Přírodní barvy

Ahoj holky, já mám teda už dost barvení klasickými barvami, přemýšlím poslední dobou nad přírodnějším barvením, aby vlasy dostávali i nějakou správnou péči z venku. Máte s tím někdo zkušenosti?
Odpovědět
@zuzanabulharova Nejzdravější a nejúčinnější přírodní barvení je barvení Indickou Hennou. henna má blahodárné účinky a hlavně pro očistu pokožky. Máš buď bezbarvou (čistě pro regeneraci/zábaly), a nebo barevné, které si zvolíš. Ale pozor, musíš kupovat pouze kvalitní a né žádnej šunt repliku. Tady máš odkaz, kterou používám já a jedná se o originál, čistá henna. 😊😊😊 https://hennanavlasy.cz/?gclid=EAIaIQ...
Odpovědět
@malehoracio moc děkuji! Mrknu se na to. ❤️
Odpovědět
Profilova fotka
Já teď zkouším VOONO (henna) . Zatím jsem byla na prvním barvení v kadeřnictví, bůhví jak to nechytlo, což není divu po těch letech chemického. Prý ještě 2-3x, objednala jsem si barvu, tak to zkusím doma. Každopádně po šamponu a balzamu jsou vlasy jiné, nedokážu říct, jestli lepší, ale jiné, asi pevnější, než jak jsem zvyklá. Je to teprve měsíc, dávám tomu šanci 😊
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@lisaa8 Aha, takže je teda důležité začít používat přírodní kosmetiku celkově na vlasy jo? Já jsem se na to zatím dívala jen hodně povrchově, spíš mě zajímalo jestli s tím má někdo zkušenosti, vím že to může špatně chytnout a můžu mít barvu jakou nechci a že teda henna drží na vlasech dobře. Prosim tě, správná teplota vody? Takže ji budu muset změřit, když si budu umývat hlavu nebo jak je to myšleno?
Odpovědět
@majkakli To jsem ani nevěděla že se tím barví v kadeřnictví! :-O To jsem prekvapená, každopádně také děkuji za další tip a zkušenost. ❤️
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, mohu potvrdit, že je potřeba používat přírodní kosmetiku bez parabenů. První přírodní kadeřnictví je v Brně, pak Bratislava, plánují otevírat i další pobočky po ČR. Kadeřnice mi právě umyla před barvením vlasy, což pro mě bylo nezvyklé. Koupila jsem si šampon i kondicioner. Odkoukala jsem, co a jak a druhé barvení už zkusila doma. Druhé barvení už chytlo lépe, ale myslím, že ještě tak dvakrát než se mi ta barva sjednotí. Musím říct, že mám vlasy po tom šamponu lepší. Kondicieru se používá opravdu hodně a i ke kořínkům (odkoukala jsem taktéž od kadeřnice), což pro mě byl také nezvyk - vždy jsem používala malinko a jen do délek.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?