Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hoooooolky já mám ukrutnou chuť na tatarák :-( ale fakt ukrutnou :-(
Odpovědět
no, mylsim, ze to neni tak uplne standart, sousedi si dali normalni. my ji na tom novym mame a mame to otevreny tak porad skoro vsude :-)
Odpovědět
Te´d už asi je to standard ... žádná firma mi neposlala nabídku bez toho, možná by to šlo leda požádat, že ji opravdu necheme, jestli mají ještě nějaké kování, které ji nemá .... Ale před tak cca 5 lety to ještě nebyl standard. :-N Leo, já tě nechápu ... Ale to je asi tím, že mě by nikdo nedonutil ho sníst. :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak jdu hlídat. užijte si zbytek odpoledne.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě taky ještě nikdo nedonutil ho snít a to jednou nutili fakt hodně :-S :-D , ale nedala jsem se. Já na to nejsem.
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo mě už to tu dneska neba, povídejte holky něco :-N já to ráno tušila, když jsem ráno psala jak tenhle tejden rychle utíká...... |-|
Odpovědět
hmmm, tatarak, dala bych si :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peťul ty mě chápeš viď ? já tu normálně začala i slintat :-D jak jsem si vybavila tu chuť :-D a možná bych k němu zvrhle ani nepotřebovala tolik topinek :-D jen něco aby to na něčem drželo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
konečně někdo, viď? :-D mě tak bolí jeden žub - asi jak se přemisťuje ach jo :-( ;-( nechcete jít někdo dneska na aj za mě? |-|
Odpovědět
Profilova fotka
když za mě půjdeš zítra do práce tak za tebe klidně vezmu i příští hodinu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a to je myslíš vyvážená výměna? :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no dobře tak i tu další noooo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
když to bych se musela rozkrojit, musim zítra i do svý práce :-| váze by to prospělo, ale ta levá půlka by byla fakt levá - ta by šla teda k vám :-D :-D
Odpovědět
holky, muj sef vazne desne kr...n a halvne vlezdop... asi to tu uz moc dlouho diky nemu nevydrzim
Odpovědět
Profilova fotka
hele levou tvojí berem... myslím že i tak klidně může konkurovat některejm celejm tady :-D peťul co zase vymyslel ? :-(
Odpovědět
vymesjli si debiloviny, aby se zalibil reditelovi a ja odmitam skakat podle nej. je to hovado.
Odpovědět
ale mozna tu uz ani dlouho nebudu a jestli mi nevyjde nova prace, pak treba nekdy otehotnim, necham se vypsat na PN kvuli dojizdeni :-p
Odpovědět
a uz me tu neuvidi!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
dík, Leo ;-) tak je teda blb. A jakou jinou máš vybranou?
Odpovědět
no, tak ja vam to reknu, byla sem na pohovoru ve firme zabyvajice se financnim poradenstvim, hledaji lidi na vic pozic, prvnim kolem sem prosla. ted je druhy kolo - to spociva v tom,ze mesic musim 3x do tydne chodit na skoleni, na konci toho jsou zkousky a podle toho si budou dal vybirat. je to v trnave. zatim to vypada docela zajimave. ale hlavne by zalezelo, jakej plat a jakou pozici by mi treba nabidli,jestli projdu dal. hlavne totiz mam strach, ze na nejaky pozice jsou vykonnostni nzdy a do toho bych nesla. tak uvidim, jak se to vyvine
Odpovědět
Profilova fotka
já mam zkušenost, že fin. poradci jsou většinou od výkonu placený, ale jestli jsou tam i jiný pozice, tak ty třeba ne....Tak snad... A jaká je to firma?
Odpovědět
Profilova fotka
už jste šly dom? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale ne ... teď si tady jeden človíček zlámal kotník :-( zlomily se pod nim štafle :-( fuj... se mi normálně udělalo příšerně špatně když jsem viděla tu nohu ohlou a jak je zelenej :-S
Odpovědět
ja sem se bvyla uklidit u kolegynky na kavicce a cokoladce :-) no, ja vim a doufam, ze by mi prave mohli nabidnout treba tu jinou pozici :-) me by ta vykonnostni ani tolik nevadila, ale proste ted potrebuju mit urcitou penez mesicne jistou.... ale u tyhle firmy je dobry, ze si klienty nemusis hledat sam. jinak patri pod OVB, presne nam psali ten nazev, jsou to 3 nemecky slova, ale si to nepamatuju. to bych asi si mela pamatovat, chichi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to by mi taky bylo špatně :-S , chudák... :-( to je dobrý, když si člověk nemusí hledat klienty sám :-) a kdo je hledá? jsem ale zvědavá :-D
Odpovědět
pry uz maji klientelu :-) ale taky to nevim. na to se ptala jedna pani na skoleni a oni rikali, ze klienty si nemusis shanet sam, ze maji. tak asi jich maji spoustu. no, uvidim, jak se to vsechno vyvrbi... jen ted to mam trosku casove narocnejsi diky tem skolenim, ale zas je to zajimavy, to co tam rikaji. uvidim, uvidim :-) a jeste dalsi plus, je to v trnave, tak bych nemusela kyzdy den dojizdet, ta firma je necely 10minut pesky od naseho domu :-)
Odpovědět
kocky, ja se pro dnesek loucim :-) pac a pusu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky Anlek my jsme měnili okna na podzim.A máme je z Othermu.Ty jediný totiž nemaji okna z Polska.Ty polský totiž stojí za prd.A mikro ventilaci už maji všechny okna. Mňam,tataráček.Normálně si tu slintám na klávesnici :-) Zatim papa,jedem pokračovat v brigádě u mamky.
Odpovědět
Dobre ranko :-) huraaa uz je patek :-) lalalalalala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi nenávidim peťulu :-( já mám ležet doma a odpočívat, já mám mít dovolenou :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?