Zasedací pořádek na svatbě. Jaká pravidla dodržujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, protože jsem tady tohle téma nenašla, ptám se - jaké pravidla dodržujete při stanovení zasedacího pořádku (např. rodiče ženicha vedle nevěsty ?...)
Odpovědět
1
12
13
Profilova fotka
https://www.youtube.com/watch?v=9qaSi... Špaček =)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
@kyticka Taky jsem zrovna přemýšlela, jak to udělat. Všude píší, že na stranu nevěsty sedají rodiče ženicha, ale i přes dobré vztahy chci, aby naši seděli vedle mě. :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Nevíte zda se dá stahnout nějaká tabulka? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky porad doumam nad tim zda u zasedaciho poradku pomichat moji rodinu s pritelovou? Sice jsme spolu dlouho. Ale vetsina se nezna. Tak nevim zda je to dobry napad =-) nechci se ridit uplne podle etikety, ale podle toho aby se vsichni bavili a poznali se vsema ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@mishami Ahojky ja si delala rychlou v excelu :) zkus google :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Tak teď se tím zabývám a fakt nevím. Mám rozvedený rodiče, takže do čela poskládat osm lidí by byl problém a navíc jak s pořadím, nevěsta a ženich by nebyli uprostřed a pokud ano, jeden pár by musel být rozdělený,... No prostě komplikace. Takže budeme mít jednoduchej stůl ve tvaru písmene I, kde budeme v čele jen my dva. A teď babo raď! Nikde jsem nenašla návod jak usadit lidi k takovýmu stolu a jak naložit s rozvedenýma rodičema. Jen návody ke stolu T nebo U, ale jinak nic. V psaných návodech zase nikdo nepočítá s rozvodama. CO TEĎ?! Víte někdo jak to zaonačit? Nastříhala jsem si lístečky se jménama lidí a šoupu s nima po papíru, ale nic se mně nezdá jako dobrá varianta... :-( Díky všem za názor! :-)
Odpovědět
@abako vejdou se vam do mistnosti kulaty stoly? Tim by se to lehce i vyresilo :-) ja jsem proste premyslela nad tim, ze bych oslovila rodice a partnerama jestli by jim nevadilo jestli by sedeli vedle sebe a partnery posadili blizko k nim, jen na hostinu a pote se stejne kazdy rozsedne jak bude chtit :-) ale zalezi jake jsou vztahy v rodine
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Ahoj na sbazar.cz stačí zadat jmenovky a je tam plno bez konkurenčních cen a typu jmenovek
Odpovědět
Ahoj na sbazar.cz stačí zadat jmenovky a je tam plno bez konkurenčních cen a typu jmenovek
Odpovědět
My to budeme mit kulate stoly a pro nevestu a zenicha plus rodice jeden obdelnikovy vse oznaceno jmenovkama . Jinak koupila jsem nadherne na sklenicky od jedne pani na sbazaru .. :-) a levne ..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Prosím poraďte, jak udělat zasedací pořádek pro 23 lidí, stul ve tvaru T, v čele jen nevěsta a ženich? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@ojanicka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka

Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Profilova fotka
Kromě tabule pro nás a rodiče zasedací pořádek vůbec neřešíme. Ať si každý sedne, kam bude chtít, máme kruhové stoly po osmi židlích.
Odpovědět
1
12
13
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?