Vyměnit prsten?

Ahoj všem, dostala jsem od přítele zásnubni prsten, bílé zlato s jedním briliantem. Je to velikost 54. Přijde mi, ze mi je malinko volnější - občas se mi kamínek otočí. Zkoušela jsem 53 a sedí mi asi lépe, ale nevím , zda prsten nechat vyměnit, nebo nechat ( stářím se mění ruce, v létě mi trochu otekaji a, teď už ho nechci dat pryč 😀řešil jste někdo změnu takového malého rozdílu velikosti ? Nebo jste nechaly byt? díky moc NV
Odpovědět
Já jsem si nechala o trochu větší. úplně mi nesjíždí dolů a místo tam na letní oteklé ruce mám 😄
Odpovědět
Ja si ho nechala zmenšit o tu jednu velikost. Bála jsem se, ze mi sjede napr v moři nebo bazénu. Zkuste to v tom stejném zlatnictví, je to standardní služba většinou zdarma při těchto příležitostech. Ten kousek, co vyseknou, vám daji do pytlicku 🙂 Daji se i zvětšit, tam se platí ale za to přidané zlato samozřejmě. Jinak zmenšení není vůbec poznat. Běžným okem ani zkoumáním zblízka to nepoznáte 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Je to jednoduché. Zatřepte rukou s otevřenou dlaní aspoň 5x a pokud vám nesjede až na kloub, tak bych nechala aktuální velikost. Prstýnek by měl být lehce volný, ale ne tak, aby při zatřepání spadl. A případně mně ve zlatnictví zmenšovali o velikost a půl - kdyby vám ta 53 byla malá a 54 padala. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Všimla jsem si, že na fotce na prstýnek tlačíte. Tak pro porovnání jsem také lehce zatlačila a mezeru mám menší než vy. 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?