Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
porad ma teplotu :(( a co ty? pocitujes na sobe zmeny po cviceni???
Odpovědět
Profilova fotka
zatim moc ne, nebo teda vim, ze uz uzvednu treba o 5kg vic, to jo...ale fyzicky zatim nic moc videt neni a na kila nekoukam, pac svaly jsou tezsi nez tuk - teda doufam :-D :-D :-D :-D ale je mi lip, citim se proste o kus lepe rikal Honza, ze mam dat 30 treninku, aby bylo neco videt...zatim jsem na nakych 8, takze nic moc
Odpovědět
Profilova fotka
30 treninku??
Odpovědět
Profilova fotka
no, driv jak za 3 mesice bych ani vysledky necekala...to mi prijde tak akorat. ja ti nevim, zda mam s tou Miou jit, kdyz zrovna ted teplotu nema????????? jinak ji nic neni, ze jo
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, tak to neporadim ... a jak se citi??? jestli by nemela byt radsi doma...
Odpovědět
Profilova fotka
lita tady, hraje si, ji a pije taky normalne......kurva, mne se vecer nebude chtit
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdyz "zlobi" tak ji asi nic moc neni... tak to cviceni zvladnete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mas recht, dopiju kafe a jdu
Odpovědět
Profilova fotka
zdáááár ženy dneska jsem neměla notas, Bobík ho měl v práci, aby tam natáhl milion filmů, musím mu to promazat :-D jinak už mám dodělanou kuchyn a rolety ve všech pokojích, je to báááájo do konce listopadu by měla být i šatna a skřínky v koupelně, tak hurá jo volal mi ráno šéf, že je v Pardubicích na soudě, tak se za mnou stavil jen na čumendu a moc se mu to líbilo, tak jsem měla radost, že se zastavil x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je hodnej, ze se stavil....a jak teda jezdi Bobik do prace? kazdej den autem?
Odpovědět
Profilova fotka
jj autem, dává to za hodku, tak to jde ;-) má služební ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, to je jak kdyz jedes z Prahy 9 na Prahu 5 vid? ale bala bych se....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no já na to tak nemyslím, to bych se zbláznila, stát se může kdekoliv cokoliv :-| poslala jsem fotky na to plátno, tak jsem zvědavá jak to bude vypadat a vybíráme ted barvu dveří do šatny a těch skřínek v koupelně, to je fuška kua :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a z ceho vybiras??? nahod....
Odpovědět
Profilova fotka
no nechal mi tady vzorník lamina prvně jsem do té šatny myslela, že vyberu javor, aby to šlo ke dveřím, ale tam jsou tak krásné jiné odstíny :-D , třeba taková čokoládová proužkatá ... jmenuje se to woodline mokka zkusím to najít na netu...
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, to zni hezky....tmavou bych klidne brala....
Odpovědět
Profilova fotka
http://industry.egger.com/ex-eng/indu...
Odpovědět
Profilova fotka
kua, tam toho je...OLIVA se mi libi moc...
Odpovědět
Profilova fotka
oliva? žádnou olivu tam nevidím
Odpovědět
Profilova fotka
http://industry.egger.com/ex-eng/indu...
Odpovědět
Profilova fotka
dobre veceeeer... vy tu krafete :))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Eliiii ...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, trosku jsme tady..... Mia uz usnula, ty jo to je super
Odpovědět
Profilova fotka
oliva hezká, ale je to úplně jiný odstín, já to tam zas moc kombinovat necu ahooooooooj :-) a do koupelny vyberu asi javor, aby to šlo ke dveřím, nic jiného tam moc nepadne
Odpovědět
Profilova fotka
javor dobrej, to se ti tam hodi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu se koupat, hodit masku na ksicht a tak....
Odpovědět
Profilova fotka
javor bude fajn :) ha, az bude mit Petr dovolenou, tak asi pojedeme do Svojsic neco delat, tak bychom se mohli prijet podivat na kukačku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si jdu dát zmrzku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmrzku??? ja mela krupicovou kasi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty joo, to jsem nemela tak 15 let myslim, ale dala bych si tak 5 lzicek, vic asi ne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?