Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To my Jani taky ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, teď jsem si vzpoměla, že jsem předtím ještě vynechala Mirku....
Odpovědět
Profilova fotka
hele normálně mi to tu celý upadlo :-( počítač jeden mizernej . už se mu taky nechce pracovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě se taky dneska nechce nic dělat .... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja spim cim dal vic, za chvili budu mit pusu Jak Lucka Bila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni teď jsem přemejšlela jakou má souvislost spinkání a lucka bílá :-D bože můj fakt bych asi měla to tu pro dnešek zabalit :-( nebo radši ani nic nedělat - očividně mi to prostě nemyslí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Z toho si nic nedelej ja uz koukam na hodiny, kdy pujdem na obed a vyvetram se a snad se mi mozek probere :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ho nech odpočívat, Leni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo usnul a kdo je na obědě? :-D už se po o cítím trochu líp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
UZ jsem tu, jsem si udelala radost a koupila si tricko, zelene, to je ted moje barvicka:-) u congu jen za 180, no nekupte to:-)))))))
Odpovědět
Profilova fotka
A vyfotíš se nám v něm? :-D já se objednala ke švecovi... Tak jsem na něj zvědavá. Leo je pořád hodnej? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenik je pořád úžasnej čim dál milejší, nebejt už šťastně vdaná tak se snad zamiluju :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no pokusim se a kdyz zapomenu tak si ho vezmu na pristi sraz:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobře, Leo :-) Leni, ale to aby byl brzy než si stihneš koupit další :-D . Taky budu muset někam na nákup ...
Odpovědět
Profilova fotka
JAjsem ted hrozna, porad bych neco kupovala, me se libi tolik veci :-D jak jsem v centru a denne chodim kolem obchodu tak me to porad tahne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
To bych na tom byla stejně Leni, dělat v centru.... I když daleko od něj nejsem, ale max. se občas kouknu na lanovce do toho anglickýho sekáče, ale jinam se moc nedostanu. Chtěla bych vyrazit do Igy, ale tenhle týden mi to nevyjde =-) , mam taky choutky si udělat radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jsem si vzpoměla, že vám musim něco povědět :-D Ta moje kámoška, jak nebyla rozhodnutá s těma šatamam tak si zamluvila asi před 2 týdny v Olivě šaty a nakonec si to rozmyslela, šla tam to odvolat s tim, že zhubla (což je pravda), jestli jí to vrátěj nebo třeba přesunou na pánský šaty, nebo že by si tam koupila prstýnky prostě cokoli jinýho... A oni prostě NE, v žádným případě. To mi teda přijde hrůza ]-( . By jim, to že by přesunuly ty prachy na něco jinýho asi hrozně ublížilo nebo co.... Ale světlej bod je, že jsme včera byli v Olině a tam si vybrala krááásný šaty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si vcera po cviceni koupila v Igy boticky na leto, na podpatku, jak rikam, se mil ibi tolik veci:-) Musim zajit do toho anglickeho sekace tam jsem jeste nebyla
Odpovědět
Profilova fotka
A s tema satama je to sila, to je to u nadrazi?
Odpovědět
Profilova fotka
lenik :-( to je mi líto .. já prostě na olivu nemám jedinou dobrou věc :-( skoro mi přijde jako by nesnášeli nevěsty :-( a jestli teda uspěla v oleně tak jsem dvojnásob ráda :-D ostatně já už se tam takovou dobu chystám s bonboškou :-( .. ale teď jsem přišla na to že tam pudu oslavit první výročí :-D :-D kde je nějakej anglickej sekáč ? to neznám =-)
Odpovědět
Profilova fotka
on se anglickej příjmo nejmenuje asi, když jdete od nádraží po lanovce tak nalevo na rohu lanovky a Chelčického ul. Leni, jo, oliva je u nádraží... Jsem jí taky předtím varovala, že se o nich nešuškaj dobrý věci...
Odpovědět
Profilova fotka
Ty máš Leo v Ole(i)ně náký známý? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jestli myslíme tu samou - na lanovce .. tak známý .. spíš jsem odtud měla šaty a pak jsem zjistila že vlastně ta jedna moje kolegyně s majitelkou hoooodně kamarádí .. a taky moje kamarádka odtud měla potom jedny úchvatný plesovky pučený, jsem jí je těžce záviděla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, zase jenom na skok ]-( , i když právě rozebíráte Olenu, tak mám, stejně jako Lea, nostalgické vzpomínky. Teď si tam na červenec půjčila také šaty kamarádka, tak snad bude stejně nadšená jako já. Vidíte to jsem vám ani nenapsala - jak je ta půjčovna ve Dvořákovi (už nevím jméno), tak si tam byla zkoušet šaty před cca měsíce kamarádka a ta babizna jí téměř mezi dveřmi řekla, že na někoho tak malého a tlustého nic nemají. No chápete to???? Já tedy ne, je pravda že patří k těm menším cca 155 cm a nějaké to kilo na víc má, ale jsou tu i podstatně silnější nevěsty. že těm v salonu nedojde, že tohle řekne všem svým kamarádka a přicházejí o spoustu potencionálních zákaznic.... Jako první věc - gratuluji nové těhuly a přeji, aby vše klapalo tak jak má!
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tu měla dnes živo.... :-( A Miruš děkuji ;-) tedy předpokládám že to patřilo mě :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj Jani obrovský gratulace :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, samozřejmě, že to patřilo tobe, nebo spíše vám dvěma, popř. třema, čtyřma.... nevím kolikačetné těhotenství máte v plánu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko!!!!! Markét dííííiky moc :-) a jak jsem psala, opravdu to funguje, Zdenda mi taky vždycky zvedal nohy :-D Miky doufám že tedy jen nám dvěma ;-) Holky dnes jsem spala tedy lépe, doufám že vy taky, ale asi jo, když jsem tu první ;-) A taky jsem trochu zaspala, ale nějak mě tu ož nevzrušuje, stejně tu za chvíli končím :-p a to se opravdu těším!!!!
Odpovědět
Dobre ranko :-) ja sem tak stastna, ze uz je pateeek :-) konecne si zejtra pospim. Jani, ty si ale provokater!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
peťul no tak já nevim ale neměla jsi náhodou poslední platíčko ? ;-) :-D :-D :-D tak za chvíli můžeš taky bejt provokatérka ne ? :-D já jsem vstávala dneska docela brzy a radostně .. jo lenik hlásim že od půl desátý tu nebudu ju ? :-D jedu na tu kontrolu =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?