Kamínek v zásnubním prstenu. Řešíte, jaký máte?

Zobraz úvodní příspěvek
Zajimalo by me, jak se divate na zirkon/briliant v zasunbnim prstenu - vite, co mate? Resite to?
Odpovědět
1
8
9
@stastnevdana úplne súhlasím, videla som už krásne prstene aj bez kameňa :) Mne sa tiež páči byť skôr originálny, či už s netradičným kameňom, alebo bez neho, ako s niecim čo sa tvári ako niečo čo to nie je
Odpovědět
Byla jsem požádana s poutovym prstenem se slovy, vybereme spolu ten ideální, který se ti bude líbit. Chtěl pro me barevný kámen, protože vedel že mám ráda kontrasty a barvy, ale nebyl si jistý zda při takové příležitosti nebudu chtít tradiční briliant. Takže mám výrazný alexandrit (syntetický) a malé diamanty po stranách , jsem nadšená, vybrali jsme ho společně a když se na něj podívám vím přesně proč vypadá tak jak vypadá :) :-)
Odpovědět
Já se přiznám, že jsem příteli přímo řekla, že by mi udělal největší radost černý diamant, a dostala jsem ho :-) Na drahé šperky si nepotrpím, až dosud jsem nosila výhradně bižu. Ale s věkem jsem si říkala, že by bylo fajn mít i nějaké cenné šperky, které by pak po mně dostaly děti. Celkově se mi líbí takové ty tradice, kdy se v rodině předává nějaký šperk nebo hodinky, ale u nás nikdy nic takového nebylo. Mít jako svůj první cenný šperk zásnubní prsten mi přišlo symbolické. Nakonec budu mít i snubák s diamantíky a ráda bych to završila třeba diamantovými náušničkami za první dítě (ale to hodně předbíhám). Prostě mít ke každému důležitému momentu i nějakou hmotnou cennou připomínku. V některých rodinách se dávají šperky třeba za maturitu nebo k promoci, což jsem nezažila, tak si to chci vynahradit teď v dospělosti :-D
Odpovědět
1
8
9
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?