Sraz nevěst z diskuze 2007, Praha, 10. února

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, přišlo mi moudřejší založit diskuzi než se pořád vzájemně obesílat IP. Takže platí sobota 10. února Praha, můžem zaskočit na veletrh a pak někde nad kafíčkem rozjímat. Piště sem prosím nápady kam jít, kdo přijede, kdo nepřijede - doufám, že skoro nikdo ;-) No a když by se našel někdo, kdo se chce zúčastnit, nicméně na 2007 se nevyskytuje, myslím, že to neva a bereme ho do svých řad, že? ;-) :-) Takže já hlásím - přijedu a moc se těším!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se mi na ten veltrh moc nechce. Ale zase mě zajimá jak to tam bude vypadat. Takže bych dala rychlou čučku a pak valila na ten pokec. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-( :-S ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, holky, nebojte, rychle to tam jen prolítnem, nikdo tam netouží nic kupovat, vymyšleno vše i celkem máme že? ;-) , takže to bude jen na podívanou, rychlou podívanou ;-) Maruško a prohodit si s někým směnu asi nejde že???
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a kdo by nečetl předchozí: POSÍLEJTE MI DO IP SVÁ MOBILNÍ ČÍSLA, DÁM JE NA SEZNAM A VÁM VŠEM PAK POŠLU, ABYSME SE MĚLY JAK ZKONTAKTOVAT. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luciku,teď momentálně to opravdu nejde,jsem ještě ve zkušebce tak si nechci moc vyskakovat :-( Práce mě baví,takže mi záleží,abych si ji udžela. Je mi to líto :-( ;-( Příště to snad vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je škoda.... tak jo, snad příště :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, hlásím se k Vám. Na srazík bych také ráda dorazila, i když jsem spíš jen na diskusi 7.7.2007. Mám to do Dejvic pouhých 15 minut autíčkem. :-) Lucikk: Tobě ráda pomůžu s výběrem místa. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukam ze tady jsou same divciny ne z prahy,takze ja jako prazanda se k vam hlasim take a prinejhorsim muzu pomoct s organizaci .-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kdo mi ještě nenapsat (moc vás není), písněte mi prosím číslo mobilu! Už se nám to blíží ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
s lastovkou budeme hledat místečko na pokec, kde se dá i napapat OK? ;-)
Odpovědět
Ahoj holky já se na veletrh chystám,ale nevím jak na srazík. Půjde tam se mnou asi kámoška. Ale to je ještě čas. Každopádně já jsem z Prahy, takže to mám ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, já žes na začátku psala, že s epřidáš, tak jsme myslela, že i na sraz ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
čaujko holky tak se vám zase hlásím , jsem živá i zdrává, teď jsem se vrátila z itálie, bylo tam krásně, a sněhu no hafo :-D , pod okny nám rosly pampelišky, bzučely včely a pásli koně, ale jinak na sjezdovkách byl sníh. Příští týden ve čtvrtek mám státnice, tak se pořád šrotím a šrotím, teď si dávám puzičku, ale dočíst vás asi nestihnu. CHtěla jsem vás jen pozdravit a už se na vás moc těším písněte mi do ip kdy je ten srazík dík pááá
Odpovědět
Profilova fotka
jo vím že je 10 ale kdy a kde, ještě jednou ahooooooooooooj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Májinko, doufám, že pojedeš?
Odpovědět
Holky, bezva, že nás je víc! Těším se na vás! Lucinko, když se ztratím, přijedeš si pro mě někam? :-D :-p |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak už se nám ten sraz bliží, doufám, že se nás setká co nejvíc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, pro tebe přijedu kamkoliv ;-) taky doufám, že se nás sejde hodně :-) a už se na vás moooc těším!!! x-)
Odpovědět
Lucinko x-) Už se moc těším! Dnes jsem si zkontrolovala, že mám Tvé číslo a mám 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, ozývají se mi i nevěsty, ketré nejsou z 2007 a nebo i nevěsty po svatbě, že by přišly na pokec. Zatím jsem jim nic nepsala, myslím, že nemám právo to rozhodnout sama. Je na vás, jestli se chcete sejít jen v úzkém kruhu tak, jak se známe nebo i ve větším počtu. Původně se to plánovalo spíš na ty známé holky, takže jim nechci bez vás psát že jo nebo ne. Piště mi prosím co si myslíte, buď sem nebo do IP. Díky moc.
Odpovědět
luci, já ještě nevím, zda budu mít hlídání, takže to vypadá, že ti dám vědět až na poslední chvíli..
Odpovědět
Profilova fotka
Radost určitě zkus najít nějaké hlidání aby ses mohla dostavyt :-)
Odpovědět
misi, já bych ráda, ale babičky mám až přes 150 km daleko :-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-( :-( :-( Kamarádi a nebo kamaradky by nepohlídaly?
Odpovědět
ty mám taky tak daleko, nebydlíme v Praze dlouho, víš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha :-(
Odpovědět
Profilova fotka
radost, to neva kdy dáš vědět. co si myslíte jak jsem psala výše? Radost, enbo vezmi malou s sebou ;-) x-)
Odpovědět
luci já si netroufám do toho mluvit, když s jistotou nevím, jestli přijdu, záleží, jestli si chcete poprvé popovídat hlavně vy, co se už znáte ;-) mě je to celkem fuk, určitě by mi to nevadilo ;-)
Odpovědět
luci a z malé by všechny být nadšené taky nemusely, asi to pak není ono, kdybych brala dítě sebou.. :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí, já taky ještě 100% nevím jestli přijedu, ale myslím si, že srazík by měl býát náš. Ve velikém počtu by v tom byl asi zmatek. No nevím to je hlas menšiny
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?