Svatební komplexy. Jak to cítite vy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Taky máte někdo zkušenost, že čím víc se blíží svatba tím si připadáte ošklivější a tlustější :-(
Odpovědět
1
4
5
Profilova fotka
Ahojík Mirčo! No, já ten závoj asi zatím dávat do albíčka nebudu, nechci, aby ho Jirka viděl, byť jen na fotce. Matka mi dokonce radila, ať mu vůbec neříkám, že jsem si ho koupila, ale to jsem samozřejmě nevydržela. Je krátkej, barva šampáň a má na sobě takový malilinký kytičky...no prostě roztomilej. Zajímavý, že když si zkouším šaty, tak se jako nevěsta vůbec necítím, ale jen jsem si přiložila závoj k hlavě, už jsem si pobrukovala: "tá tá ta tá, ta tá tá ta tá...." :-) A co ty? Nakoupila jsi prstýnky? A rifličky v NewYorkru? Jinak s dietou nic moc, po víkendu se cítím přecpaná jak velryba...přitom jsem zas tak moc nehřešila. Dneska je vůbec takovej divnej den, u šéfa v kanceláři se malujou stěny, takže mi to tady smrdí a začínám být trošku přiotrávená...no hnus. A víš, co jsem dělala včera večer? Byla jsem s bráchou na florbalu a s kámoškou jsme si zalezly do tělocvičny a houpaly se na kruhách a skákaly na trampolíně, no děsná sranda! Akorát nás přistihnul syn školníka (ten florbal se totiž hraje na jedný základce a brácha s kámošema si pronajímaj jednu tělocvičnu a do tý druhý se nesmí). No trapas největší, fakt :-) Jo, a kámoška nejde na spinning, tak nevím, jestli mám jít bez ní a nebo ušetřit penízky a radši jen jezdit doma na rotopedu...dneska jsem nějaká bezradná. Tak zatím papa a těším se na tvé úlovky z veletrhu! :-)
Odpovědět
Ahojky Saminko! No já jsem z veltrhu taková rozjařená. Jo dobré pokoukáníčko tam bylo! Čučeli jsme na prstýnky, vybrali jsme si od Retofy, ale u nás v Liťáku je mají levnější a přitom tam nabízí veltržní slevu 20%, ale ceny mají nadhozené, takže tě nalakají na slevu a ve finále zaplatíš to co chtějí a nebo ještě víc! NO včera jsme courali celý den, no večer mi bylo úplně špatně, protože jsem skoro celý den nejedla ani moc nepila a v noci jsem si teda užila, protože když jsme si přijeli pro Maxika tak mi tchýně dala bramborové knedlíky se špenátem a to mi asi neudělalo dobře. Zase jsem se líbala se záchodem. Já jsem hrozná to mám z těch věčných diet, nic nejím a pak si dám něco většího a hned je mi zle a navíc mě bolela hlava jako střep, takže jsem tu neděli pěkně zakončila teda! No Samí co ti budu vyprávět. Já jsem totiž hrozná hadrářka, ale fakt hrozná patřím možná k těm nejhorším případům! No byla jsem v New Yorku, rifle samozřejmě moji velikost dostali, takže ty byly moje hned od vchodu, pak nádherný pásek, ale starý mi praskl, takže jsem potřebovala, a pak dvě tričička, ale úžasný! No a v Teranově tak já chodím na svetry, včera jsem tam ulovila tři, ale úúúúžžasný, tak ty byly moje. Koupila jsem si dva druhy a ten jeden ve dvou barvách, protože jsem se nemohla rozhodnout jaký, tak jsem si vzala oba. No pokoupila jsem úplně svěle! Hele já se divím Jarouškovi tak tohle všechno semnou může vydržet. On vždycky prostojí před každým kráme. On si lítne elektry a pak na mě chudáček musí všude čekat. No jsem fakt děsná, ale zase jsem dobře pokoupila a mám co tahat! Navíc v sobotu asi půjdeme pařit, tak abych měla nový hadřík! No já dneska asi taky nejdu na spining, protože mi v noci bylo fakt zle a ještě docela teď cítím takový divný pocit tak asi se na to dneska taky vyprdnu a půjdu ve středu a ve čtvrtek! Dneska bych to asi nezvládla! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čus Mirul! Jo, já mám s tím veletrhem podobnou zkušenost, kupovala jsem si takovou stuhu, cena byla 17,- Kč za metr, ale ta ženská mi počítala 22,- Kč za metr...sice je to celkem jedno, ale pak nechápu, proč tam ty ceny vůbec maj... No, ale aspoň jste se nechali těma prstýnkama inspirovat, ono se jich teď vyrábí takový množství a všechny jsou nádherný, že určitě seženete takový, který se vám budou líbit a budou jen vaše! Mně naštěstí nebývá špatně, ani když sním něco supermastného nebo kalorického, ale mám pak děsný výčitky...což je snad ještě horší. Ale teď mám už od víkendu pořád děsný chutě, snad to zase přejde... Dneska budu večer vařit, tak snad to hned nesežeru ;-) No, já zas na hadříky tak ulítlá nejsem, ale každá holka se ráda pěkně oblíkne, to je jasný! Já to mám spíš tak, že když jsem smutná nebo mám ňákej splín, tak mi nakupování (nejen hadříků) strašně zlepšuje náladu. Třeba miluju nakupování vánočních dárků! Tak to teď budeš kočka! Nejlepší je, když si člověk koupí hned větší množství novejch oblečků...ať to muže pěkně kombinovat...pak to půl roku vypadá, že chodíš pořád v něčem novém :-) No, se sportem teď trošku pokulhávám...tak to doháníme aspoň sexem :-D
Odpovědět
Ahojky Sami! No dneska už mi je líp, takže zítra už na spinoš razím! Bude mi asi líp tím, že jsem dneska zašla k nám k čičmákům, mají tady jeden veliký obchoďák a ten je plný hadrů! No prostě boží. No co myslíš, vlezla jsem tam a koupila jsem si hne dvě tričička, ale super, jsem z nich nadšená! Já jsem fakt hrozná, musela jsem je schovat, aby je Jarda neviděl, ten by mi dal o víkend jsem utrácela v Praze a dneska zase, ale jedno stálo jenom 85,-Kč což jde. Takový by stálo v butiku aspoň 400 stováky! No jsem hrozná, ještě skřipečky a novou gumičku do vlasů a mastila jsem domu. Ještě ke všemu mě naštvali na náměstí, protože jsem si chtěla koupit lístek na parkování a samozřejmě jim došel papír, ale prachy ti to nevrátí. Šmejdi, takhle se vydělává hele! No já jsem dneska vařila halušky. Jarda přijel hladovej jako vlk a já to ještě neměla když přijel, tak lítal po bytě celej nadrženej! Ale už se napapal a je spokojenej! No taky jsem si trošku dala, ale je mi teda těžko! Doufám, že mi v noci zase nebude zle! Ségra se mi směje, že mám předsvatební šoky, že mi je pořád blbě! Ale to bude spíš ze zkaženýho žaludku! No jo no co naděláš, když chceš být krásná a fit tak musíš něco obětovat! No já se právě ráda oblíkám pořád, je to moje největší investice -oblečení a vůbec veškeré doplňky! Fakt jsdem z toho špatná, když jdu z krámu a nepořídím! Jarda mi říká, že bych se měla léčit! Už se moc těším na prstýnky, teď mi kámoška poslala jeden odkázek na firmu z Kladna tak uvidíme jak tam pořídíme, mají tam velice slušné ceny! No Samí sex je zdravej, ten ti doporučuji. Dneska jdu taky na to! No musíme hubnout, tím se hubne nejlépe! I když nevím Jarin se nadlábnul! No budu muset trošku zapůsobit! Samí, ale když se podívám na tu tvoji fotku tak tam vypadáš fakt krásně a hubeně! Už nehubni! Takhle ti to sluší! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík Mirul! Tak to je fajn, že už je ti líp! No, ono to nakupování oblečků člověka dostane do krásný pohodičky, to jo! Já jsem momentálně malinko v hajzlu, jelikož jsem včerejší celodenní chroupání sucharů završila bábovkou od mamky (vina je však na mé straně, nenutila mě, sama jsem si vzala...), no tak dneska držím protestní hladovku (protestuju proti tý včerejší bábovce). A neni to žádnej med, jelikož jsme v práci slavili, takže se pilo a dlabaly se chlebíčky...no a já nic, jen čistou vodu. Takže jsem na všechny kolem hrozně protivná. Jo, a mám něco k tématu komplexy! Ráno jsem se trošku vosypala (jsem alergička), a jelikož bych takhle vosypaná nikdy nevylezla z baráku, hned jsem se nadlábla zyrtecem a teď jsem z toho děsně unavená (takže hladovka + zyrtec, fakt boží kombinace!) Zyrtec se má brát totiž na noc, jelikož právě způsobuje únavu, jenže kdo mohl večer tušit, že se ráno vosypu? No fakt, dneska je den s velkym D! A to je ještě ten Valentýn! (slavíte ho?) Ta moje fotka děsně zkresluje! Já vim, že na ní vypadám hubeně, ale tenkrát jsem vážila ještě tak o 5 kg víc než teď! Takže na ní musím mít přes 80 kg! Bys neřekla, viď? To je tim, že je to focený z dobrýho úhlu a že se tam tvářim jak debil, takže upoutávám pozornost na ksichtík :-) No, ale mám tu fotku ráda, protože je z dovči v Itálii a tam nám bylo mooooc krásně! Normálka, naši jsou v neděli pozvaný ke tchánům na návštěvu a bude se probírat svatba, tak to jsem teda MOC zvědavá! A kolik bys tak byla ochotná dát za ty prstýnky? Tak zatím papa, Mirulinko a drž mi palce, ať tu dnešní hladovku ve zdraví přežuju!
Odpovědět
Ahojky Samí, tak co jsi ještě živá! No tak já jsem dneska rovněž chroupala suchárky se svým oblíbeným sýrem a k tomu rajčátko. A v práci jsme dostali k Valentýnu Capuccino a čokoládky Kinder! No a co myslíš? Snědla jsem ji, ale zase jsem šla dneska na spinoš tak jsem to určitě vyjela! Takže nějaký kus bábovičky je proti mé čokoládě pohoda! :-N
Odpovědět
No super omylem jsem to zmáčkla, takže pokračuji! No k Valentýnu dostávám pravidelně kytičku a jinak to nebylo ani letos. Dostala jsem krásné oranžové růže a takové krabaté jsou né klasické, jsou nádherné! Zaltíčko moje nezklamalo. Jo a Samí v pátek jdeme na véču, takže to bude další bomba a Jarda mi řekl ať si nemyslím, že on se bude cpát hranolkama a já budu chroupat salát prý mi objedná něco pořádného. No pak máš držet dietu! Ale v neděli jak jsem si koupila ty nové džíny (to jsem ti ani nepsala) tak jsem se nasoukala do č. 30, ale ještě to nebylo ončo, ještě mi to po stranách lezlo a nebylo to ono na ty bych potřebovala tak o 3 - 4 kg míň! Ale 31 jsou mi krásně a to jsem si vždycky kupovala č. 32 a v Kenvelu ze začátku i č. 33! To jsem byla teda tlustoprdka! :-( No takže úspěch! Jarda mi říká, že mi hubnou prsa a že nemám žádný zadek jako dřív, že není do čeho plácnout, ale já mu říkám, ať je rád! To já naštěstí žádnou alergii nemám /už si taky klepu na zuby/ za což jsem ráda. Protože mám kámošku a ta když kvetou stromy na jaře tak ta trpí a pořád taky do sebe cpe zyrtec no děs! No Samí neříkej, že na tý fotce máš 80 kg! To není možný, tam vypadáš na 60! Obličejíček krásně hubený a ty ramínka, to není možný! No návštěvu tcháňátek a mých rodičů už máme za sebou, vyřešilo se vše potřebné a vypilo se hodně píva, zase byla příležitost se ožrat! Ale jsem ráda, to určitě chce takhe s rodičema si sednout a probrat to, přeci jenom se jich to taky hodně týká! A tak v mém případě se už znají, takže to bylo v pohodě! Aby né za 10 let vztahu, že jo! x-) No máme na prstýnky rozpočet 8.000,-Kč, ale i možná trošku víc, protože mě tchýňáci překvapili a přidali nám na ně 6.000,-Kč. To víš oni mě znají jaká sem, že nechi žádný šunty tak sáhli hlouběji do kapsy, protože neřekli to máte na psrtýnky, ale něco málo Vám přispíváme na prstýnky! Takže tak no, ale máme v plánu něco kolem 8 tisíc! Ale teď mám vyhlídlé do firmy Goldex a mají docela dobré ceny tak uvidíme! Proč? Máš pro mě nějaký tipíček! No to už je zase hodin, tady to fakt hrozně letí u toho poče, to si sem sednu v 8 a najednou je půl jedenáctý! Jo Samí dneska jsem si koupila krásnou bižu, fakt jsem spokojená. Jsou to teda jemňoučké perličky - šampáňo jako mám šatky, k tomu naušničky jenom perličku a nárameček. Fakt krásný. Jardovi jsem to neukázala taky nemusí zase vidět všechno viď? Bude překvapenej. Pomohla mi vybírat kámoška a myslím, že jsme vybraly dobře! :-p Tak já jdu spinkat! A napiš jak si dopadla s hladovkou! Jo a od pondělka začneme s kámoškou před spinošem užívat carnitin to je spalovač tuků tak uvidíme co to s náma udělá! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čus Mirulko! Tak jsem to přežila, ale večer jsem měla už namále! Už jsem si strkala do pusy sušenou meruňku, když mi došlo, že jestli to nevydržím, tak ten celý den hladovění byl naprd, takže jsem si to rozmyslela a vydržela jsem a dneska se cítím strašně skvěle. Když celej den nejíš, tak druhý den i jablko je vrcholná pochoutka a hlavně máš hned pocit strašný energie a pročištěnýho organismu. Já se teď večeřím raději vyhejbám, když jsme byli s našima na obědě v restauraci, kde chceme mít svatební hostinu, tak jsem si dala jen předkrm a byla jsem totálně přežraná. Říkám si, že jestli budu dietařit až do svatby, tak ta hostina asi skončí katastrofou, přejím se až z toho budu uplně zelená! Ale když si dáš k véče nějakej pořádnej stejk a místo přílohy třeba jen zeleninu, tak to ti nemůže ublížit a přítel bude určitě spokojenej, že se neodbýváš salátem. Hele, velikost 30, to je fakt strašně mrňavý!!! Já jsem měla radost, že jsem se narvala do čtyřicítky! Kolik vlastně měříš? No, fakt mám na tý fotce tak 80! Já mám prostě takovej podlouhlej ksicht, takže i když jsem tlustá, tak podle obličeje by nikdo nehádal, že vážim tolik. A ty ramínka, to asi tak ňák šikovně pózuju. Já když zhubnu, tak mi zůstane zadek a stehna, ale jinak mi všude začnou vylejzat kosti, právě třeba na ramenech, nebo klíční kosti a taky pánevní kosti, to mi vadí nejvíc, protože to vypadá blbě v kalhotech. Jednou se mě dokonce přítel ptal, co to mám v kapsách tak tvrdýho a oni to byly moje kosti...trapas :-) Tchýně s tchánem už u našich byli, ale naši u nich ještě ne, tak právě jsme pozvaný všichni, mí rodiče a já s Jirkou. Tak tajně doufám, že nám něco na tu svatbu přispějou, protože zatím se o tom vůbec nezmínili...jako by je to ani nezajímalo. Ale koukám, že ty máš tchány v pohodě, když vám takhle pěkně přispěli na prstýnky :-) Tipíček pro tebe bohužel nemám, jen jsem chtěla vědět, jak moc jsou pro tebe ty prstýnky důležitý. Vlastně, tím, že máme ty ocelový, tak jsem ani nevěděla, v jakých cenových kategoriích se zlatý prstýnky pohybujou... Tak teď mám jasno :-) Já budu mít taky šaty šampáňo! Tak to je super! Zatím po bižu jenom koukám, přemýšlím, jestli si nemám koupit něco domodra, protože ženich bude mít modrou košili a kravatu a oblek s modrym proužkem, kytka bude taky domodra, tak fakt nevím. Ale kdybych se rozhodla pro šampáň bižu, tak se mi nejvíc líběj perličky z miadesign, tam maj fakt krásný! Akorát nevim, co si narvu do uší, mám celkem 8 direk...to se pěkně prodraží, takovejch naušnic :-D Tak to jsem zvědavá, dej vědět, jak na tebe ten karnitin působí! Mně kámoška onemocněla a samotný se mi na spinoš nechce, tak budu zase rotopedovat.
Odpovědět
Ahojky Saminko! No já jsem dneska upekla kuřátko s rejžičkou, to strašně miluju a je to takový lehký jídlo a dneska jsem si k tomu dala i červenou řepu, tu mam taky ráda! Takže dneska super papáníčko! No já zase hladovět nemůžu, protože se mi pak točí hlava, to bude asi tou mojí výškou! Měřím 179 cm! No já jsem vždycky měla velikost 33 někdy 32, ale teď už obleču tu 30, ale není to ještě ončo, takže s 31 jsem spokojená. A ty nový rifle jsou fakt super. S kámoškama jdeme pařit na místní diskošku tak je hned prubnu! Jsou to fakt střely, já si na rifličky potrpím! ;-) No prostě tomu nemůžu uvěřit, že tam máš 80 kg! To není možný! Není to možný nebo to byl fakt dobrej, ale fakt dobrej fotograf! Počítám, že tvuj přítel! Jo jasně to znám taky z mládí " Tvůj kolt mi drtí kyčel" :-N Já mám taky kosti kyčelní, ty mi taky vylezou když pohubnu, no když kosti nezhubneme! No já jsem taky chtěla bižu slabounce do oranžova třeba něco jako merunka, ale měli všechno hrozně barevné tak jsem si nakonec vzala tu šampáňo!Ale je fakt moc krásná. Taky jsem původně chtěla od mia, ale přeci jenom to nevidíš a nemůžes si to vyzkoušet! Tady jsem si to pěkně vyzkoušela a je teda fakt krásná jsem spokojená. To by jsi klidně Samí mohla mít tu bižu slaboučce do modra tu tam taky měli, já mám totiž ráda modrou normálně, ale když jsem si vybrala šatičky se slaboučce oranžovou tak si to všechno sladím do oranžovo - smetanovo. Já jsem koukala k tobě do albíčka, že to budeš mít do modra. Jardovi jsem koupila oranžovou košili, ale ještě přemýšlím, že mu vezmu šampáňo, možná že to s tou bude vypadat lépe, protože bude mít tu francouzskou kravatu ve stejné barvě jako oblek. A kytičku budu mít taky oranžovou - kaly! Tak se podívej ke mě do albíčka jak teď vypadám, jestli si už teda nekoukala! Jsem tam s Jardou loni v Chorvatsku, já mu totiž musím na všech fotkách zakrývat břicho! A zase je blbý když jsme byli u moře, aby měl všude tričko, že jo! :-N NO já jdu na spinoš v pondělí a právě chceme zkusit s kámoškou ten carnitin, tak uvidíme jak to bude působit! Mělo by to páli tuky tak uvidíme! Hele Samí já jsem si koupila jenom perličku do ucha, paní mi nabízela visací, ale v tom jsem si připadala jak komediantka, takže jsem to hned zavrhla! A dírky jsem taky měla v uších navíc na obou, ale ty jsem zrušila jak jsem věděla, že letos bude svatba! A už je ani nenandám, nechám je zarůst! No a jak pokračuje šití tvých šatičech? Jak jste s kámošk x-) ou daleko?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mirčo! Kuřátko s rejží, to taky zbožňuju! Tak to seš teda pořádně vysoká a hooodně moc hubená! Jsme úplně jiný váhový kategorie! Jojo, tvoje album jsem viděla, na fotečkách ti to moc sluší! Já kdybych zhubla na velikost 30, tak mě naši pošlou do nemocnice, že jsem anorektička. Mně ani nevadí, že mám větší zadek a prsa, Jirkovi se to líbí...ale co je moc, to je moc, musela jsem zakročit. Navíc si říkám, že se nechci celej život koukat na fotky ze svatby, kde vypadám jak velryba :-) Jasně, fotil mě Jiřík...on má docela umělecký sklony, krásně fotí i maluje (teď pracuje na našem svatebním oznámení, tak snad se povede), pošlu ti pak do IP odkaz webový stránky, kde má vystavený nějaký obrazy...na jednom jsem i já a nechce se mi to tady zveřejňovat... ;-) Kombinace šampáň + oranžová, je strašně super, krásné, něžné...fakt bezva! U nás rozhodl oblek ženicha, má světle modré proužky, takže proto musíme ladit domodra. Ale je to naštěstí moje oblíbená barva :-) A ten tvůj Jarda nemá vůbec velký břicho. Mně se líbí, když je chlap pořádnej chlap a ne nějaká třasořitka. Mně třeba nevadí, že je můj Jirka menší než já, ale kdyby byl vychrtlej, to bych nesnesla. No, já mám k těm svým dírkám v uchu takovej sentimentální vztah, připomínaj mi pubertu...většinu jsem si píchala sama. Ale tenkrát jsem měla ještě piercing v bradě a v jazyku, to už jsem teď vyndala. Takže si dám jedny normální náušničky, který se budou hodit k náhrdelníku a zbytek si tam nastrkám jen nějaké malinké pecičky...ale ty musím taky sehnat, aby se to netlouklo. Mám ráda malý něžný věcičky, ale musí se to hoooodně třpytit :-) Šatičky jsem si dneska zkoušela, už se jen začistěj nějaký švy, upraví se délka a výstřih a pak se bude zdobit! A doufám, že tak měsíc před svatbou se budou muset ještě zužovat... Dneska jsem si koupila krásný blejskavý takový jakože řetízky (ale látkový), který se našijou jakoby paprskovitě na vlečku. Pěkně se třpytěj :-) Tak jsem zvědavá, jak to bude nakonec vypadat! A co tvoje šatičky?
Odpovědět
Ahojky Saminko, ani nevíš jak se vždycky těším na to co mi napíšeš! A vždycky mě nezklameš! No každý jsme nějaký, holt já jsem taková a ty taková, hlavně, že se to líbí Jirkovi né! Jardovi se líbí zase úzký pas a větší prsa! No i když jsem taky měla 4 teď mám tak lepší 3! No to já si zase chci vyrábět čokoládičky, původně jsem myslela, že si je objednám z Mii, ale nakonec je zkusíme vyrobit, aspoň nás to bude více těšit, když se budou líbit! Dneska se dá všechno koupit tak aspoň tyto zkusíme. Oznámko si objednáme u nás v tiskárničce, mají tady velký výběr a i ceny mají přijatelné! :-N No tak jo já jsem měla koukám podobnou pubertu. Taky propíchaný ucho většinou to byla taky moje práce akorát jednu jsem si nechala nastřelit a pak jsem jela už sama! Pak jsem si nechala dát do pupíku, ale tu tam teda mám dodnes! No a pak přišli a řadu tetování. Chtěla jsem nejdřív šatičky, aby nebylo vidět, protože ho mám na rameni, ale to proště nešlo! No Samí na té fotce to není vidět, ale bříško má a né malé! Vždyť jsem si psala, že mu ho musím na těhle fotkách schovávat! Na těch pózovacích! Ale ty fotky jsou krásný z Chorvatska ty se povedli! A tu co mám v albíčku tu mám nejraději a pak ještě jednu ta je podobná ale tam stojím obličejem k Jardovi! No tak koukám, že šatičky se ti už rýsují. To jsem ráda, že ty jsi ráda! To je fakt zvláštní, že je budeš mít ušité, to už jsem teď zvědavá na tvoje svatební albíčko jak ti budou slušet a jaké bude mít! Já ti pošlu odkaz na jednu a ta ty moje šatky má, ale samozřejmě na každé vypadají jinak! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, Miruško! Já jsem tady dneska extrémě brzo, nějak jsem nemohla dospat! Jirka nám teď připravuje snídani, tak mám chvilku času! Jo, čokoládičky jsou skvělý, taky jsem si je chtěla vyrábět, ale nakonec jsem místo čokoládiček koupila v Makru takový minisušenčičky, nenašla jsem tam totiž žádnou akorátní velikost čokoládiček. Jen moc obrovský nebo miniaturní. Ale sušenčičky jsou taky fajn, tenhle víkend je chci polepit jmenovkama...jé, mě ty přípravy na svatbu fakt moc bavěj! Nojo, puberta byla drsná, teď si řikám, jakej jsem byla cvok, co všechno jsem byla schopná udělat a dneska už bych se bála. Už jsem uplně jinde. Tetování teda nemám, ale hodně jsem o něm uvažovala. Kdyby to kamarádce totálně nezkurvili, tak do toho asi taky jdu. :-) Jinak mně osobně vůbec nepřipadá blbý, když je ti vidět tetování ve svatebních šatech. Tak co, patří to k tobě a určitě máš něco decentního, ne? Není to starej indián nebo nahá ženská přes celý záda? :-D Já si taky ráda prohlížím společný fotky z dovolenejch, dýchá z nich nádherná pohodová a prosluněná atmosféra, v tomhle počásku je vytahuju docela často, pomáhá to proti depkám! Jo, a budeš mít k těm šatičkám i závoj? Tak už jsem volána na snídani, zatim papa Miruš a drž mi palce, odpoledne jedem shánět ženichovi botky (potřebujem s vyšší podrážkou). Přeju pěknej víkendík!
Odpovědět
Článek se načítá
Dobré ráno Saminko, mám chvilku čas tak ti píšu! Dala jsem si ke svačince Milky Way Minute, tu mám hrozně ráda! Kupuji si je V Makru na krabice! Mňam! JO tak to se mi dlouho nestalo, že by mi Jarda připravil snídani vlastně už ani nevím. Vždycky říká, že to zrní do misky si zvládku nasypat sama! To je výmluva co? Ale zase v neděli ráno šel vyvenčit psa, což ráno dělám já a umyl nádobí, to jsem teda čuměla. Poněvadž já jsem byla s kámoškama v sobotu pařit a trošku se nám to protáhlo do 5 hodin! :-N A víš, že mě ty pařby za mlada v pubertě nebavily jako teď! Asi jsem předtím nechodila s těma správnýma lidma. Teď mě to baví a chodila bych každý týden, ale zase se to nesmí přehánět! A navíc jel Jarda k rodičům a vzal Maxe sebou, takže jsem nerušeně mohla spát, jinak o mě budí a nechce, abych spala, chce si pořád hrát. Taky mě připadá, že čím je starší tak si chce víc hrát. Je mu něco přes 4 roky! :-D No já jsem si koupila čokoládičky zrovna o víkendu a budu taky tvořit! Koupila jsem od Figara 25 gramů a jsou tak akorát, ale já to nechci jako jmenovky já to chci jako takový dáreček. Dám tam jména a datum a nějaký decentní obrázek. NO uvidíme jak budou vypadat! Protože si myslím, že v Makru je budou mít balené po hodně kusech a já jich potřebuji jenom 30 kusů! No tetování mám také z dob mládí. Mám dvě jedno na rameni a jedno na noze na kotníku! No kotva nebo míchačka to zrovna není, nebo že bych si dala jitrnici na čelo, to by bylo dobrý né? Jsou takové decentní. No na rameni je takové trošku větší, ale je prostě moje! Takový krásný ornament, mám to tetování ráda. Na noze uvažuji o předělávce, to už se mi tak nelíbí. No uvidíme! Ale to na rameni bych za nic nedala! No původně jsem ho chtěla mít schované kvůli babičce, to ji neznáš ona je prostě ze staré školy! To já jsem chtěla hned tetování, taky jsem byla na brigádě a myslím, že hned první nebo druhá výplata se jelo na tetování a pak hned na piersing. Ještě jsem chtěla jedno tetování, ale to už mi Jarin zatrhl! Chtěla jsem ještě do podbřišku jako trošku na stranu, ale zase mi říkají, že se mi to vytáhne až budu těhotná a tak, tak jsem si to rozmyslela, ale budu o tom ještě uvažovat! Ještě není všem dnům konec! x-) No závojíčem budu mít! Vybrala jsem si takový bohatý, který můžu píchnout ze spoda i ze shora, prostě podle účesu. Až půjdu na zkoušku účesu tak ho budu mít sebou půjčený, abych to mohla vyzkoušet k tomu rovnou! Tak co Samí sehnali jste botky? To náš čekají taky pro Jarouše, já už mám. Loni u nás v obuvi vyprodávali boty za neuvěřitelné ceny, ty moje byly zlevněníé z 995,-Kč na 100,-Kč. No nekup to! Taky toho nelituji, jsou krásné a jsou taky šampáňo, mám je v albíčku! A hezky vypadají na noze! Ahojky pa pa, přeji ti krásný pracovní den! =-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
4
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?