Som sklamaná z čekání

Zobraz úvodní příspěvek
nevím, jeslti dokážu přesně vyjádřit mé pocity..nepřipadá vám někdy, že je vše příliš v rukou chlapů, myslím to, že většinou žádají o ruku oni a my to často nevydržíme a furt čekáme kdy a občas to naťukáváme dle nich až moc často, jak už se tu víckrát řešilo ,že to mají pak těžký, když vědí, že každou zvláštní příležitost, narozky anebo výročí čekáme tu samou otázku :-D mě to někdy docela mrzí, když mě přítel (je mi 25, jemu bude 31, končím teď školu a dáváme dokupy bydlení společné, jsme spolu čtvrtým rokem) odbyde, že se na to ještě necítí, že si někdy připadá na 17, nebo mi třeba řekne "nic proti Tobě nemám:-N ,ale chci nejdřív mít hotový bydlení" (my ale budeme starý byt renovovat asi delší dobu) nebo "chci abys nejdřív pracovala nějaký čas a vydělávala"..přitom peníze nějaké mám, nejsem zcela švorc :-) znám lidi co se vzali i ještě na škole nebo když neměli bydlení... prostě mě mrzí, že se nějak v tom kdy chtít svatbu nemůžeme sejít a že je vše v rukách jeho ,až se pán milostivě rozhodne že jo..nedokázala bych ho požádat o ruku já, takže to asi nemá řešení můj problém ... buď počkat a pak říct ano, ale spíš mám víc a víc pocit, že až to přijde, odmítnu ho, protože když se na něco moc těšíte, často to nevyjde, už jsme zklamaná z toho čekání.. :-( prostě mám v sobě citový zmatek., omlouvám se za ten výlev, ale musela jsem se vykecat, díky za pochopení :-D
Odpovědět
1
6
7
Profilova fotka
počkat,wobludko,máš tam dvoje šatečky...každopádně oboje jsou krásný ;-)
Odpovědět
wobludko, tvé album jsem viděla ještě, než jsem mrkla sem. A říkala jsem si, že budeš mít fakt nádherný šaty. Mě nepřijdou odfušovaný, mě se opravdu moc líbí.
Odpovědět
:-) děkuju, hned mi je líp... já a šílet ze svatby :-D já šílím spíš ze sebe :-p angeliko ty první mají být jako předloha, podle kterých se to šilo, takže původně neměly být tak modrý, ale bílý s namodralým čímsi, ale co už ;-) ta mašle je normálně rovně, to jen můj nastávající - v té chvíli zrovna fotograf, mi to pořádně nezapnul... Hrozně mě překvapila ta barva a pak, že nejsou tak lehounké, ale mají dost vrstev, takže drží tvar - prý to tak ale mají všechny společenštější šaty, že se to pak nebude plést mezi nohy a tak, asi to tak vážně má být... ;-) možná je to off topic, ale původně jsem myslela nějakou tmavě růžovou kytku, ta barva mi sluší, ale všichni mi to rozmlouvají, že by dali jen bílou... oba jsme modroocí blonďáci, teda nastávající spíš ,,pochcaná sláma ", tak se bojím, abychom v tom nebyli moc ,,vyblití" - co myslíte...
Odpovědět
Profilova fotka
wobludko: jsou pekny a rohodne bych k nim taky dala uz jen bilou kytku, aby to nebylo moc. ale myslim, z eti moc hezky sedi :-) vyzkousej si je jeste nekolikrat, a kdyz jim neprijdes na chut, zajdi do pujcovny, jak holky rikaji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
wobludko: já myslím, že člověk většinou šílí ze sebe ;-) (ale plánování svatby a další věci tomu jen přidaj...). TeĎ jsem koukala na předlohu těch šatů a chápu, že jsi byla trochu paf z toho, jak jsou modrý, ale už na ně koukám podruhé a stále se mi líbí... A klidně bych šla do těch růžovejch tulipáni, jaký máš v albu - ale opravdu jen takhle jednoduše převázané... A vůbec, už je Ti líp? Depka ustupuje? rosina: Jo, jo, já si dlouho myslela, že něco jako premenstruační syndrom neznám, ale v poslední době jsem vypozorovala, že všechny moje plačtivý scény a sebevražedný nápady se objevují přesně v týdnu před MS... (No, dneska jsem to dostala, tak snad už bude lépe :-)).
Odpovědět
Rebelie: Jo je to hrozný! Prý na to pomáhá červený maso, takže když si dám před MS řízek nebo tak něco tak je to mnohem lepší. Wobludka: Šaty jsou krásný, jestli jsi blonďatá modroočka tak budou super. Tmavě růžovou bych k nim zkusila, akorát je často problém s květinářstvíma, že když řekneš "tmavě růžová" je to pro ně jakože jakákoli růžová až červená, podle toho, co maj zrovna na skladě :-(((tak to chce akorát ošéfovat.
Odpovědět
dobrý, už je to lepší ;-) v noci vyrážíme na svatební cestu (nejlepší na začátek :-p ), tak nemám na depky čas :-) na premenstruační syndrom netrpím, nicméně deprese mě sužují méně či více pořád... vlastně se divím, že se hroutím až teď :-D
Odpovědět
1
6
7
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?