Jaké je to po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky. V pátek jsem se vdala a je ze mě paní Bílá :-). Chtěla bych se zeptat na vaše pocity po svatbě. Já mám hrozně lítostivý stavy. Byl to tak nádherný den a mě je strašně líto, že už skončil. Dnes jsme vrátili šaty a včera jsem je měla ještě doma. Normálně jsem si je vzala na sebe i se závojem a brečela jsem před zrcadlem :-). Přijde Vám to normální ? :-)
Odpovědět
1
26
27
@pavlovasandra jasný, tvůj styl života, který tu popisuješ, je asi pro spoustu lidí dost nadstandard a nemůžou si ho dovolit. Ono koníčky jako sauna nebo masáže se praktikují bez práce dost obtížně. Nicméně shodneme se v tom, že pro to, aby měl člověk kvalitní život, tak potřebuje svoje dny naplnit něčím užitečným a tím myslím jak práci, péči o domov a případně rodinu, ale i zábavu. Už jen proto, aby se nezbláznil a něco z toho pěkného mladého života měl :-)
Odpovědět
@kacenkanevesta ono bude zase dobře. Když máš snahu, tak práci najdeš. Ti, co bydlí v Praze, mají velkou výhodu, co se zaměstnání týká. Ale já vím dobře, proč jsme tam jít bydlet nechtěli. Vždycky je potřeba nějaký ten kompromis. Zase to vem takhle - manžel práci má, máte kde bydlet, máte se rádi, máte společné zájmy... to není málo. A že nemůžeš chodit do sauny a na masáže, z toho bych si hlavu nedělala. Ono to třeba přijde. Zase máte výhodu přírody hned u domova, to je super! Prostě nikdy není tak zle a když jo, tak je to jen přechodné. Můžeš se jen těšit, že bude líp ;-)
Odpovědět
@mendie Ja vim, dekuju moc:-) Mam taky neprijjemny pocit, aby si za chvilku nerekl, no ona je lina, jen sedi doma, makat se ji nechce, a tak ja si najdu mladsi, akcnejsi, ktera ma vsechno...Proste jsem se dostala do stadia, kdy o sobe pochybuji, mela bych taky prispet do rodinneho rozpoctu a ne se nechat zivit...mame dost splaceni, manztel na to nestaci...a ja tu fnukam....
Odpovědět
@kacenkanevesta Hlavně do toho nesmíš spadnout psychicky, vždycky je cesta ven. Nejhorší je se v tom srabu uvrtat a nevědět, jak ven :-( a to se bohužel v nečinnosti a pocitu neužitečnosti stane i sakra silným povahám. Nedej se! Ono bude zase dobře. Já vím, že je těžké, být veselá v takové situaci, že se necítíš dobře, ale víš co? To je dobře. Ještě jsi nerezignovala, máš šanci se z toho dostat a všechno bude zase OK ;-)
Odpovědět
@mendie Jo presne takhle se citim :-| ale trosku me pomohlo, ze jsem byla na zkousce v restauraci, zase jsem mela pocit, ze neco delam, byla jsem mezi lidmi....A hlavne, mam velkou motivaci, chci manzovi dat darek svatku - pobyt na horach,za to jak se stara, ze to tahne sam a tak, a chci to taky trosku pojmout jako svatebni cestu, takze musim neco najit, abych stihla vydelat:-) a taky - cesta do skrine brusle je strasne dlouha, ale musim to zadnici zvednout a jet se projet, to mi procisti hlavu:-)) nejhorsi taky je, ze mam mamu velmi, velmi blizko a ma tendenci k nic hodit casto, skoro obden a neziju jako svuj zivot s manzelem, ale spis s nasima :-) ty jo, fakt mi pomaha se tu vykecat, asi bych potrebovala nejaky kamarady, chodit taky obcas ven.... :-)
Odpovědět
@kacenkanevesta No tak šup ven, je úžasně, teda, co tak pozoruju za oknem kanclu :-p Jinak, kromě chatu tady si klidně večer otevři ještě pardubickej a najdi si tam nějaké kámoše :-) za to nedáš nic víc než teď ;-) společenský život je potřeba a až ho budeš mít, tak mi věř, že budeš mít i míň času na rodiče a budeš se těšit na každou jejich návštěvu, která bude třebas jednou týdně :-D protože častěji nebudeš mít čas ;-)
Odpovědět
@mendie No, asi je cas udelat si svuj zivot, ze:-) A vis co, uplne jsi me nakopla, povzbudila:-) Dekuju za rady a pomoc:-) Ale nejdriv jdu vygruntovat byt, pak ven a pak prijde manza a zitra pohovor a v pondeli dalsi a pak chalupa a hned je planu hodne:-) Zacala jsem padat do depek, ale uz se to lepsi:-) A s tema pardubkama to neni spatny napad:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :) já budu za pár dní vdaná rok. Ten svatební Den byl tak krásný..i náročný zároven :) Např. jsem naprosto nic nestihla ochutnat z našeho skvělýho rautu.. :)) A když mi ten vyjimečný Den, kdy se sjelo z různých koutů desítky přátel, začal chybět.. naplánovala jsem okamžitě Svatební after party - rok poté, při které promítnem fotky a video a já zároven oslavím "pětatřicátiny" a raut a všecko si užiju víc v klidu :)) Přátelé se už moc těší..a my též! Tkž i tak se dá vyřešit stesk po tom Vyjimečném Dni. :))
Odpovědět
Profilova fotka
@dadamatysek Pěkný nápad! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova Díky! :) Jsem ráda, že potěšil.
Odpovědět
@dadamatysek Fakt super napad! :-)
Odpovědět
to já se těším, až už bude vše za mnou, já to zas tak neprožívám:-))po pěti letech vztahu, společné hypotéce, vybaveného bytu a milovanýho přítele a rozmazlenýho hafana fakt nečekám změnu, časem jen miminaka. Ale brečet? To ne, škoda slz.. Spíš to lítání a obvolávání kůli změnám příjmení.. uaaaaa
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 2 letech
Zajímavé téma, i když už celkem dlouho neotevřené. Když zereaguju na první příspěvek, tak asi nikomu se nechce vracet princeznovské šaty a závoj. Mám je schované a blokujou mi skříň :-) Ale běžně v nich nechodím :-) Docela mě mrzelo, že už si je nikdy neobleču, je to nejhezčí kus oděvu, který mám :-) I rok po svatbě tady občas zavítám, většinou, když mi přijde nějaké upozornění do mailu, a někdy tu strávím i dvě hodiny :-D
Odpovědět
já se už teď (a to mám svatbu až příští rok) těším spíš na svatební cestu než na svatbu samotnou, tak snad se druhý den po svatbě probudím s myšlenkou, že jsem zase o něco blíž :-) anebo se třeba probudím s takovou kocovinou, že mi bude úplně jedno, jestli ještě jsem nevěsta nebo nejsem, hlavně aby mi už nebylo blbě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alen_ka Probudila jsem se s obojím :-D Stálo to za to :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
já bych radši jenom s tím prvním :-D obzvlášť jestli budu muset v hotelu do 10:00 opouštět pokoj, tak by to bylo docela peklo :-D :-D
Odpovědět
@mon_88017 já bych radši jenom s tím prvním :-D obzvlášť jestli budu muset v hotelu do 10:00 opouštět pokoj, tak by to bylo docela peklo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alen_ka nevim, co je lepší, esli opouštět pokoj v hotelu nebo jít uklidit sál po obzvlášť vydařený oslavě :-D Ale páč nejsme čuňata, tak tam snad ani takovej bordel nebyl (nablito nebylo nikde:-D) a místní zastupitel mě pochválil za vzorně vydrbaný hajzlíky :-D :-D :-D
Odpovědět
@mon_88017 no snad to bude po svatbě v pohodě, budu pít s mírou, Míra je totiž můj nastávající manžel, jeho otec, jeho děda (jestli budeme mít syna, tak prý bude taky Míra), manžel mojí sestřenice a náš kamarád, takže 5x Míra... snad to bude stačit...
Odpovědět
Profilova fotka
@alen_ka taky sem pila s Mírou (onen místní zastupitel), takže bacha na to, vim vo čem mluvim 8-) :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@mon_88017 tak já si dám panáka nejdřív s ženichem, pak s tchánem, pak s dědou, pak s těma dalšíma dvěma a uvidím :-) doufám, že se z míry nestane přemíra :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@mon_88017 tak jsem zjistila, že to s tím Mírou fakt nefunguje, bylo mi ráno jaksi zle, asi jsem něco špatného snědla.... možná jsem neměla zajídat tu večeři flaškou slivovice...
Odpovědět
Profilova fotka
@alen_ka to znám, tých deset piv bylo v pohodě, jen ten chlebíček byl asi nějakej zkaženej :-D Já mám nějakej čas utrum, ať už s Mírou nebo bez Míry, musim se chovat jako zodpovědná matka půlročního kojence :-D Že pozdravuju teho tvého Míru :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@mon_88017 to vydržíš a pak se bude kojenec starat o tebe :-) a Míru nechám pozdravovat, on sice nebude vědět o čem to mluvím ale určitě bude rád :-D
Odpovědět
Po svatbě je to naprosto bombovní!! Euforie stejná jako před svatbou, a dokonce snad i větší při zhlédnutí fotek a videa, ale tentokrát bez stresu! Já nevím, jak ostatní, ale já žádnou lítost necítím. Cítím se perfektně, že ten den byl jeden z nejúžasnějších v našem společném životě a teď si to prostě užívám. Mně to prostě stačilo. Byla jsem rok středem pozornosti mezi přáteli a rodinou a teď to ráda oplatím těm ostatním :-)
Odpovědět
@simone5 nápodobně, taky žádnou lítost necítím, sice jsem v poslední době snad lepší večírek nezažila, ale už se strašně těším, až zase vyrazím na nějakou cizí svatbu s pocitem, že tu svoji mám za sebou :-) po obědě natáhnu nohy, dám si kafe a v klídku si se všema povykládám, což na vlastní svatbě nejde
Odpovědět
Myslím, že jsme teď tak nějak trochu veselejší, když nemusíme nic zařizovat a nervovat se :-D Jinak se u nás kromě mého příjmení celkem nic nezměnilo, jen máme takový hezký pocit z toho, že jsme svoji :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 letech
Ahojte, obnovuji diskuzi. Nabeton jsem si říkala, že pocity lítosti budou stejne a nebyli. Protože - stala se mi měnila věc, mela jsem velmi ,,empatickou" kolegyni v práci, která měla angínu a chodila s ní do práce a já pochopitelně angínu chytila, takže jsem se vdávala nemocná, do toho v 16 tt. Svatba naštěstí v tomto případě byla malá, obřad v kostele (to jsem chtěla), pak focení v zamku, oběd v restauraci a volná zábava už u nás doma, už v 17:00 hodin jsem byla převlečená do domácího a večer šla na pohotovost, lebo mu bylo opravdu zle. Navíc při obřadu jsem skoro odpadla, naštěstí mi tam podali flašku s vodou a to mi opravdu pomohlo a dala jsem to. Takže tak. Náš velký den nic moc. Ale největší noční můra - nemocná nevěsta, se stal skutečností. Ale co, jsou horší věci.
Odpovědět
1
26
27
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?