Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
tak si ho mela drasticky probudit, ze ti neni dobre a potrebujes odvezt do prace :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem zkoušela ale von se nedal :-D no já mu to oplatim neboj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno raníčko :-)
Odpovědět
Holky, nemate nejaka zkusenost s orchidejema?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peťulko já ne ale moje mami jich má hodně =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeslti se nepletu tak jsou to ty z kterych strasne kycham :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni a nebudou to spíš lilie ? - ty sou divný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to já tedy nemám sněží :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no ty pěkně smrděj :-S :-D
Odpovědět
Dobré ránko, sice nejsem v práci, ale stejně mám toho dneska dost na práci. :-N Už se mi peče sekaná. Ještě musím připravit zapečené brambory a zapečené těstoviny, teda spíš předpřipravit, aby si je zítra ta banda u nás jen dopekla, když já budu ve škole. Pak musím dopsat nějaké tabulky pro Davida, něco pohledat na netu a pokračovat ve výběru oken. A odpoledne mám školu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ze by, no mozna, vzdyt jsem psala jestli se nepletu ;-) :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jee leni ja taky dneska pecu sekanou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja chci slunicko a teplicko!!!!!!
Odpovědět
S kytičkama neporadím, ty umím jen hubit .... Ikdyž teď tu poslední se mi asi nepovede, mám na ni takový chytrý květináč. :-D :-D :-D
Odpovědět
orchidee nesmrdi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych si dala sekanou =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale jsou pekny ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já myslela, že smrděj ty lilie :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peťul a co s nima potřebuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
nemluvte o jídle já mám hlad :-( a na sekanou bych zrovna měla chuť :-(
Odpovědět
No vidíš, nechceš občas psát, co vaříš? Já nejčastěji bojuju s tím, co mám vařit ... nějak nemám inspiraci, chlap taky neřekne, na co má chuť ... Včera jsem si užila nakupování, jela jsem sama, tak jsem na to měla dost času. Nikdo vedle mě nervózně nepodupával. :-D Dokonce jsem se stavila v Kice a koupila tam korkovou nástěnku. Jsou na ní žirafy. :-D A pak chlupatou deku pro Davidovu mamku, jednu jsme ji naježili (=dali k pod stromeček), ale prý je špatná, protože je modrá. Ona by přece chtěla růžovou, protože má obývák v růžové. Ale používat ji nebude v obýváku, ale v ložnici. Pokud v tom hledáte logiku, ta tak trochu chybí ... Ale jsem rozhodnutá ji sebrat tu modrou, mě se moc líbila, byla to moooc elegantní modrá. :-D
Odpovědět
Leo, tak ji udělej, je to opravdu jednoduché a pro chlapy dost lákavé jídlo. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
děláte domácí sekanou holky? Jo, promiň, Leo, za tutu otázku :-N :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kašlu na chlapa ten se válí doma v posteli, já na ní mám chuť teď :-( tady :-( v práci ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Bych ti klidne privezla, ale nemuzu ridit :-( mam porad jeste teplotu ]-( ale je to cim dal lepsi ;-)
Odpovědět
Leníku jo, jinou bych nezřela ... všem jídlům, které jsou mleté a nejsou doma dělané nemám moc velkou důvěru ... ikdyž maso mleté kupuju ... Ale v Globusu jim věřím. Leo, jaktože má ten tvůj mizera :-N dneska dovolenou a ty ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ale uz vim jak je to s tou moji nemoci, psknul to na me Kamil, jede totitz dneska s kamosem na lyze do nedele a ja planovala s kamoskou mejdan, no tak se asi bal a poslala na me bacily :-D :-(
Odpovědět
Profilova fotka
A děláš jí na plechu nebo máš nákou formu? Že bych jí taky v neděli uplácala... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Delam ji v zapekaci mise mam takovou vetsi neco jako pekacek
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?