Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Leni, ty tu zkouku zvladnes na tisic procent ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, držim palce ať zkouška vyjde... ;-)
Odpovědět
Mne tu taky nefunguje icq, ale skype jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo, Ty tam můžeš mít skype, jo? =-) Tak ten jsem teda nezkoušela.... =-)
Odpovědět
no, uplne v pohode tu sel nainstalovat, vyzklousej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zkousim :-D
Odpovědět
Leni, držím palce na zkoušku :-) , ty to určitě zvládneš ;-) Já mít skype nemůžu :-( , ale když něco vymyslíte, co by bylo jenom pro nás, tak to bude fajn. Taky se mi sem nechce moc věcí psát ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem si rano prispala, teda chtela jsem,ale nakonec jsem vstavala o pul hodky driv nez bylo v planu, nejak se mi nechtelo spat :-D vytahlo me slunicko. A ted jsme tu s kolegyni probiraly svatbu:-))) Jinak ja taky zjistila, ze me tu cte nekdo koho znam, ale nic nerekl!!! ]-( Takze pro omezenou diskuzi jsem taky;-) Ale taky tu nemuzu nic instalovat :-(
Odpovědět
tak maily zasilany na nas vsechny, ale ja se tu nemuzu pripojit na soukromej mail, mame to blokovany,tak jen firmeni
Odpovědět
Profilova fotka
Tak skype mi je na nic, protože na hovor a chat mi vůbec nejde kliknout :-( . Je to omezený správcem sítě.... Tak asi počkáme na anlek a založíme někde nějakou tu spešl diskuzi, kam budem moc jen my.
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo, myslíš mail od Markéty? Příp. bych ho mohla přeposlat, kdyby jí to nevadilo....
Odpovědět
Profilova fotka
tak už mi ten skype jde, jsem kecala :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
holky, já myslím, že anlek nám něco vymyslí, je to holka šikovná ;-) No Leni, já jsem si říkala, že tady po ránu nejseš :-) Mám dneska nechucus pracus, ale musím, v pondělí máme přijímačky na nástavbu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, vždycky tu straší už po pátý ráno, viď? :-D :-D A dneska nák pozdě.... Ale Lea nás zanedbává :-D
Odpovědět
asi se flaka na konovi :-) jinak leni, me ze skypu nejde volat, nemame zvukovy karty, ale psat de a to je hlavni :-D
Odpovědět
MAM PRO VAS VZKAZ OD ANLEK :-) "Já bych navrhovala, že bychom si udělali nějakou diskuzi (např. na seznamu) a udělaly ji uzamčenou, tj. mohly bychom tam jen my a ty, co tam pozveme ... Jen nevím, jak to přesně funguje, poptám se kamarádky dneska odpoledne a dám vám vědět. Maily, ICQ, Skype jsou super, ale myslím si, že nejsou vhodné pro naše potřeby drbání. :-D :-D :-D"
Odpovědět
Profilova fotka
To je dobrý, ale mám tu dost stránek blokovanejch ;-( , takže bych příp. musela jen doma ;-(
Odpovědět
holky, tak to by bylo fajn ;-) . leniku, já myslím, že seznam snad míš bloklý nebudeš ne? =-) Uvidíme, co Anlek zjistí. Leuš, co rybičky? To si pěkně napapkáte bříška, viď? :-D Hned jsem taky na nějakou dostala chuť, ale nebudu ten svůj zub, teda díru poněm, zatím pokoušet ...
Odpovědět
já se sem přes den taky moc nedostanu, ale fungovala bych kdyžtak jako Markét - informace z domova :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rybičky se těšíííím :-D mmmm už jak jsem to balila tak se mi sbíhaly sliny :-D mňamíííí
Odpovědět
Profilova fotka
Titulní stranku seznamu otevru, ale treba na mail se tam nedostanu a ruzný chaty tu mam zakázaný. Ale to nevadí, bych taky fungovala odpoledne. A už to místo po zoubku aspoň nebolí?
Odpovědět
Leniku, díky, už to nebolí, jen to ještě trošku cítím ;-) Jdu na autobus, tak papa zítra. Pořád myslím na Markét, snad se všechno brzy dobře vyřeší ...
Odpovědět
Profilova fotka
Hlasim se z domova, nejak jsem musela pak nahnat tu prokecanou dobu s kolegyni takze jsem se zabrala do prace ;-) Uvidime co zjisti anlek, zkusim se taky poptat kamila,ale ted dosvacim a vyrazim ven ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tak to tam všichni máte :-| Jinak já jsem taky pro uzavřenou diskuzi,aspon by jsme si to pak takhle nemuseli posílat po meilech. A až si přečtete muj meil,tak hlásim,že zatim je to pořád stejný :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Markét držim palce i pěstičky ...
Odpovědět
Profilova fotka
Díky všem :-)
Odpovědět
Dobré ráno, Markét držím palečky na všech končetinách, takže tím pádem dnes nepracuju :-D . Víc v mailu ...
Odpovědět
Profilova fotka
doooobré ránko .. markét všech osm x-) a taky nemakám - a nejen protože se mi nechce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, hurááá pátek, jaké máte plány na víkend? :-)
Odpovědět
my plánujeme výlet na kolech do zoo a pak grilovačku, přijede babi s dědou :-) a na neděli jsem si vytyčila za cíl umýt okna :-p ... se mi nějak špatně píše s těma zaťatýma palečkama :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?