Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj Včera jsem se sem nestihla vůbec podívat,připravovali jsme se na ten ples.Na ten,kam šla i Leni C.-ledovej.Docela se mi tam líbilo.Na ledě jsem byla úúúúúúúúúúúplně první.No a po půlnoci jsme to šli prubnout ještě jednou.Když bude nějaká použitelná fotka,tak vám jí ukážu :-) Akorát mam pocit,že jsem tam ještě trochu přistydla,už tam jsem šla s rýmičkou :-S A to chceme jet ještě zítra lyžovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo,zase se opakuju.Jsem si nevšimla,že jsem na druhý stránce :-) Asi ještě trochu spim,odcházeli jsme těsně před koncem.Tak mě to trochu omlouvá,žejo ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem taky včera žila společensky :-), oslava byla dobrá ;-) , potkala jsem lidi, který už jsem neviděla hodně dlouho, tak to bylo taky fajn. A dneska jsme si přivezli skřín do ložnice, ještě tedy není složená, snad se to zítra vydaří ;-) zatím papa, užívejte víkendu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo chcete vidět fotku z plesu ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já já já já já jááááááááááááááááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pošlu ti to meilem ;-)
Odpovědět
Ahoj, Markét, já chci vidět taky. :-N Byla jsem v Dolomitech, 5 dnů lyžování, 2 noci v autobuse ... poslední ta na dnešek .... Neměla bych dospávat? Ale mě to nejde, vedle spí David a až mi dojde trpělivost, tak ho vzbudím ... Ať si mě taky trochu užije. :-D :-D :-D Jo a abych nazapomněla na počasí, z 5 dnů 2x sluníčko, 2x mlha, 1x husté sněžení s mlhou a větrem. A taky jsem dospěla k tomu, že už nikdy více s tátou na hory ... Musím najít jiného parťáka. ]-( Dočetla jsem, co jste celý týden dělaly a vypadá to, že jste se také nenudili. Už se těším na pondělí odpoledne až se tu objevím a vy tu budete. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
achooj, tak bojujeme se sříní, teda Peťa víc než já :-D , ale vypadá to, že to dopadne dobře :-) Ale pak to bude chtít uklidit celej byt =-) 8-( a já bych radši šla na procházku x-) Díky za fota, Markét, krásný, vypadá to hezky, jak bruslíš v těch pěkných šatičkách ;-) x-) Anlek tak Ty jsi byla jen s taťkou? David je nelyžař, viď?
Odpovědět
Jo byla jsem jen s tátou, David nelyžuje ... ikdyž to vypadá, že ještě letos zkusíme jeden den spolu a instruktorem. :-N Doufám, že se mu to zalíbí. Mám dva dotazy. Byla jste některá loni na svatebním veletrhu v Praze? A co dáváte do myčky ... Tablety? Nebo všchno zvlášť? Vím, že jste se o tom tady jednou bavily, ale jak se mě to netýkalo, tak jsem to pustila jedním uchem dovnitřa druhým ven. :-N Kdybyste nás viděli, jak jsme ji dneska instalovali :-D :-D :-D Pat a Mat jsou proti nám kutilové. :-D :-D :-D Ale musím se pochlubit byl tu instalatér zapojit vodu a odpad a pak chtěli s Davidem instalovat myčku a to se jim nepovedlo ....nepochopili návod, mysleli si, že je myčka špatná a musí se reklamovat ... No a já na to přišla, jen když jsem nás viděla, jak tam šroubujeme dvířka, tak jsem se smála a smála :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko ... a kde mám fotečku já ? :-( vy už mě nemilujete ;-( ;-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, tu asi dostal jen, kdo si řekl ;-) , tak nebeč =-) My dáváme tablety, Leni. Ale přidali jsme tam teďka i sůl, protože prý nějakej odborník tvrdil, že pokud nemá myčka program na tablety a dávaj se tam tablety, že by tam měla být i sůl, že to prodlouží životnost.... =-) A na tom veletrhu jsem nebyla....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já dávám tablety... sice mám i gel ale ten dávám jen když je to fakt jako zprasený, tak trochu ho přidávám k tabletě ...
Odpovědět
Profilova fotka
tak nedělej uraženou, Leo :-D
Odpovědět
ahoj holky :-) my nedavame nic, protoze mycku nemame :-D ale mi to zatim nevadi, mozna ji poridime casem. a uz sme prestehovany a sme sehnali uplne uuuuuuzasnej lustr do obyvaku :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Peťo, a vyfotíš nám ho? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdepak uražená :-( pracovitá :-( peťul máš fotečky na střeše ? x-)
Odpovědět
Jjeste nemam, nemela sem cas to pofotit, ale az si to pofotim, tak dam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leo, neblázni. Při pondělku? =-) těším těším na fotečky :-)
Odpovědět
ja se tesim, az nam prijde gauc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenik no aspoň se něčim zabavim :-( jinak bych furt přemejšlela, jestli je lepší trpět nebo strčit prsty do krku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je Ti takhle blbě ;-(
Odpovědět
uz mas tehotensky nevolnosti? neboj, to za chvilku prejde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
v pátek se připlížily :-D jak jsem mahrovala že mi nic neni tak jsem byla potrestána :-D každej den se přidá něco dalšího :-D prsenku už nenosim páč se nevejdu a ani jí nesnesu :-D bolí tak že bych si je urvala :-D ... spim skoro nonstop.... a v pátek se mi začalo dělat šoufl akorát že zatím ještě neblinkám, což si dneska říkám že je skoro škoda :-D představte si nonstop brutální kocovinu :-D ale teď mi holky poradily opravdu tu colu (teda v automatu je pepsi, ale snad zabírá taky :-N ) tak jí tu pomaličku ucucávám a vypadá to pozitivnějc ;-) nechci si stěžovat, dyť jsem těhu bejt chtěla :-D ale je fakt že tohle je ta míň příjemná část :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě že jsem aspoň v práci, doma bych se nonstop pozorovala a trpěla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
si taky myslim, že někdy je to doma horší než lepší... já colu na kocovinu piju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak já právě nikdy moc po alkoholu netrpim :-D tak jsem tuhle fintu fí neznala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ale Leuš zas to s tím kofeinem tolik nepřeháněj ;-) Jinak Leni já na sv.veletrhu a docela mě to zklamalo.....
Odpovědět
Profilova fotka
no vzhledem k tomu že po hodině mám za sebou asi tak decku, tak to tak strašný nebude ;-) anlek já na veletrhu nebyla ale někdo si ho chválí a někdo tvrdí že je to zbytečný .. daj se tam prej pořídit třeba levnějc prstýnky nebo tak ... ale nápady tam prej moc nejsou - což si u vás stejně myslim že je nošení dříví do lesa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No u prstýnklu tam byla fronta, to jo, ale jinak opravdu nic moc....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?