Jaky snubni prsten ma vas muz?

Ahoj holky, jdu asi s netradicni prosbou, ale poradily byste? Jaky prsten vypada na pansky ruce lepe? Takovy jakoby hranaty nebo zakulaceny? Chci obycejny krouzek z bileho zlata, ale neumim se rozhodnout, ktery je hezci. Asi vas napada, proc si to nevybere sam muz, ale to by bylo na dlouhy vysvetlovani. Diky moc !
Odpovědět
Klidne kdybyste mely fotku, budu rada!
Odpovědět
@adel98 nepotěším tě, ale ideálně si musí zkusit různé tvary prstenů, protože záleží na tom, jaké má prsty. Například u toho půlkulatého, soudečkovitého půdorysu prstenu se nám zdálo, že silnější prsty tak jako přeštipuje na dva buřtíky. No a pokud ho tvůj budoucí manžel nebude nosit a bude ho mít jen ve svatební den, tak to neřeš a nějaký kup.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme doma dva snubáky - jeden ofiko, který bude nosit běžně a druhý když pojedeme někam do přírody (ty jsou vyfocené v albu). Ty do přírody mají ostré hrany a snoubenci se nenosí moc dobře. Oproti tomu ty ofiko mají hrany zakulacené a jsou velmi pohodlné. Oba prstýnky pro jej mají stejnou šířku, ale ten nezakulacený profil mu prostě nesedí. Takže jak už psala výše muslongissimuss, pokud ho bude nosit, je potřeba vyzkoušet co mu sedí...🙂
Odpovědět
Profilova fotka
my máme sice chirurgickou ocel, ale tvarově má manžel tento https://www.brilas.cz/02211-evelyn-st...
Odpovědět
Opravdu záleží na rukou Vašeho manžela. Můj budoucí manžel chce rozhodně kulatější tvar
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahoj, souhlasím, že je lepší prsteny vyzkoušet na konkrétní ruce. Chtěli jsme obyč zlaté kroužky bez rytí a vzorů a kamenů, nakonec jsme vybrali s broušenou vlnkou a pro mne s kamínky, protože když jsme si zkusili ty předem vyhlídnuté, tak to nebylo ono. Manžel má docela velkou ruku, takže jsme navíc pro něj kupovali širší prsten než mám já, protože ten užší na jeho prstu vypadal jako takový laciný úzký proužek, já naopak mám ruce menší a musím mít prsten užší, jinak vypadá moc hrubě. Vybírali jsme kulaté, které nám přišly pohodlnější, mně osobně i hezčí, ale to je už hodně subjektivní. Určitě ale doporučuji vyzkoušet, protože my měli jasno a nakonec jsme si odnesli prsteny úplně jiné 😄
Odpovědět
ahoj, chirurgickou ocel. hladký, tvarově podobný jako můj https://www.brilas.cz/02356-jovita-st...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den @adel98, asi bych uvažoval i nad tím, jestli váš budoucí muž často fyzicky pracuje a jestli bude mít prstýnek pořád na ruce, nebo si jej bude i sundávat. Pokud dělá fyzicky doporučím, by prsten neměl moc hranky a byl spíše zaoblený (tim spíše pokud nebude sundávat při práci) a z jednoho masivního materiálu. Mluvím i z vlastní zkušenosti (rekonstruoval jsem s prstenem byt od "základu" a starám se s ním i o zahradu:) Co se týká vzhledu je ideální když se zkouší na konkrétní ruce, aby hlavně dobře seděl. Ať se podaří dobře vybrat :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?