Zkušenost s prodejem do zahraničí

Ahoj, máte někdo zkušenost s kupující "anityan009@gmail.com ". Nabízí bankovní uschovu peněz, když pošlu šaty do GB.
Odpovědět
Nic neposílejte!!! Je to podvod. Budou chtít,abyste zaplatila přepravu a peníze už nikdy neuvidíte. Šaty Vám zůstanou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, ďakujeme za upozornenie. O týchto podvodníkoch vieme, je to už dlhoročný problém, ktorý sa zatiaľ nepodaril vyriešiť nie len nám, ale ani väčším svetovým stránkam, či polícii v rôznych štátoch. V súčasnosti podvodné profily vždy blokujeme, no ani to nie je úplné riešenie, keďže oni sa zvyčajne vrátia s novým profilom registrovaným s iným mailom a z inej IP adresy. Našich používateľov sme o podvodníkoch informovali prostredníctvom článku, ktorý pravidelne pridávame do sekcie Vybrali sme, kde si ho nájde a prečíta väčšina používateľov. V článku nájdeš o tomto probléme viac informácií. Prečítať si ho môžeš tu: http://www.beremese.cz/blog/jana_mart... Prajeme pekný deň. Miška, 4nets Team
Odpovědět
Jasně že je to podvod. Položte si úplně obyčejnou primitivní otázku. Proč by nějaký borec z Nigérie chtěl koupit zrovna vaše svatební šaty když si je může koupit v Africe nové a za 20% ceny ?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Zdravím, taky mi pořád chodí zprávy tohoto typu. Dám sem příklady. Pořád na prodej? mluvíte anglicky, laskavě mi odpovězte, vojíne email:oleg31alena@gmail.com Pořád na prodej? odpovědět mi here:krisgodwink@gmail.com Máte stále na prodej? Pokud ano, odpovězte mi na anniant009@gmail.com advert placed not sold? kindly contact me at jjson7927@gmail.com for negotiation. Regards Pořád na prodej? laskavě se mi ozvěte v mém e-mailu pro další konverzaci (smith1986doris@aol.com) Díky Je toho moc. Nejde je nahlásit za spamy??
Odpovědět
Profilova fotka
@petamira Ahoj, ďakujeme za upozornenie. O týchto podvodníkoch vieme, je to už dlhoročný problém, ktorý sa zatiaľ nepodaril vyriešiť nie len nám, ale ani väčším svetovým stránkam, či polícii v rôznych štátoch. V súčasnosti podvodné profily vždy blokujeme, no ani to nie je úplné riešenie, keďže oni sa zvyčajne vrátia s novým profilom registrovaným s iným mailom a z inej IP adresy. Našich používateľov sme o podvodníkoch informovali prostredníctvom článku, ktorý pravidelne pridávame do sekcie Vybrali sme, kde si ho nájde a prečíta väčšina používateľov. V článku nájdeš o tomto probléme viac informácií. Prípadne sa môžeš zapojiť do diskusie, ktorá na túto tému vznikla, a pridať svoju skúsenosť: http://www.beremese.cz/forum/mojasvad... Čo sa e-mailov týka: 1. oleg31alena@gmail.com - evidujem ako zablokovaný v roku 2018, písal ti teraz niekedy? 2. krisgodwink@gmail.com - evidujem ako zablokovaný, písal ti teraz niekedy? 3. anniant009@gmail.com - zablokovaný 4. jjson7927@gmail.com - zablokovaný 5. smith1986doris@aol.com - evidujem ako zablokovaný, písal ti niekedy teraz? Ďakujem za odpovede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela_recht Ahoj, právě jsem obdržela dvě zprávy z e-mailu číslo 2 -krisgodwink@gmail.com. Prosím o blokaci. Děkuji Blackettka
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela_recht Ahoj, přišel mi e-mail od zablokovaneho uživatele mailto:krisgodwink@gmail.com Děkuji. Hezky den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, obdržela jsem zprávu od: scotmariam1 - krisgodwink@gmail.com saoson1 - simondoris55 @ gmail desmond112wills@aol.com - desmond112wills@aol.com Podvodné profily, prosím o zahrnutí do databáze blokovaných nebo jak uznáte za vhodné, aby někdo nenaletěl. Přeji hezký den 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, ďakujem @evelin_kralova @hana_segetova za upozornenie 🙂 * E-mail krisgodwink@gmail.com preverím, pretože ten mi ukazuje zablokovaný kompletne a nemalo by sa stať, že vám od neho príde správa. 1. Nick scotmariam1 nemám vôbec k tomu krisgodwink priradený, ukazuje mi k nemu e-mail scotmaria.m101@gmail.com 🙂 Prepošlite mi prosím daný e-mail na info@beremese.cz, aby som sa na to pozrela. Nick scotmariam1 som zablokovala. 2. saoson1 - simondoris55@gmail_com mi ukazuje zablokovaný, prišiel vám od neho e-mail niekedy v týchto dňoch? Ďakujem za všetky odpovede a prajem krásny deň. Miška
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, mně taky přišel email od krisgodwink@gmail.com na troje boty, které prodávám. Chce mi poslat peníze na paypal... Kašlu na ni 😄 Jana
Odpovědět
Ahoj, tak i mě dorazil dnes email od Kristana Godwin (krisgodwing@gmail.com). Email mě mě docela pobavil. 😄 "Dobrý den. Díky za vaši odpověď. Mám zájem o koupi. Jak dlouho jste vlastnil to?Jaká je vaše cena za to?prosím pošlete mi nějaké nedávné obrázky, můžete mluvit anglicky?Čekám až se mi brzo ozveš.''
Odpovědět
Tak tohle mi přišlo předevčírem. Já idiot jsem s ním komunikovala. Ach jo ......
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den , zase podvod se zahraničním převodem Kristana Godwin , nyní už nabízí přejít do aplikaci Viber nebo whatsapp a komunikovat tam , používá výrazy jako “Hello my friend “ , “How are you doing”, “ why you don’t answer me “ , “ Listen to me , you haven’t to worry, are you stressful “ 😠 😠 😠 ptá se , jestli nemluvíte anglicky , ale ani ta angličtina není zázračná. Spousta chyb v textu. Bombardování zprávami i v noci . Prosí poslat peníze za přepravu svatebních šatů . Buďte opatrní !
Odpovědět
Profilova fotka
Také mi to přišlo 😒😒😒 jsem zde jen kvůli prodeji sukně, takže fora nečtu a na první zprávy jsem zareagovala.. 🤷🏻‍♀️🤭
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@michaela_recht krisgodwink@gmail.com mě kontaktoval/a s platbou přes Paypal a odesláním do zahraničí.
Odpovědět
Profilova fotka
@vitekterka @katerina_jecna @yuliya_volkova @yuliya_volkova @sofie191 @janak83 Ahojte dámy, ďakujeme za nahlásenie. Daný e-mail je pre vytvorenie profilu blokovaný. Môže sa však stať, že si používateľ/bot vytvorí nový účet s iným menom, iným mailom ale v odpovedi vám napíše, aby ste reagovali napríklad na ten krisgodwink. Poprosím teda pri nahlasovaní uviesť vždy aj meno/login daného používateľa. Ďakujem :-) Samozrejme ma situácia mrzí, no žiaľ nevieme takýmto ľuďom zabrániť vo vytvorení nových účtov s iným e-mailom alebo z inej IP adresy. Treba byť preto opatrný a neposielať peniaze neovereným účtom so zvláštnym textom alebo správou písanou v angličtine a už vôbec neposielať tovar skôr, ako dostanete peniaze. Prajem pekný deň. Miška
Odpovědět
@michaela_recht Dobrý den, dnes mi také přišla podobná zpráva k mému inzerátu na prodej šatů. Tentokrát od uživatele gift101 ve znění: Stále na prodej?odpovězte mi here:krisgodwink@gmail.com S ohledem na to,co jsem si tady přečetla,taky prosím o jeho blokaci. Děkuji.
Odpovědět
krisgodwink@gmail.com Také jsem obdržela email na mé inzeráty, prosím o blokaci.
Odpovědět
Dobrý den, opět mě také kontaktoval člověk, co už na nás jedno podvod zkoušel. gift101: Stále na prodej?odpovězte mi here:krisgodwink@gmail.com
Odpovědět
@michaela_recht právě jsem obdržela zprávu z -krisgodwink@gmail.com.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den , zase jsem obdržela zprávu Uživatel gift101 “Stále na prodej?odpovězte mi here:krisgodwink@gmail.com”
Odpovědět
Profilova fotka
Dievčatá, ďakujeme za upozornenie, už sme ho zablokovali :) @ljubca @kacenkavv @vitekterka @petula73 @yuliya_volkova
Odpovědět
Dobrý den, dnes jsem také obdržela email od krisgodwink@gmail.com Ještě že jsem mrkla na recenze 🙂 Prosím o blokaci.
Odpovědět
@jana_martish Děkuji
Odpovědět
Také jsem dnes obdržela zprávu od krisgodwink@gmail.com.
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy, internet už není až tak nová věc, viditelně s ním pracujete na pravidelné bázi, takže jedno zásadní pravidlo: Nikdy nic tímto stylem nikam neposílat!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?