Jak oznámit svatbu v rodině?

Ahoj holky. Oznamovali ste někdo v rodině svatbu formou dopisu? Jakože to nikdo nevěděl a v jeden den (cca 2-3 měsíce před) jste oeslali všem doporučený odpis s nějakým jakoby oznámením, nebo tak něco? Jak to rodina vzala? Bylo to dobré? Nebo byste to už neudělali? Nebo máte nějaké jiné nápady jak originálně oznámit že se budete po xxxx letech brát:)
Odpovědět
Svadba mě teprve čeka v létě.Minulé léto jsme se zasnoubili a to jsme řekli všem.Když jsme našli termín na svadbu tak jsme to tak nenapadně nadhodili,Někdo nám to věřil někdo ne.A moje matka byla zaskočená, jí jsme to na rovinu neřekli.Řekla jsem ji to až když jsem ji, žádala o doprovod na zkoušku šatů.(tenhle týden)Vím, že je moderní se zasnoubit a nechat to plavat, ale mi to chcem dotáhnou do konce.Jinak taky nevím jestli udělame pozvanky s námi bude 18lidi.Jestli to není tak, že chodiš po návštěvach s koláčkama a při tom jim dáš oznámení.Kdy to je to nevím.
Odpovědět
Bereme se po deseti letech, co jsme spolu... Mamka zahlédla prstýnek hned, co jsme se v noci vraceli z dovči, takže bylo po slavnostním oznámení. U tchýňky, jsem prstýnek na návštěvě schvávala a když nám udělal pak ještě čaj a nesla koláče, tak jsem se jí zeptala, zda jí můžu o něco poprosit, myslela si, že chci cukr :-D ale já jí poprosila, zda mi dá syna, je to citlivka, rozbrečela se :-D Hlavně my jsme to skloubili s rozvážením dárečků z dovolené, tak jsme to vzalo při jednom a bylo.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?