Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem uklízela ... no to mě trochu mrzí, že se to dozvěděli takhle :-( mami vyšokovaná byla hodně protože ani nevěděla že se snažíme a rovnou bum bác a já jsem v nemocnici :-( ale zase na druhou stranu včera už jako pyšná babi se hned všude chlubila :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
zas si unikla tem otazkam - uz? a co? jeste nic? a tak podobne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, no jo potvrzuji, ty otázky jsou opravdu nepříjmený!!!! Už mě fakt lidi rozčilují!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jéé já tu měla kamarádku a pak mamušku x-) nooo to jsem sice unikla ale doporučením typu - Už byste měli začít (případne Neni kam chvátat) to jsem se nevyhla 8-( a samozřejmě radám jak to jde nejlíp ... plus nejoblíbenější moje rada - Nemysli na to :-D :-D :-D za tuhle větu jsem měla chuť fakt vraždit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leuš věty! Tak co?Hele hlavně na to nemysli!!! A :Kdy už pořídíte naší Karolínce kamaráda?Co?Už na tom pracujete? ]-( To už mě opravdu ssss.. štve
Odpovědět
hihihi, ja si myslim, ze se zas kazdou chvilku dozvim, ze sem urcite karieristka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jasnýýý tak to taky jseš :-D a ostatně nevzala ty sis Romču pro peníze ? když ti teď koupil ten byt ? :-D a když bys nááááhodou teda byla těhotná což nikdo nechápe jak se to stalo, tak teda stopro ho máte jen proto že se ti nechce pracovat :-D :-D :-D jooo u nás jsme se nejdřív brát "museli" ... pak nám to "nešlo" a teď ? teď nevim :-D už jsem tam dlouho nebyla :-D :-D :-D
Odpovědět
No jo, jestezes mi to pripomela, ja na to skoro zapomela :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
není zač peťul :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Tyhle otázky jsou fakt nepříjemný,proto já teď říkám,že si ještě hoooooooooodně dlouho budou muset počkat :-D Takže až se začnem snažit,tak to samozřejmě nikomu neřeknem,takže doufám že těch otázek budu ušetřena :-)
Odpovědět
Dobre ranko, devcatka :-) vy jeste nepracujete??? vy jeste spinkate???? tak honem, sup, sup, do prace. zamestnavatel nas prece naplati za spani!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já měla poradu se zaměstnavatelem :-D jsme dělali krizovej plán :-D takže pokud bude všechno v pořádku, tak tu budu zůstávat dokud budu chtít akorát jak mi začne bejt hůř, tak si mám říct a přijme se jiná holčina a tu si postupně budu zaučovat, že tu třeba budu na míň hodin :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ráno, mladé paní :-) Jak jste se vyspinkali? My včera byli v kině na Once, bylo to krásný x-)
Odpovědět
ajoh Leni, ja sem se vyspala strasne kratce. sem tu byla dneska uz o hodinu driv, abych mohla o hodinu driv odejit. ajajaj. uz mam odpracovany skoro 2 hodiny. Leus, tak to je dobry, z ti takhle umozni chodit i na kratsi cas :-) super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to jsou hodný ;-) , si tam kousinky váží :-) A kam dneska utíkáš Peťo z práce? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) leo to je skvely, ze je sef tak chapavy ;-) Ja byla vcera na cviceni, zas tam bylo plno,ale chytlajsem dobre misto vepredu tak mi bylo jedno, ze se to vzadu moc macka. Byla zas jina cvicitelka, Petra K. a bylo o dobry, ja ji znam tak jsem sla jinak bych to vzdala
Odpovědět
Profilova fotka
tak bych jeste spala, ale musim na anglictinu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, já byla v pondělí, taky Petra K. ;-) , my jsem se zas tak nemačkali, ale prázdno nebylo :-) , bylo to zas něco jinýho než ta naše obvyklá. I když tuhle taky z dřívějška znám.
Odpovědět
Profilova fotka
je dobra jede takovou tu normalni klasiku, no taky jsme cela rozlamana :-D
Odpovědět
Leni, to je zatim tajemstvi :-) uvidim, jak to dopadne a pak reknu ;-) ale k doktorovi nejdu!
Odpovědět
Profilova fotka
mě bolí ještě teď vnitř. stehna :-S Peťo, tak to budem napjatý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky jdu se pripravit a pojedu tak to vydrzte v praci papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
papa, šprechtilko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ze by ? zeby ? zeby se šli podívat ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na film? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
myslela jsem spíš na byteček .. ale ten už asi viděli co ? já teď tu chvilku nebudu, abyste si nemyslely že jsem vám nevěrná s koněm, ale holt tři dny se flákám a teď to tu musim zrubat :-D navíc mám hlad tak jdu nejdřív snídat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda máme hlad, jdeme snídat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vždyť do něj už se stěhovali ;-) , takže nevím nic :-) Dobrou chuť vám přeje ...... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teta lenka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jůůůůů už jsem teta :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?