Sraz nevěst z diskuze 2007, Praha, 10. února

Profilova fotka
Ahoj holky, přišlo mi moudřejší založit diskuzi než se pořád vzájemně obesílat IP. Takže platí sobota 10. února Praha, můžem zaskočit na veletrh a pak někde nad kafíčkem rozjímat. Piště sem prosím nápady kam jít, kdo přijede, kdo nepřijede - doufám, že skoro nikdo ;-) No a když by se našel někdo, kdo se chce zúčastnit, nicméně na 2007 se nevyskytuje, myslím, že to neva a bereme ho do svých řad, že? ;-) :-) Takže já hlásím - přijedu a moc se těším!!! x-)
Odpovědět
1
2
6
Luci, já chci jet!!!!!!!!§ :-D Se na vás taky musím podívat žáby moje! x-) Prahu moc neznám, já přijedu na Čerňák a pak se někam dopravím metrem. Pro mě by bylo vhodné, kdyby jsme měli sraz někde u metra...jinak se ztratím, jsem bludička :-D Kde je ten Veletrh a v kolik? Já přijedu klíďo ráno, raníčko...vezmu asi auto 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, moc rada bych se s vami sesla, skoda jen ze jsem tak z daleka. Skoda :-(
Odpovědět
Lin, koukni na Pavly, ta to má taky daleko;-) Z Ostravy jezdí Pendolino :-D
Odpovědět
No holky, je mi líto,ale Praha je fakt daleko... :-(
Odpovědět
Rezetko, jezdila jsem do školy do Olomouce...každý týden tam a zpět, jedna cesta skoro čtyři hodiny;-) V pohodě se to dá :-D
Odpovědět
Ahoj holky, můžu se na srazík přidat? Sice z vás znám zatím jen lucika z této diskuze, ale to je jedno. Nyní jsem na nevěsty 2007
Odpovědět
Profilova fotka
Holky budu dělat vše ze svých sil aby mě to vyšlo a mohla přijet. Taky Prahu moc neznám, ale to neva. jo a taky to má zdaleka ;-) Přijedu autobusem na Florenc tak pak mi musí někdo popsat cestu kudy na sraz? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ja bych klidne i Pendolinem dorazila, ale jde o finance. Je to hrozne!
Odpovědět
Ahoj, sice nejsem tak na diskuzi Nevěsty 2007 - ale jsem v jiných. Pokud by to nevadilo tak se s vámi ráda sejdu :o) na veletrh stejně půjdu asi i v sobotu, ráda poznám někoho kdo je stejně "postižen" jak mi říkají naši - jako já..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, na veletrh se taky chystam, ale jak to bude se srazem jeste nevim.... musim se domluvit s kamaradkou, ktera pujde se mnou.... jen aby toho svatebniho tematu nebylo potom na tu sobotu trochu moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty ;-) Tak je mi to moc líto,ale zase vás neuvidím :-( :-S 10.2 mám noční a jelikož jsem zrovna nastoupila tak 100% nedostanu volno,je pravda,že to je daleko a financí moc není,ale kdybych nebyla v práci,zkusila bych všechno,abych vás viděla. Tak je mi líto,ale budu na vás myslet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Budu myslet na Marusku na nocni i na vas!! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
lin...tak si kup něčeho míň a přijeeď |-| :-p x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak já hlásím, že snad taky dorazím, ale není to na 100%. musím se ještě domluvit s miláčkem, jo a taky mám docela strach jet tam sama vlakem
Odpovědět
Mys, neblbni, to zmákneš jedna radost :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky
Odpovědět
Am, ahoj, mluv k věci ;-) Těšíme se na Tebe!
Odpovědět
Achoj kocky, tak ja tam budu s pritelem, tak se treba pozname podle albicek a velke grupy vdavekchtivych :-N Papa na veletrhu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hollky, se mnou taky pocitejte. Snad pojede i Majinka...musim ji napsat. Tesim se.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,no zatim nechci rikat na 100 pro,ale kvuli vam se mi chce prijet urcite - veletrh jsem uz spis vzdala,ale nevadi, kdyz uvidim vas,stoji mi to za to...takze zjsitim dopravu....a ohlasim se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak spojeni mam silene,ale nevadi,to vydrzim,jen mi hlavne spis reknete,v kolik to asi tak chcete spachat..... pro me by bylo nejlepsi se sejit co nejdriv,abychom meli dost casu na veletrh i na kafe...domu mi to totiz pak pojede asi hur....a jsem odkazana pouze na bus (1x za den) nebo vlak - a to je dooost nechutny....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky taky bych chtěla vědět čas abych si mohla najít nějaký spoj.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tu zas,.... tak jsem nakonec vykoumala,ze bych jela autem do CV a z nej pak busem...vlaky jsou od nas do prahy proste nemozny..... a navratila bych se zase do CV a domu dojela autem.... predbezne to vychyzi tak,ze bych do prahy mohla dorazit treba kolem 10,00 hod. opustit prahu musim poslednim spojem v 18,30....jinak proste nejede nic.... a i tak budu mit strach,abych se do spoje vesla a zkusim to pojistit rezevaci ;-) jak jste na tom vy???
Odpovědět
Profilova fotka
Mě to naštěstí jezdí častěji i když nevím je to víkend, tak to zas tak častý nebude. Tam si zkusím zarezervovat jízdenku se Student Agency a nazpátek se uvidí, kdyžtak mám v Praze rodinu tak bych mohla přespat tam.
Odpovědět
Profilova fotka
no to mas dobry,tak me napada,ze ciste teoreticky bych mohla prespat u nevlastni segry,jestli zrovna bude v praze-to neni spatnej napad - diky misi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemáš zač ;-)
Odpovědět
Pavly, pro mě spoj není problém, nehledě na to, že asi pojedu autem...takže tam klidně zůstanu s Tebou do posledního spoje 8-) Jinak čas kolem té desáté by mi taky vyhovoval. A kdo z vás zná Prahu a místo veletrhu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jakože se v Praze vůbec nevyznám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já asi nepřijedu, ještě nevím :-(
Odpovědět
1
2
6
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?