Prosím o názor....

Zdravím všechny, chci se zeptat na názor, protože nevím, kde jinde se zeptat. Vzali jsme se s mužem v prosinci 2020 dva měsíce po tom, co se nám narodilo dítě (chtěla jsem stejné příjmení a taky nějaké výhody od státu atd..). Byla to svatba jen svědci a nejbližší rodina, braná jen jako formalita s tím, že pořádnou svatbu uděláme až nebude covid. No ale už to budou dva roky a svatbu jsme pořád neměli (oba chceme!), ale zas byl covid, teď zas řešíme rekonstrukci, takže peníze a nedostatek času no prostě dostalo se to na třetí kolej. Krom těch, co byli na svatbě, o tom, že jsme svoji ví málokdo. Za prvé mě zajímají nápady, jak se to dá udělat, abych nepřišla o ten svůj velký den (čím dál je to od svatby, tím víc mě to mrzí) a za druhé, nebude to už trapný? Přece jen je to doba.. Za každý názor díky
Odpovědět
Ahoj, asi jen potřebuješ povtbudit 🙂 . Nebojte se toho! Píšeš, že jste chtěli pořádnou svatbu. Tak do toho jděte! 🙂 A neřešte, jestli to je trapný, zvlášť, když o tom ani spousta lidí neví. Pozvěte je stejně, jako by to byla "první" svatba, třeba, že ano jste si již řekli, ale chcete, aby i další blízcí lidé u toho byli a mohli to oslavit s vámi. "Oddat" vás může třeba kamarád, nějakým projevem, vtipným, dojemným, jak si budete přát, prostě symbolicky 🙂 No a zbytek jako je jídlo, zábava, dort, případně tradice, to už ne na vás, je to váš den 😉
Odpovědět
Ahoj. My měli úřední svatbu říjen 2021 z duvodu finančních, ať manžel může pobirat slevu na dani na manželku, jelikož já jsme na rodičovské dovolené. Ale svatba bude teď v srpnu 2022. Většina lidí ví, že už jsme svoji, ale neresime to. Bude to svatba se vším všudy, jen nás oddá kamarád. Má to své výhody. Žádná nervozita a kdyby pršelo, obřad přesuneme na jiný čas. Určitě jděte do toho.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?