Jaký prsten pro tomboy slečnu (sportovní typ)?

Profilova fotka
Ahojte, slečny. Mám dotaz hlavně na ty méně "princeznovské" z vás. Mám sice nějaké nápady, ale chtěla bych znát právě názor těch, kdo si na šperky nepotrpí, nejsou zvyklé je nosit a jsou spíše typ zahlédnutelný v nějaké oversized mikině, džínách a teniskách než lodičkách a šatičkách. Jaký typ zásnubního prstenu jste dostaly/popřípadě by se vám líbilo dostat? 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já rozhodně nejsem typ na "šatičky a lodičky". Jsem spíše na barefooty a džíny 😄 Dostala jsem k zásnubám perfektní prstýnek pro mě. Nemá centrální diamant, ale místo toho 12 drobných, díky tomu se prsten nikde nezasekává a nebojím se, že ho rozbiju. Jsem ráda, že snoubenec tento vybral, jelikož jsem hodně nešikovná, a kdybych měla prsten s velkým středovým diamantem, byl by už asi roztříštěný. 😶 Fotku prstýnku mám v albu 🙂 @morrighan
Odpovědět
Já teda nosím jen šaty, ale prsten si myslím nemám typicky princeznovsky ☺️
Odpovědět
Profilova fotka
@morrighan Co nějaký prsten z damascénské oceli, tak je pěkná i jako obyčejný kroužek bez kamínků. Nebo mě napadají různé autorské šperky, typu betonové od Gravelli, nebo tak - tam bývá také dost velký výběr těch méně jemných a kamínkových, ale zrovna mě žádná jiná firma nenapadá...
Odpovědět
@mrzimor Já mám centrální kamínek, ale zapuštěný do kroužku, takže "nevystupuje", tím jsem prý hodně potrápila, ale muž našel perfektní 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@qlarinka To je skvělý nápad a je moc krásný 🙂
Odpovědět
@mrzimor děkuji 🙂 musím si ho nechat zvětšit teď, ale ještě jsem se nerozhodla, kde ho budu nosit 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@mrzimor Díky za potvrzení mé teorie! Jo, taky nejsme fanynkami velkých nepraktických šutráků na ruce a ten, co máš ty, je fakt origoš a nádherný! 🙂 @luciebucie Taky krásný a vypadá taky docela prakticky, díky za tip!! 🙂 @niky555 Nad tou damascénskou ocelí popravdě přemýšlím už dlouho i ohledně snubáků do budoucna, jelikož jsem silný alergik, takže musíme obě ohledně šperků být opatrné na materiál, navíc je fakt krásně netypická, a to já ráda. :3 @qlarinka Jooo a to je přesně poslední případ z mých osobních tipů, sama jsem od ex takový styl kdysi dostala a byla jsem spokojena, takže super! Díky moc všem, ženy!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
doporučujem tohto pána 🙂 https://www.no-sheep.cz/ máme snubné prstene z materiálu drevo-ocel a sú naozaj lahučké a príjemné.
Odpovědět
Profilova fotka
@fyziotina Ocel bohužel nemůžu, jsem alergik, ale nad dřevem, popř. dřevem a titanem už jsem přemýšlela, takže díky za další tip, tyto stránky ještě neznám.🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?