Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
halooo, holky, uz sme na druhy strane ;-)
Odpovědět
já vím .... ale já se půjdu tak za půl hodiny balit a půjdu do školy ... chtěla bych chodit na jeden předmět s denníma studentama, tak doufám, že mě nevyhodí
Odpovědět
Profilova fotka
já vím .. já jsem se byla zbavit toho oběda :-| ale prej už mám aspoň barvu ... budu se asi fakt muset naučit blinkat, bude to lepší než čekat než to odejde normálně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš, to je teda práce a budeš mít ty lízátka? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé anlek :-D jsme se se krásně shodly :-D máš aktovku s odrazkama ? x-) :-D když mě totiž jako neni špatně na zvracení, mě se jen houpe žaludek ... a ten zázvor mi spíš dělá divně :-( a pak se holt některý věci v bříšku poperou no :-D
Odpovědět
Tak nevím, co ti poradit Leo, asi jen vydržeeeet, ono to přejde. :-N
Odpovědět
jojo, leus, uz jeno 8 mesicu a pak uz se vubec nevyspis, tak jeste par let a bude to ok :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nebo spíš ještě hodně let :-D :-D :-D ale potvory jsme my, viď? ;-) :-D
Odpovědět
ale jenom malinko, xixi, ale leuska je takovy zlaticko, ze nam to nebude vracet, ze ne, ze ne?! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tim si nejsem moc jistá =-) , zlatíčko je, ale přeci jen... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to si pište že vám to vrátim :-D počkejte ... vy se tu budete mlátit do hlavy co s těma vašima puberťákama a já ? já budu přemejšlet nad tim abych nebyla babička :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
šakriš, Ty vidíš, takhle daleko :-D nemáš Ty věšteckou kouli, náhodou? =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mám ale ty to ještě nevíš tak pšt :-D se to dozvíš až tak za minutu .. až to dopíšu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
šmankote babičko čaruj =-)
Odpovědět
a co se dozvime za minutu???? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
že půjdu domu :-D néé ještě tu s váma chvíli budu :-D
Odpovědět
to trvalo vic nez minutu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem měla zamlženou no :-D jsem hledala okenu ... jsem jí moc otlapkala jak jsem hledala tu pomstu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooooooj včera jsem se tu neukázala měli jsme u mamky ještě pracovní odpoledne.Koukám a vy mě tu včera vesele drbete,potvory :-) aspoň,že to bylo v dobrym :-) Jinak příští týden tu s váma vůbec nebudu.Jedu na školení do Vysokýho nad Jizerou.Tááááááákovou dálku.Ale budu na vás myslet.
Odpovědět
Ahoj Markét, tak to pojmi jako dovolenou. :-N Leo, co nějaká zprávička o Kristýnce? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsou prý naprosto v pořádku, 7plus3 a srdicko tluče jako o závod :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsou supr zprávy :-) Já to tak beru,od všeho a od všech si odpočinu.Myslim,že to nikomu a ničemu neublíží ;-) :-D
Odpovědět
Tak to je super.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko hlásí se jedna kousinka plus jedna okluzní fronta nad gronskem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, jenom na skok - jdu vás pozdravit a zase mizím. Co je v Č.B. nového? Povídejte, přehánějte tady jsem jak na kocni světa - chcíp tu pes.
Odpovědět
Profilova fotka
miky achooooj :-) spíš povídej ty o tobě vůbec nic nevíme .. co v práci ? co manža ? seká dobrotu ? x-)
Odpovědět
Dobre ranko :-| ja chci jeste noc |-| |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Pekne valentynske rano :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vy jste dneska zase ukecaný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Jak se dneska všechny máte? x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?