Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
jeste sme se nestehovali, teprve se stehujeme. ted v devet dostal romca klice a uz nam tam nesou postel, tak jesz´te privezou lednicku. takze dneska se zaciname pakovat, meli sme zacit az v patek :-) a tam to je neco jinyho, hihihi
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem měla práááávdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsi si tím jistá? :-D
Odpovědět
kdo a cim? je uz pomalu ani nevim, jak se menuju
Odpovědět
Profilova fotka
peťul baranovičová :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky jsem dneska měla takovou smutnou náladičku, kvůli jednej holčince z koníka |-| hrozně moc jsem jí chtěla oplatit to jak držela ona mě o víkendu ale bohužel já jsem asi fandila málo :-( a tak jsem si prohlížela vaše albíčka a teda musim říct x-) fakt jsme byly všechny krásný nevěsty :-N jsem ráda že vás mám x-)
Odpovědět
NENENENENENEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ja sem bez -ováááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leo, Ty jsi fandila jaks mohla! Tak Ti nevěsty trošku náladu spravily? =-) Mam po o, po rajskej, mnam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám pro vás takovej návrh ........................................ nechtěli byste si se mnou třebas povídat? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé vidíš peťul ale omluv matku :-D občas jí to prostě vynechává :-D my máme taky po jídle, šunkaflíčky, jako dobrý :-D docela .... lenik :-D
Odpovědět
Profilova fotka
se tu trošku nudim, no, tak jsem chtěla si s váma povídati :-D Ale já tyhle kecy mam tady furt, co? :-D A taky jsem si všimla, že mi dneska maličko ale ouplně maloučko hráblo =-)
Odpovědět
lalallaalalalalalal :-) jak to, leni,jak to? asi nejsi sama :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lenik ta naše důstojnost sama a ono jí hráblo ? :-D no to bych snad chtěla vidět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já nefim, normálně to na mě odněkud vybaflo a skočilo to na mě =-) , je to bovdel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vy dve kousinky - já a důstojnost? :-D to zní jako bych byla nákej magořík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no neee ty si dycky taková tichá ...aspoň teda když tě vidim.... nebo by to bylo tim že se nedostaneš ke slovu ? :-. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tišší a když je někdo ukecanější, tak se s nim neperu :-D , to holt nejsem já :-D Manže je v tomhle stejnej :-)... Zrovna včera jsem říkala kámošce, že nejvetší prča bude až naše dítě bude ukecaný :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D no ono se říká že z mínus a mínus je plus ne ? :-D :-D :-D takže je to klidně možný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to bude sranda :-D :-D , aby nám pak věřili, že je naše.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kočičky mizim, dneksa jsem naprosto vyčerpaná :-D právě jsem se naučila svůj první HTML kod v životě - umim odřádkovat :-D takže chápete že mozková kapacita je pro dnešek naprosto přetížená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooooooj Tak já vždycky když dorazim,tak vy už jste všechny pryč.No je to nějaká spravedlnost ? ]-( Neni. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no já taky dycky když přijdu tak ty už tu nejsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a já když přijdu, tak tu někdo je? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
já třeba ;-)
Odpovědět
ahoj, ja tu sem, ale tajne, pssssst ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
třeba je tu ještě někdo inkognito, ale ani nemluví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale jak dopadlo stěhování bys nám říct mohla :-D potichu :-D
Odpovědět
no, jeste nejsem prestehovany, vcera tam privezli tu postel, lednicku a pak jeste romca skrinky do obyvaku, ty dneska slozi. a hlavme musime koupit lampy. a dneska zacnu balit veci a zitra to tam navozime, mam dovolenou. to pude rychle. stehujeme se bez nabytku. nechavame to na starym byte, bude se pronajimat. takze to je dobry, ze se nemusime vlacet s nabytkem. v loznici je obrovska vestavena skrin, suuupeeeer. takze mame si kam dat veci. myslim, ze uz zitra bysme tam mohli spinkat :-) holky poradte, jakou pracku si mame koupit, ja mam dilema mezi predem plnenou a vrchem plnenou. uz sem cetla i diskuzi na strese a to mi moc nepomohlo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
peťul asi ti nepomůžu páč já jsem celý léta preferovala jedině plněnou vrchem :-D a teď toužím po bokem :-D protože je fakt že teď se mi ten prostor na pračce bude sakra asi hodit ... ale záleží kam jí fakt chcete dát no .. aby tě potom neštvala dvířka
Odpovědět
ty jo, to mas pravdu. to me ted ani nenapdlo. jenze mi mame vybranou z predu plnenou boschku a ta je akorat zuzena, takze tam by se mi prcek moc nevesel :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?