Po jaké době jste seznámily své rodiče s rodiči přítele?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Právě s přítelem řešíme kdy a jak seznámit naše rodiče. Přítel by chtěl hned a já klidně až někdy před svatbou. Jak jste to měli vy? :-)
Odpovědět
až na svatbě...tedy více než po 11 letech :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
Na konci léta bude kolaudace domku, tak se sejdou naše babičky a přítelovi rodiče a můj táta, tak jsem na to zvědavá, jsme spolu 5 let.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Obnovuji diskuzi :)) Zajímá mě jak to tedy máte s tím seznamováním rodičů. Moje rodiče jsou o generaci mladší. Tudíž přítelovi rodiče jsou věkem jako moje babička a děda. Tím pádem si s babičkou a dědou rozumí. Mají takové to "důchodcovské" porozumnění. :) S babičkou a s dědou se seznámili přítelovi rodiče náhodou. No a my přemýšlíme nad tím jak seznámit rodiče. Už jednou jsme to měli v plánu a přítelovi rodiče (Ti starší) se chtěli sejít na neutrální půdě. A moje rodiče to vůbec neřešili, přišlo jim zbytečné někam jezdit, rovnou je chtěli pozvat na barák a at klidně i přespí. Prostě úplně jiné myšlení. :) Nakonec z toho sešlo a teď je zas možnost je pozvat na pouť k našim. Ovšem netuším jestli se jim bude chtít. Pozvání k přítelovým rodičům domů nepřichází v úvahu. Tak jak jste tohle řešili Vy? :) My jsme spolu skoro 7 let. A narážky na seznámení rodičů občas přijdou z obou stran.
Odpovědět
U nás je seznamování rodičů zrovna aktuální téma. Jsou všichi sice přibližně stejně staří, ale pro změnu rozvedení (naši celkem čerstvě, takže společné seznamování nepřicházelo v úvahu - jsou ochotni kvůli nám přežít společný den na svatbě, víc ne). Kromě toho taťka se nerad seznamuje, takže po několika měsíčním přemlouvání a v poslední době i lehkém "vyhrožování" se otcové seznámili na pouti... prohodili pár slov, viděli se cca 10 minut. S mamkou problém nebyl, takže tu jsme sezvali s přítelovo oběma rodiči a jejich novými partnery na večeři... Kdyby záleželo na mně (bohužel nezáleželo, přítel a jeho rodina jsou hrozně společenští 8-) ), tak se na to vybodnu, poznali by se na svatbě, která je beztak za měsíc a výsledek by byl téměř stejnej a stálo by to míň nervů :-) Ale máme to zdárně za sebou, tak hurá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
U nás seznamování již proběhlo! cca. 2 měsíce před svatbou, že by bylo dobré aby se viděli dřív než na svatbě. Proběhlo to u přítelových rodičů a úplně nad všechna očekávání. Všichni si po pár hodinách a po pár skleniček vína potykali, a my si museli v jednu v noci brát taxika domu :-) Moc příjemný setkání to bylo :-) Hodně štěstí u Vás, myslím že zrovna ta pouťje dobrá příležitost!
Odpovědět
Naše mamky se seznámily po 5 letech chození, když si přišly zkouknout náš nový byt. A s taťkou (myslím jako budoucím tchánem) se mamka zná z třídních schůzek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Noo, tak vzhledem k tomu, že můj manžel je o 18 let starší než já, tak i jeho taťka (mamku už bohužel nemá) je stejně starý jako mí prarodiče. Ale seznámili se s našimi neformálně a poměrně záhy - nejspíš na nějaké rodinné oslavě, kterých se pořádá u nás mnoho. Takže to bylo na poměrně neutrální půdě někde bud v restauraci, nebo u švagrovců (přesně si to nepamatuji, šlo to fakt hladce a mnoho setkání se již od té doby opakovalo)...nějak to vyplynulo přirozeně. Tykají si a občas se scházejí i bez nás, protože bydlíme docela daleko od rodin :-) Pokud se tomu ani jedna strana nebrání, tak bych to zorganizovala klidně někde v restauraci na jídle a pak se uvidí :-)
Odpovědět
Přítelovi rodiče jsou stejně staří jako moji prarodiče. A s našima si rozumí myslím v pohodě...seznamovali jsme je asi dva měsíce před svatbou na předsvatební párty, kterou mi udělali naši na Moravě. Spíš tak nějak aby se nepotkali až na svatbě, bydlíme 300 km od našich.
Odpovědět
Po třech letech, jsme spolu pět a půl roku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nooo ja jsem s pritelem uz 5,5rroku a mam pocit za jsme je seznamili po pul roce chozeni .... poradaji spolu grilovacky a letos spolu jefpu i na dovcu na jizni moravu ;-) takze pohodicka jinak muj tatka je o 2 roky mladsi jak jeho mamka ao 7 let mladso jal jeho tatka :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Seznámili jsme je po třech letech našeho vztahu - uspořádali jsme zásnuby, kde se poznaly naše rodiny.
Odpovědět
Profilova fotka
S přítelem jsme spolu 5 let a rodiče jsme seznámili tak po půl roce :-) sedli si až moc dobře :-D moje maminka s tchýni dokonce spolu jely na dovolenou k moři :-D samy dvě :-D takže chlapi měli ráj :-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Vzhledem k tomu, že jsme oba ze stejné vesnice, tak se naši s jeho rodičema znali prakticky odmalička...:D žádné seznamování tedy nebylo nutné
Odpovědět
Profilova fotka
Byli jsme spolu dva roky a nase rodice jsme seznamili potom, co jsme se rozhodli, ze se vezmem, tak jsme usporadali rodine setkani
Odpovědět
Jsme spolu 3 a půl roku v červnu se bereme a naši rodiče se zatím neznají a to od sebe bydlí asi 150m :-D :-D :-D
Odpovědět
Prvně se rodiče navzájem viděli asi po roce co jsme spolu byli - letěli jsme na dovolenou, jedni rodiče nás tam vezli a druzí zrovna jeli z Prahy domů, tak se za námi zastavili. Jinak se viděli už několikrát před svatbou, kdy proběhlo několik návštěv, když za mnou na jihu byli rodiče (původně jsem ze západních Čech). Takže na svatbě už se znali docela dobře :-)
Odpovědět
Ještě se nepotkali a to spolu 4 roky bydlíme. Ten "slastný" okamžik nastane až na svatbě.. :-N
Odpovědět
My jsme s přítelem 4 roky.Moji rodiče a přítelova mamka (taťka mu umřel) se ještě neviděli.Ani já neznám půlku přítelova rodiny.Koho jsem první poznala byla přítelova mamka,po seznámení přítelovi mamky jsem veděla že to s nimi nebude jednoduchý :-D .Můj přítel zná mojí rodinu a vycházejí spolu dobře.Plánujeme svatbu a taky nevíme jak je seznámit aby na svatbě po sobě nečučeli jako vrazi :-D .Zatím ani jeden z rodičů nejeví zájem se navzájem poznat tak uvidíme jak to dopadne :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?