Svatba ve 22 letech. Je to brzy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak chystáme svatbu, ale když to říkám lidem kolem sebe, tak se na mě koukají jestli jsem normální tak brzo se vdávat, jak to vidíte vy?
Odpovědět
1
9
10
když je to ten pravý, tak je přeci fuk, jestli se vdávat ve 20 nebo ve 40 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že sem pasuje heslo Kofoly; Když miluješ - není co řešit;-)
Odpovědět
Vdávala sem se ve 22 letech a jsem už 10 let šťastně vdaná :-) ;-)
Odpovědět
Ahoj, mne je 22 a taky se v létě budu vdávat. Studuju, ted jsem udělala bakalářské statnice a budu pokračovat na Ing. Příteli je 41, v době svatby spolu budeme skoro dva roky bydlet (3,5 roku chodit) a nepřijde nam to brzy. Neslyšela jsem jedinou negativni reakci z okolí :-).
Odpovědět
Me je taky 22a pred 2tydny jsem se vdala a na lidi kasli me to dokonce rozmlouvali ze to je brzo a ze nemam rozum v dnesni dobe a bla bla. Jenze je to jen na tobe jak to citis a ja vedela ze nemam na co cekat mame se radi a nevim proc bych to mela oddalovat az budu mit tricet a vic... nechci proste zit ma psi knizku jako vetsina!
Odpovědět
Budeme se brát příští rok a bude mi také 22. Okolí to bere až moc dobře (jsem z toho nervózní) a jsme spolu 3 roky. Myslím si, že je to v pořádku, hlavně když se máte rádi a cítíte se na to to spojit manželstvím, na ostatní nekoukej- závidí :D
Odpovědět
njn furt se řeší, "a co na to okolí", že.... já jsem zvědavá na reakce lidí okolo nás. je mi 22 a budem se brát, až mi bude pár tejdnů 23. brzo to podle mě není. záleží, jak sou lidi spolu dlouho, a....jak si sou moc jistý, že fakt chtěj, jak se znaj, co ještě v životě případně chtěj...stihnout nebo co? na reakce okolí seru. když cejtim, že mám do toho jít, du do toho a bořim všecky mýty, že "to takle nejde":)
Odpovědět
Profilova fotka
ked ste na to pripraveni po dusevnej aj financnej stranke, tak preco by to malo byt skoro? Idealny vek...
Odpovědět
Profilova fotka
nenii, taky mi je 22 a v září se berem. Ale jsme spolu 8,5 roku no a máme miminko takže je asi na čase :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že pokud už jsi "vyblbnutá" a nebudeš tím pádem mít pocit, že jsi o něco přišla, tak to brzy není:)
Odpovědět
v dnešní době je to sakra brzy, ale každý to cítí jinak...
Odpovědět
za mě rozhodně brzo, vdávat se ve 22 letech, není . Mě bylo 22 a vdavala jsem se letos v cervnu :)
Odpovědět
Článek se načítá
Mně je 24, přítel má 26..někteří lidi na nás taky koukají, že je ještě brzy atd.. ale vůbec to neřešíme, chceme být spolu a je to naše rozhodnutí, po 4 letech si myslím, že už se známe a klape nám to spolu..kdybychom se potkali dřív a měla bych už po škole a práci, tak bych si ho klidně vzala už ve 22 letech a absolutně bych neřešila okolí :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 letech
Naše svatba, když nám bylo 20. Teď je nám 33 a jsme stále spolu. A pamatujte: Kdyby mi záleželo na názorech ostatních, už dávno bych si obarvil vlasy na jinou barvu.
Odpovědět
Ja se vdavala ve 20letech byly jsme spolu 4roky a čerstve jsme so udelali svoje bydlení. Ve 25letech prisel rozvod. Zadne problemy jsme neměli a on my z niceho nic oznamil ze uz semnou nechce být a dopisoval si s nejakou zenskou. 🤷🏻‍♀️ A pak mi oznamil ze ani deti nechce. Takze šel čau. Ted se budu vdavat znovu ve 30letech mam pritele 4roky a mame spolu 15mesicniho synka. ❤️ Takze ja ai myslim ze na veku nezáleží zalezi na lidech.
Odpovědět
Tak ono taky záleží na okolnostech. Jak dlouho spolu jste? Znáte se tak dobře že chcete vstoupit do manželství? atd atd, Takže my ti tady moc neporadíme. Může to být brzo, ale taky nemusí. Záleží čistě na vás 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Proč tady řešíme 8 let starý téma? 🤔
Odpovědět
1
9
10
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?