Manžel nemá zájem o sex. Máte některá podobný problém?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá podobný problém. Jsme s spolu zhruba tři roky, ze začátku manža flirtoval a chtěl se mnou spát prakticky pořád, ale asi půl roku před svatbou ho to nějak přešlo, prý je unavený z práce, myslí na jiné věci (koníčky) apod., prostě dojde k tomu v průměru tak jednou za tři týdny. Přitom jinak mi pořád říká, jak mě miluje a jak jsem krásná, a je ke mě velmi pozorný, jsme pořád zamilovaní. Fakt si nemyslím, že by si to řešil jinde. Říká, že zkušeností má dost na to, aby věděl, že to nejlepší má doma. A když už na to dojde, jsme oba spokojení. Jenže o mě prostě nestojí (- na to by mi řekl, že to tak není...). Je to strašně frustrující, psychicky i fyzicky. Už se i bojím být trochu aktivní (nebo hodně aktivní), protože ať dělám co dělám, když nechce, tak mě prostě odmítne, a to je blbej pocit. Miluju ho a chci s ním být pořád, máme jinak nádherný vztah, ale na druhou stranu si neumím představit, že budu zbytek života trávit více méně bez sexu. Prý se to změní, až si najde jinou práci. Po dvou letech? Moc tomu nevěřím. Diskuzema to taky nevyřeším, není k nim moc přístupný a když už, je to pořád to samé dokola. Nevím, jak se s tím vyrovnat.
Odpovědět
1
11
12
Profilova fotka
Buď ráda že jednou za tři týdny u nás to začalo obdobně a poslední nejdelší doba byla 9 měsíců. Teď už jsme v rozvodovém řízení.
Odpovědět
@evamand Takový krásný pár, plný sex-apelu a rozvádí se. To je mi líto. Ale ani ne 4 roky po svatbě a absence sexu, to mi hlava nebere. Snad se Ti poštěstí brzy najít někoho, kdo bude na stejné frekvenci, jako Ty.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě to líto není, bohužel až při tomto se mi otevřeli oči. Tak jak tu holky píšou jak se starají a pečují o manžela a on se k nim chová hnusně. Mě bylo posléze vyčteno, že o tom jestli vařím, peru, žehlím a uklízím vztah není. Já pocházím z dědiny, kde vzorem jsou mí rodiče o tatínka jsme se všechny ženské v baráku starali a on maminku pohladí, popleská po zadku dá jí pusu a řekne jí že ji miluje. Prostě špatná volba. A nebojte se udělat změnu všechny kdo máte pocit, že je něco špatně a na Vaší straně to není.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Zkus mu to v loznici trochu okorenit, jiste ho tim mile prekvapis.
Odpovědět
A cim, moc me toho nenapada. Nejaka scenka, hracka?
Odpovědět
Hracky, erotickehracky, hodne ucinne :-) nakupuji prez internet
Odpovědět
Prej eshop na netu je to nejepsi, za mne nej e-kondomy.cz, balicek ti prijde diskretne zabaleny, nikdo nevi odkud prisel, coz mi hodne vyhovuje.
Odpovědět
No ja to zkusim, uz ten stereotyp v loznici musim necim narusit. Tak to je bezva, diskretni balicek, to nase postacka je hrozne zvedava :-/
Odpovědět
No zkus, tu stranku doporucuji a balicek, nikdo nepozna odkud jsi to objednala :-) ver mi :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
@mette Jako bych to psala já 🙂 Uplně Vám rozumím. Jediné, co mohu poradit, je se s tim naučit smířit, pokud máte jinak vztah dobrý a nechcete o něj přijít a opravdu doufat, že se to změní, protože ta naděje tu opravdu je. U nás se tak stalo. Sice až po letech (cca 5 let), ale najednou se to v manželovi probudilo a je aktivní v tomto směru, jak nikdy před tím. Sám si to nedoláže vysvětlit a pořád mi tvrdí, jak toho lituje, že si to neuvědomil dříve a teď bez toho nemůže být. Jediné, čim si to dokaže vysvětlit, že přestal brat leky na sražlivost krve, ktere zpomaluji krevni oběh, a je vubec celý znovu plný energie co se sexualniho života týče. A to jsme to měli ještě horší, než vy, tak jednou za 4 měsice... Teď skoro každý den už pár měsíců. A teď si říkám, že jsem rada, že jsem byla trpělivá, protože nejednou jsem uvažovala vážně o rozchodu, pokud ze mě má být ani ne ve 30 ženska bez sexu, jak v 60 či 70... Ale jsem rada, že jsem to neudělala, manžel je prostě jinak jedinečný, jinde bych štastnější nebyla. Tak držím palce 🙂
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
11
12
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?