Přítel najednou mluví o svatbě - budou zásnuby?

13. čvn 201820

Zdravím, zajímalo by mě, jestli váš partner mluvil před zásnubama o svatbě. Můj milý o tom nemluvil skoro vůbec, v zimě se zajímal o velikost mého prstýnku a prořekl se, že kdyby mě požádal v létě.. Od té doby o svatbě nepadlo ani slovo až do nedávna. Domluvili jsme se, že po novém roce začneme pracovat na miminku a vezmeme se nejpozději, než se narodí. Posledních pár týdnů přítel poměrně často mluví o svatbě i celkem konkrétně - že bychom mohli udělat obřad na jedné pěkné historické radnici u nás ve městě, nebo že by to bylo pěkné v zimě na horách a abych se začala otužovat, ať mu nezmrznu (vtipálek - jsem celkem zimomřivá). 🙂 Moje maminka vybírala šaty, které by se hodily i na svatbu (nikdo žádnou neplánuje), jeho maminka se při zmínce o naší blížící se dovolené u moře usmívá jako by vyhrála ve sportce a i když ví, kam se chystáme na výlety, zajímala se, jestli už přítel nějaký ten výlet vymyslel a neustále opakuje s úsměvem od ucha k uchu, že to tam budeme mít parádní. Jestli chystá zásnuby, mí i jeho rodiče o tom 100% ví.
Tak by mě zajímalo.. Začali vaši partneři najednou mluvit o svatbě než se vyslovili?

 • @saidy  Ok, chápu, že jsi nedočkavá, ale zakládat tu na toto téma už několikátou diskuzi, je zbytečné.
  Ano, podle všeho, co píšeš se asi budete brát. Jste domluveni na dítěti a v podstatě i době, kdy se vezmete, takže "žádost" už je jen formalita. A ano, nejspíš to udělá na dovolené.
  Stačí?

 • Trošku zmírním osten komentáře "stastnevdane". Ano, jsou tu diskuze na toto téma, jen je "saidy" asi tak nadšená, že se chce prostě pochlubit a probrat to s námi, které máme zásnuby už za sebou, není třeba být sarkastická 🙂.. .. Zdá se, Saidy, že opravdu budete požádána o ruku. Pokud o tom Váš přítel mluví s Vámi a radí se zřejmě i s rodiči, tak prostě budoucí zásnuby prožívá a myslí to s Vámi krásně opravdově 🙂.. Užijte si dovolenou i žádost o ruku, to jsou okamžiky, na které budete moc ráda vzpomínat.. (A ano, můj mužskej o tom taky tak trochu záhadně mluvil dopředu, potřeboval se ujistit, že vážně nedostane košem 😃)

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Precizně provedené Snubní prsteny z chirurgické oceli,Titanové snubní prsteny a Wolframové.
  Hledáte osobní dárek pro své nejbližší? U nás najdete spoustu dárků s věnováním, a můžete tak poděkovat rodině, že při Vás stáli ve Váš velký den. ♡
  Naše otevřenost novým věcem nám dává snahu přizpůsobit se jakémukoliv Vašemu přání. Navštivte nás v Praze, Brně, Bratislavě nebo na našem webu.
  Články od našich partnerů
  Buďte na své svatbě dokonalá! Napravit se toho dá hodně i pár dnů před
  Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
  Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
  Archiv článků od partnerů