V čem jsem horší než jeho ex

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, už delší dobu bojuju sama se sebou a potřebuji radu nebo názor někoho, kdo mě nezná a tak nějak cítím potřebu se z toho vypsat. Mám přítele, žijeme spolu cca rok a půl, on má dvě děti z prvního manželství, je rozvedený, děti v péči nemá, ale je to skvělý táta a snaží se, co může. Já mám dvě děti taky z předchozího vztahu, vdaná jsem nebyla. Příští rok mi bude 35 let. Když jsme se seznámili, byl on už v rozvodovém řízení, všechno proběhlo tak, jak mělo a vlastně hned ze začátku mluvil o další svatbě, že mě moc miluje, prostě ta začáteční euforie asi, hned po měsíci jsme se k sobě nastěhovali, moje děti má rád, já jeho taky, myslím, že se milujeme, pomáháme si a všechno funguje. Pak se stalo bohužel to, že jsem otěhotněla, samozřejmě nechtěně a neplánovaně, další děti už nechceme. Jen podotknu, že první ženu požádat o ruku cca po 4 měsících, byli spolu asi 6 let a ona si pak našla jiného a to manželství skončilo vlastně kvůli ní. No ve zkratce, já jsem o miminko v pokročilém stádiu přišla, ale asi to tak mělo být, už jsem s tím celkem vyrovnaná... Každopádně ze začátku to bylo pořád jen tam budeme mít svatbu a pořád o tom mluvil a teď vlastně nic... já jsem mu už na začátku řekla, že nechci být stará nevěsta a že se chci vdát do 35, vtipkoval, že můžu být v klidu, ale uplynuly skoro dva roky a já nejsem ani zasnoubená... Jsem hodně depresivní typ, mám tendence pořád o všem přemýšlet a i když se snažím, musím pořád myslet na to, v čem jsem horší než jeho ex, proč ta žádost nepřichází a když se stalo to s tím těhotenstvím, myslela jsem, že třeba to byl byla ta správná chvíle, kdy bychom si mohli říct, že po tom všem, co se nám doteď v životě přihodilo, by bylo hezké ukázat si, že to myslíme oba vážně. On si nechává otevřená vrátka, já se hrozně trápím a nemám to s kým řešit, s ním už to řešit nemůžu, protože nejsem typ, co by někoho do nečeho tlačil, protože vím, že to nemá cenu.. Vážně přemýšlím o rozchodu, necítím se šťastná a nemám tu jistotu, kterou bych chtěla v životě mít, chci mít taky svůj den s někám koho miluju, ale necítím, že by to z té druhé strany mělo přijít.
Odpovědět
1
2
Tak jsme o par mesicu dal a nic noveho... 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ho opusť, pokud s tebou odmítá to i jakkoliv probrat... Jen mrhas čas... A neporocnavej ze tam tu požádal po 4 měsících... Můj chlap byl 6 let s holkou měli spolu hypotéku a ona chtěla hlavne. Děti i svatbu.... Ted je 3 roky se mnou a jsme zasnoubení, takže chlap to neudělá jen proto ze ty to chceš... Bud te potřebuje udělat šťastnou a nebo je to zjevne ignorant, když o tom ví ale nic proto nedělá ani se s tebou o tom nepobavi a nebo prostě ví, ze nejsi ta pravá, tak jak to věděl můj chlap
Odpovědět
Těžko radit když to slyšíme jen z jedné strany. Ty to můžeš vidět víc černě než jak to je, každý má ve zvyku přibarvovat. Taky jsi nebyla vdana, nemůžeš vědět jak to s člověkem opravdu zamává, třeba potřebuje delší čas si to v hlavě srovnat, treba může přemýšlet, proč ho do toho tak tlačíš. Hlavne jestli první přítelkyni požádal tak brzy tak se třeba nechce hnát do stejné chyby znovu. Nevím jestli si čekala, že te požádá po měsíci, co jste se k sobě nastěhovali. Třeba i ty za rok zjistíš, že s nim žít nechceš a opravdu se rozejdete. Jestli se ve 35 letech citis stará, tak si už rovnou pořiď rakev, je normální se vdavat i ve 40 i ve vysněných šatech, nemusíš mít hned stařecky kostym namísto šatů.
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova děkuji za reakci, vypadá to, že to na konci roku rozseknu, i když mě to hodně mrzí, pořád, téměř denně máme problémy s jeho ex, já se můžu rozkrájet, abych mu pomáhala vyzvedávat děti, se vším pomáhat, nakupovat a ještě si přijdu vlastně ta špatná, že bych ho chudáka měla nutit do něčeho na co teď evidentně nemá ani pomyšlení. Tak si říkám, že mi to čekání nestojí za tyhle problémy, když nějaká budoucnost je v nedohlednu. No mám teď novou práci, začínám se poohlížet i po novém bydlení a třeba budu šťastná i sama se svýma klukama, na které budu mít aspoň víc času. 🙂
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?