coverphoto
Neaktivní

janneys

Jana
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 17. pro 2012
bydlí v městě Český Krumlov
Info o svatbe
Svatba byla 18. 5. 2013
2637
dní po svatbě
Aktivita
110 příspěvků ve fotoblozích
391 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (36)
Kolekce
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +212
Svatební album
Jana a Lukáš
18. 5. 2013 Český Krumlov | 216 fotek
svatebni koordinátor
Elbea - svatební agentura - Hodně nám jejich přítomnost pomohla. Neumím si představit, že bychom tím vším měli zahltit členy rodiny. Asi by si to vůbec ti dotyční neužili...Navíc díky nim jsme měli vše potřebné. Přece jen...ráno mě ani nenapadlo myslet na to, že bychom měli mít s sebou šátek (ačkoliv jsme měli v plánu poznávání ženicha a nevěsty), náhradní pírka a sponky do vlasů, náplasti či spoustu dalších věcí. Ráno jsem myslela na úplně jiné věci. Takže jejich vybavenost pro nás v jistých chvílích byla záchranou. Například když jsme ráno zjistili, že jsem někam zaštrachala stuhy na zdobení aut :-D Ještě jednou jim proto děkujeme, že dopomohli k hladkému průběhu, vymysleli nám hry, odmoderovali je a byli nám celý den k dispozici.
fotograf
Adilson Ramos - Fotky z Kapverd - velice dobře umí anglicky, takže bezproblémová domluva, když jsme se s ním jeden den domluvili, už druhý den se fotilo, fotky dopadly dobře a ještě jsme se u focení zasmáli :-)
svatební cesta
CK Agata - Exim Tours - Kapvardské ostrovy - Sal - hotel Crioula (teprve budeme moci hodnotit, letíme v úterý)
květiny
Květinářství Kopretina Větřní - Super! Rychlá domluva, krásný výsledek, naprosto nepřekonatelná cena!
svatební prsteny
Primossa - Nádherné, zářivé a za velice pěknou cenu :-)
make-up
Peťa Dvořáková - Kamarádka, líčení se mi od ní moc líbilo a vydrželo celý den! A slečna fotografka nám pomohla s lepením řas :-)
účes
Zoja Kellnerová Český Krumlov - Naprostá spokojenost! Spokojenější být ani nemohu! Skvěle mi účes poradila, učesala, hezky ostříhala ženicha....no naprosto super!
ženichův oblek
Svatební salon Moda-Milano, České Budějovice - Krásný, dobře mu sednul a paní v salonu byla také velice příjemná a ochotná.
koláče
koláčky - pekárna Srnín - Spokojenost :-) chuťově dobré, za super cenu a dokonce poměrně velké :-)
dorty
cukrárna MOKA Velešín - Dort vypadal jinak, než jsme chtěli. Ani chuťově nás neoslovil a domluva předtím také nic moc. Takže jediná věc, se kterou jsme byli na svatbě nespokojeni.
ubytování
Penzion Globus, Český Krumlov - Pro hosty, byli spokojení :-)
ubytování
Hotel GOLD, Český Krumlov - Novomanželské apartmá si chodili prohlížet i zvědaví hosté a všichni byli nadšeni. A my nejvíc! :-) Nádherné místo, krásně vybavené a navíc nám od dveří až na postel vedla cestička z okvětních lístků růží a na posteli čokoládky :-)
hostina
Hotel GOLD, Český Krumlov - Tak lepšího lososa jsem v životě nejedla! Obsluha příjemná, jídlo skvělé, všeho dostatek :-)
hudba
hudební skupina Sendimusic - Ivo - Hráli skvěle! Hosté si chválili, my byli spokojení. Velice profesionální přístup a rychlá domluva bylo také velké plus pro ně :-)
fotograf
Lenka Havlíková fotografka - Super! Byla milá a příjemná, velice ochotná a co jsem zatím z fotek viděla mě nadchlo! :-)
Žádné příspěvky