Zaregistrujte se jako Profesionál

PRO

Získejte nové zákazníky

díky profilu Profesionál
Jako Profesionál můžete
prezentovat svou práci
získávat nové zákazníky
inzerovat v Bazaru
komunikovat s uživateli ve Fóru
mít zápis v katalogu dodavatelů
reagovat na poptávky nevěst z Poptávače
Vytvořte si firemní profil na největší sociální síti o plánování svatby,
kterou navštíví přes 140 000 lidí měsíčně *.
326.7
měsíčně, s DPH

Nejčastěji kladené otázky

Slovem “Profesionál” označujeme lidi, kteří na našich stránkách prezentují své služby. Jsou to zejména majitelé firem, živnostníci, marketingoví ředitelé firem atd. Záměrně je nenazýváme “firmy”. Firma není člověk. Za firmu vystupují vždy konkrétní lidé. A takové lidi nazýváme Profesionály.
Beremese.cz je stránka pro lidi (běžný uživatel), kteří plánují svatbu. Diskutují, čtou články, sdílejí obrázky a inspirace pro svůj velký den... Stránka mimo jiné obsahuje kategorii Profesionálové, ve které uživatelé najdou svatební dodavatele, různé služby a produkty pro ně určené.

Profesionál si u nás může vytvořit účet, přes který může přispívat na Bereme se. Může si zde spravovat svoji prezentaci, komunikovat s uživateli, psát zajímavé a hodnotné články, odpovídat na otázky, inspirovat... Profil Profesionála je místo, přes které může získat nové zakázky a komunikovat s budoucími či stávajícími zákazníky.
Podle měření Google Analytics beremese.cz navštěvuje měsíčně více jak 140 000 návštevníků. A stránku navštíví více jak 800 000-krát měsíčně. Průměrně na stránce stráví přes 3 minuty při každé návštěvě.
Akceptujeme měsíční platby populárními platebními kartami (Visa, MasterCard, Diners Club atd). Z karty Vám bude automaticky každý měsíc stržený poplatek 326.7 Kč. Pokud nemáte platební kartu, je možné zaplatit minimálně na 3 měsíce převodem na náš účet u Raiffeisen Bank.
Ne. Ceny jsou konečné. Slevy poskytujeme u předplatného na delší období.
Pokud máte službu předplacenu kartou, můžete kdykoli zrušit automatickou měsíční platbu přímo v části Platby a faktury ve Vašem profilu. Pokud jste platili převodem, stačí, když na další období nezaplatíte.
V den, kdy nám přijde Vaše platba na účet. Většinou převody mezi bankami trvají jeden a nebo dva pracovní dny.
Ne. Je to možné jedině vytvořením samostatné druhé PRO registrace.

Potřebujete pomoci s platbou za profil Profesionál?

Napište nám na profesionalove@beremese.cz nebo zavolejte na +420 245 501 169.