Tchýně nám dělá naschvály, co dělat? :(

Zdravím všechny budoucí nevěsty, chtěla bych se s Vámi podělit o můj příběh s mojí budoucí tchýni, která nesdílí naše nadšení ze svatby.. Já a můj přítel jsme spolu 7 let nyní je nám 25let a bydlíme spolu již 5let. Přesto už od začátku nedokáže tchyně překousnout to že spolu chodíme, chová se ke mě velice chladně a někdy ani neodpoví na pozdrav nebo na otázku... Nikdy jsem se k ní zle nechovala a nikdy jsem nezapomněla na její narozeniny, Vánoce, svátek.. Myslím že problém je, že se nedokáže vzdát syna a má pocit, že je pořád dítě. Naštěstí můj přítel je při smyslech a nenechává si od ní diktovat, ale velice nás mrzí její chování. Nikdy mi ani neřekla co jí na mě třeba vadí.. No a přišli jsme s tím že bude svatba, první otázka proč? (asi čekala že jsme těhotná). Poté řekla že jde uklízet a od té doby se o svatbě nezmínila a jen slyšíme od babičky jak jsme je zklamali a že je to moc brzo atd.. Sami nám nic neřeknou tak jsme začali sami plánovat svatbu, chceme se brát v Olomouci což je pro ně velký problém, protože to je od nich 35km.. A dokonce padlo slovo že neví jestli tam vůbec pojede... Opravdu nás toto chování velice zaskočilo a moc nás to mrzí oba dva.. Já jsem z toho nejvíc nešťastná, protože moje rodina je velice přátelská, veselá a velice nám to přejí a proto jsem ani ve snu netušila jaký problém to bude pro druhou stranu.. :/ Přeji Vám nevěsty ať mate krásnou svatbu krásné manželství a vrásky jen od smíchu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Bych ji odpověděla at nejezdí, ze takové lidi co si mysli jen to ze jsme je zklamali na svatbě opravdu nepotřebujeme a ze si to víc užijeme bez takových negativních lidi... Vůbec se s ni neparej, co z ni mas? Zjevně chlap je na tvé straně a hlavně je dospelej narozdíl od ni 😉
Odpovědět
Souhlasím s Tess, takovou osobu, byť rodina, bych na svatbu nepozvala. Nekteri lidi jsou schopni zajit tak daleko asvatbu vám i zkazit, tak bacha na to. Jestli máš navíc rozumného přítele, ktery vidi, jak trapne se jeho máma chova tak to mas ještě lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
Také souhlasím. U takových kverulantů, co se dožadují přemlouvání a extra pozvání je nejlepší na jejich "já nevím jestli dojdu" říct, víš co, tak nechoď. Ono je to buď rychle přejde, nebo se nafučí a fakt nedojdou, ale lepší, než koukat na jejich kyselé xichty. Co budoucí muž? přežije, když tam nebudou?
Odpovědět
@niky555 to právě nevím, přítel je stále podle mě v šoku z jejich reakce. Když jsme to oznámili u nás všichni se radovali a slavili jsme do rána, přítel má moji rodinu velmi rád, dokonce u nás tráví většinu času a domů chodí jen na víkend na oběd a hned jde zase k nám což si myslím taky něco vypovídá... Ale i tak ho to velmi mrzí a podle mě ještě doufá že se umoudří.. Teď dokonce přišli s návrhem že si promluví jen rodiče (jejich s mýma o svatbě) 😄 to mě velice pobavilo, tchyně opravdu žije v domnění že jsme naprosto nesvépravní 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@mariana66 Tak dřív se to tak dělalo, starší ročníky (obzvlášť ty, kterým svatbu dělali taky rodiče) můžou mít pocit, že je to tak stále. Jestli jsi si stopro jistá, že vaši za vámi a tou svatbou stojí, tak by to třeba naopak pomohlo. Když uvidí, že druzí rodiče jsou s tím v pohodě, třeba to otupí hrany.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?