Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Me taky nee:-(((( vubec:-((( ja chci jaro a slunicko!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja jedu mejte se papa
Odpovědět
Tak snad to do patku roztaje, jedme s romcou do budejc a uz si byll dat na autiko letni gumy
Odpovědět
Profilova fotka
peťul no mě tu všichní utěšujou že zítra prej má bejt 17 stupňů =-) no na to to teda nevypadá =-)
Odpovědět
akorat sem se koukala na predpoved pocasi a tam ukazujou takovy tepoucko, jen na vikend se ma pry zas trosku ochladit - o stupen az dya ma by t min ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se vrátila od dr. Svece a nějak neměl zrovna radost, že přecházim. Ptal se mě proč a říkal, že odborně je to všude stejný a že mi sice může třeba osobně víc vyhovovat, ale že pani doktorka to dělá dobře. Tak jsem si nepřipadala zrovna nejlíp. A připadam si teď divně, když vy ho vychvalujete :-( Nějak mě rozhodil, že nevim jestli mam přecházet, registrovaná už jsem a mam si jít k doktorce pro kartu - to se teda moc netěšim. :-( Je to se mnou hrůza :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jéééjej lenik =-) no to jsem nečekala :-( ale tak prostě jestli se ti u tvý dochtorky nelíbí tak bych to neřešila - já už teď vim že prostě mi osobně vyhovuje víc jak to řek a hotovo - to je pro mě důležitý taky - přeci nebudu chodit k doktorovi znechucená že tam musim ? ;-) to samý jsem měla se zubařkou - taky ta první byla kapacita - ale co z toho když každá návštěva u ní bylo peklo ? ]-( tahle je stejně dobrá jen se k ní těšim - howgh x-) a budeš teda přecházet ? co říkala sestři ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mohla bych se Vas pozadat o radu? Vdavala jste se nektera v Krumlove? mam problem, chtela bych mit 80 svatebcanu, ale mam problem najit sal v Krumlove. Je tam jen jeden a to hotel Ruze, ktery je prilis drahy. A mela jste nejaka druzbu na svatbe? Dekuju moc Monika
Odpovědět
Profilova fotka
sestři nic... byla milá, ptala se jen na ty základní údaje a od koho přecházím, neptala se mě proč.... Právě nevím, co mám dělat |-| . Už tam zaregistrovaná jsem, řekl: Jste se tak rozhodla, tak už jste u nás zaregistrovaná. U tý bývalý se střídá doktorka s doktorem - on mi nevadí. Jen nemůžu věděd kdy tam bude kdo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Moniko, já Ti bohužel nepomůžu, družbu jsem neměla a svatba byla na Hluboké....
Odpovědět
Profilova fotka
moni čoveče to ti ani já neporadim :-( páč já už v krumlově dál znám jen jízdárnu ale ta si myslim že bude cenově tak stejně jako růže .. jestli ne víc :-( leni tak se tim netrap - prostě přejdi a hotovo ;-) třeba ho jen dneska rozhodil ten sníh :-D
Odpovědět
ty jo, Leni, tak to cubrnikuju. Me se vubec neptal na to, proc odchazim od ty svoji doktorky. ale taky sem si musela kartu vyzvednout sama. ale ona akorat mela dovolenou, jako obvykle.... tak sem ji tu zadanku poslala postou a doufam, ze tu kartu poslala dal.Chci zavolat koncem tydne k ty Svecovo sestricce a zeptat se , jestli jim karta dorazila.Navic je dost mozny, ze doktor(ka) ti stejne nebudou chtit dat kartu do ruky a stejne ji budou posilat postou.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kousinka: jaka jizdarna? O tom nevim, das mi webovku, prosim?
Odpovědět
Ahoj Moni, myslim, ze v krumlove to asi nebude srandy sehnat neco pro tolik lidi a za rozumnou cenu. Zkusim se zeptat kamaradky, pracuje v krumlove. nechcete radsi zkusit neco okolo krumlova?
Odpovědět
Profilova fotka
pettru:nam se krumlov strasne libi, nejradeji tam, ale kdyz nic nesezenem, tak to budeme muset mit jinde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jízdárna je nahoře na zámku, stránky nevim ale můžu se ti po nich podívat ...
Odpovědět
Profilova fotka
Díky holky za pomoc, já z toho byla docela vytrslá, ale snad se jen blbějc vyspall a příště to bude lepší... Tak přejdu nespíš, když už jsem se do toho dala. A myslíte, že to můžu poslat poštou nebo tam zbaběle poslat MM (on se mi sám nabídl)?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.ckrumlov.info/docs/cz/ksz1... našla jsem tohle
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka: to bys byla moc hodna, dekuju
Odpovědět
leni, klidne tam zbabele posli manzu ;-) ale tu kartu nejspis stejne nedostane do ruky
Odpovědět
a poslou to svecovi postou
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka:vypada to uzasne, diky moc
Odpovědět
Profilova fotka
lenik myslim že kartu by ti mohli dát do ruky teda manžovi protože vim že když jsem prchala od tý obvoďačky tak ta mi řekla že si pro kartu mám někoho poslat když tam nemůžu chodit každej den, když mi nebyla schopná říct kdy ten výpis bude mít hotovej - ještě jsem se vztekala že si mojí kartu může vyzvednout kdo chce - ale zas neručim za to že to nebyl jen blud tý obludy .. já to nakonec nechala poslat poštou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cutce ale jak říkám s cenama na tom nebudou o moc líp :-( ale když probrousíš trošku ty stránky tak třeba objevíš něco zajímavýho ;-) když se vrátíš na to stravování zpátky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě mě pak napad že přímo pivovar eggenberg má taky zrekonstruovaný prostory ale ty nevim jak jsou veliký :-( ale myslim že taky nebyly mini ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky ;-) tak já ho tam pošlu .... jestli mu jí dají do ruky nebo jí pošlou poštou je mi jedno...
Odpovědět
Profilova fotka
Když mluvíte o těch restauracích, tak vám musim dát tip na jednu dobrou, novou v CB, jmenuje se Life is dream, byli jsme tam v pátek s kámoškama, je to tam hezký, maj tam veliký akvárko a Františka :-D(neptejte se kdo to je :-D ) a jídlo teda levný neni, ale dobrý ;-) (je to v Kněžské, téměř u Sadů)
Odpovědět
Profilova fotka
lenik a nečekáš že se nezeptám :-D :-D KDO JE FRANTIŚEK ? :-N to mi nemůžeš udělat že nebudu vědět kdo to je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je taky v akvárku, ale v jinym než ty rybišky :-D , tak hádej? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to asi číšník nebude :-D :-D .. no jestli to nemá sežrat rybišky tak to bude nějakej had a já tam nepudu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?