Sňatek s černoškou - dá se potom žít v ČR?

Profilova fotka
Zdravím,rád bych zde zeptal na názor zde na zpovědnici,potkal jsem asi před 3lety v jedné nejmenované zemi velmi krasnou 35letou černošku,mě osobně je 32let a před zhruba 14dny jsem ji požadal o ruku,rád bych si ji vzal zde v ČR,ale bohužel jak sní vyjdu z letiště v Praze nebo jdu sni po ulici po P =-) raze tak není člověka kdo bych se za námi neotočil nebo že by lidé na nás dost divně nekoukali,mám obavy aby jí nikdo neubližil protože nikde jí nemůžu pustit samotnou,rád bych sní po svatbě zůstal v ČR,ale dost se bojím že by zde byla akorát zklamana. =-)
Odpovědět
Ahoj, hele všechno je to o lidech. Lidi se koukají, protože tady v ČR moc černochů není. Byla jsem teď půl roku v Británii a tam to nikdo neřešil. Úplně bych se nebála, že jí někdo ublíží, lidi budou jen koukat, protože je to někdo "exotický", ale časem si zvyknou :). Je jedno jestli je člověk bílý, černý nebo fialový, důležitý je, jaký je uvnitř ;-) Držím vám palce, ať máte krásnou svatbu a ještě krásnější život :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja teda osobne neznam nikoho, kdo by se dival na cernochy skrz prsty nebo je proste nejak vic resil. Natoz aby hrozilo, ze jim neco udela, a to ani neziju ve svetove Praze. Spis to bude, jak pise bejkamul, moc cernochu tady nezije, a tak to muze byt brano jako neco “exotickeho”. Ale jinak bych tu situaci opravdu nevidela tak dramaticky
Odpovědět
Ja tedy v praze ziju, vlastne tu mam i mnoho kolegu z italie, indie, spanelska atd. takze vypadaji jinak a zadne negativni zkusenosti pry zatim nemeli. Je otazka jestli si treba to vyssi nebezpeci spis jen nenamlouvate. Jak to vnima pritelkyne, take se boji jit sama ven nebo je to jen Vas pocit a tak ji radeji vsude doprovazite jak pisete? Je take mozne, ze po ni lide koukaji jen proto, ze je tak krasna :). Ohledne budouciho bydleni bych to s ni rozhodne probrala co nejdrive a vzala v uvahu i mozne pracovni uplatneni zde atd.. Ono to ohledne pocitu bezpeci i z vasi strany dost pomuze kdyz bude mit kamarady, kolegy s kterymi taky obcas nekam zajde a uvidi, ze se nemusi vsude citit v ohrozeni.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
Zdravím zo Slovenska mám 22 rokov a milujem Černošky Africké ženy sú krásne Na Slovensku je veľký rasizmus Česko je pre mňa Domov Můj táta dělal v Praze 20 let Keď sa raz ožením dúfam že z Černoškou a budeme žiť v Prahe v Bratislave je Rasizmus Czechoslovakia Forever
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?