skvělý chlap, který umí! Vůbec jsme o něm nevěděli, přesto natočil i to, u čeho jsme mysleli, že nebyl... :D Jeho video je úžasné, chválili nám jej všichni a my sami jsme z něj maximálně nadšení. A dámy, je to vážně pěkný chlap, takže se nedivte, že se do kamery pořád tak culím :D https://vimeo.com/106823384
hudba
Bublifunk
Chlapi byli perfektní, zamluvili jsme je rok dopředu :) Nevěsta moc dobře věděla, proč si je vybrala - pařila jsem snad nejvíc ze všech :D Skvělé rock'n'rollové songy roztančily všechny svatebčany. Kapela Bublifunk hraje v plnohodnotném složení bicí, klávesy, kytara+zpěv a saxofon a protože se jedná o absolventy konzervatoře, jde poznat, že jsou kluci šikovní hudebníci. Hosté byli nadšeni a novomanželé také :)
instrukce pro svatebčany
www.wix.com
Jednoduchá platforma s intuitivním ovládáním, na které jsem vytvořila naše webové stránky se všemi informacemi. Hosté byli o všem obeznámeni a telefonátů jsme tak museli vyřizovat jen naprosté minimum :) Navíc na stránky nyní jednoduše přidáme fotky ze svatby, poděkování hostům a další informace...
svatebni koordinátor
moje úžasná sestra a svědkyně v jedné osobě:)
Na její svatbě se budu muset hodně snažit, abych jí vše oplatila :)
výzdoba
Vlastní výroba
Prostírání na stoly, skleničky na květiny, rámy a nápisy v nich, ozdoba na nevěstino auto, dekorace v čele svatební tabule, krabička na přání... nechtěli jsme vyloženě DIY svatbu, ale hodně z toho udělal i můj muž a spousta nápadů byla pravdu jednoduchých, tak jsme se do toho pustili :)
květiny
Hana Sýkorová - květinářství Violka, Kobeřice
Jednat s paní Sýkorovou bylo jako bavit se s kamarádkou. Vše ochotně vysvětlila, ukázala, za skvělou cenu nám připravila květiny na výzdobu sálu, svatební kytici, květiny pro maminky a družičky a samozřejmě korsáž pro ženicha. To vše velmi rychle a navíc k vyzvednutí den před svatbou, abychom už k ní v sobotu nemuseli jezdit... Také nám sehnala ubrusy, když se termín svatby blížil a my je pořád neměli zajištěny :) A v jejím milém květinářství jsme nakoupili i další krásné dekorace k výzdobě stodoly. Všechny měly velký úspěch :)
zásnubní prsten pro nevěstu
Zlatnictví Mech
Velká spokojenost, proto jsme u nich vybírali i prstýnky snubní :)
svatební prsteny
Zlatnictví Mech
Prsteny podle vlastního návrhu, pánové zlatníci nám skvěle poradili a ochotně splnili všechny naše požadavky.
Žádné příspěvky