Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ver - ani tak nejde o rasu :-N potkavam same lidi, kterým jdou staffové a pitové daleko poslušněji u nohy než naše Joy, ale na ty různý podvraťáky s důchodcema jsem docela alergická, nikdy je nemají na vodítku, a kdyř pes začne někoho otrvaovat, nikdy je neposlechne...
Odpovědět
Profilova fotka
ver - a ani se neomlouvej sári, ona má pita, já mám staffa :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sim, souhlasim, o rasu nejde, ale oni tady maji jen staffy nebo rotvailery... Dokonce byl ted nedavno nejaky takovy hajzlik odsouzen za vrazdu, kdyz sveho rotvajlera na nekoho poslal a ten ho zle pokousal...pak toho pokousaneho ten gang zastrelil. Nemohli jim to ale dokazat, tak na zaklade rozboru krve z tlamy toho psa tomu majiteli psa dokazali vrazdu =-) Je to trochu slozitejsi, napsala jsem to ve zkratce.. No citim, jak me ten trest zase vola... :-) Tihle lidi tady ale sice asi nebydli, ale ja si vzdycky predstavuju ty nejhorsi scenare a radsi prechazim na druhou stranu parku |-| Tak pa holky, ja uz fakt musim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, tak to teda pardon ;-) :-D :-D Tady jsou piti zakazani |-| Ja mam rada vsechby pejsky, ale majitele uz tak moc ne :-) Uz jdu, nebo me tady Sari zase zprdne =-) Ono je to ale slozite, ja si ted uz moc dobre nedokazu predstavit duchodce, o kterych mluvite Vy a Vy tu nemusite zit s blbyma teenage gangama, kteri se navzajem furt bodaji a :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ver - tak ty si už podle vyprávění nepoznala, jaká je naše Sárinka pitbula zabijácká krvežíznivá? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, občas samozřejmě se takový pejsek dostane do nepovolaných rukou, taky běžím, tak papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Sari, ja vim...bojim bojim :-( :-D :-D ;-) Sarinka je hodnoucky milasek, protoze ma skvele panicky ;-) Jaky pan, takovy pes..to podle me na 100% plati... Muj stryc mel tak pred 20ti lety fenku maleho knirace a to byl jeden z nejagresivnejsich a nejsilenejsich psu, jake jsem kdy videla... Ne ze by stryc takovy byl, ale pekne ji drazdil a k agresivite docela vybizel..plus byla porad zavrena v kotci :-( Jaky pan, takovy pes... Btw, my se ted urychlene vratily z prochajdy a pekne jsme zmokly - Gim je durch, musela jsem ji vytrit rucnikem :-) Tak papa.
Odpovědět
Profilova fotka
Veronila - ja ti rozumim. My zijeme ve Francii a je to presne jako u vas... ruzny gangy, mlady hovada, co si pripadaj strasne silny kdyz maj u nohy velkyho psa ]-( Proto jsou tu rasy jako staffordi, bulterieri a rotwaileri (pit je uplne zakazanej) spatne videni... na nas lidi taky koukaj divne, ze mame psa zabijaka, ale kdyz vidi, jaka je to laska, hned si ji oblibej. Zakony jsou tu prisnejsi rok od roku.... brzy budeme mit stene a tech papiru, co kvuli tomu budu zarizovat, i skoleni budu mit...Snad ty zakony pomuzou a ty debilove si tyhle rasu proste nebudou moct porizovat. Jen mi vadi, ze v televizi a v novinach vsechno svadej automaticky na rasu a ne na majitele. Minule ukazovali v televizi, ze pes zabil 4 mesicni mimino a ukazovali u toho nekolik archivnich zaberu jenom staffu a pritom ten pes zabijak byl belgickej ovcak a uz vubec se nepozastavili nad tim, ze ti bajecni majitele nechali to mimino s tim psem doma samotny a sli na nakup ]-( :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Rubi, to s tema deckama tu delaji taky...vetsinou je to prvni zprava v rannich novinach v metru ]-( Posledne tady takhle shazovali francouskou dogu...a to je prece super pes, kdyz je dobre vychovany...A nenechavas psa samotneho s ditetem... Obrazek Vasi hafinky jsem videla, je kouzelna x-) x-) x-) Btw moje nejlepsi kamoska zije v Parizii a ta mi ted rikala, ze vsichni psi, co maji oznaceni jako bojove plemeno musi mit na verejnosti ze zakona nahubek?? Je to pravda? =-) Chudaci pejsci...
Odpovědět
Profilova fotka
Naprosto souhlasím. Jakej pán, takovej pes. Pokud jsou lidi hodní, tak maj hodnýho psa, ať je to pastevec nebo "bojovy plemeno". A pokud je pán deb.l, tak může být i Bišonek, kterej by nikdy nic neudělal, agresivní. Pokud je pes zavřenej v kotci nebo na zahradě, tak s pánem nemůže mít vztah ani kdyby já nevím co. A pak se ti lidi diví ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu, jsme zahradnicili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asi se pobliju, jak jsem se prezrala, ale museli jsme to masko udelat na panvi.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mijuš, koukni na ten Záložní plán, je tam chvilu ten Ceasar ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mia koukne leda tak na... :-D Petruš co bylo dobrýho? Byli jsme zase venku, ale zima je pořád :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sari, vsak jsem vcera psala, ze jsem koupila svickovou na grilovani.
Odpovědět
Profilova fotka
joooooooo vlastně :-x a nějakej zákusek? :-D Al - vidělas ten Souboj titánů? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sári, ne, na to tak nespěchám, tak si počkám na dabing :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Babicka udelala slehackovou roladu a svatebni kolacky. Ja upekla slany zavin a sneky z listoveho testa. Pak jeste salat. Vino. Uf, je mi blbe.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.arara.cz/t/product.php?id=... x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.arara.cz/t/product.php?id=... a už je i toto x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Al koukni na to origoš, jestli to budeš mít s dabingem, tak je to 100 stupňů dolů :-( Udělej to pro mě, jo? :-D Ty brďo, to abych to začala číst :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak rozkaz šéfe :-D kouknu na to s titulkama :-) Dyť ti furt říkám, že máš číst. Tak čti už. ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jdu si lehnout, jsem zmrzlá, tak jdu hajat a číst :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Al - hodná holka x-) dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
co to je ten Zalozni plan? nerada bych rvala u toho :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Koukni do filmů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo uz vim, me ten ceskej preklad zmatl :-D na to se moc tesim, skoda ze kamaradky ted vubec nemaji cas
Odpovědět
Profilova fotka
co děláte vochechule? :-D Petruš - ňááááááááám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja prave uklidila darky a ted lezim u hokeje a fucim. Teny se klepe, boji se, jak fouka ten vitr. Jo a jak jsem vcera zehlila, tak jsem vyzehlila jen jednu pulku...tu druhou jsem si dala na zidli a objevila ji az ted. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Petruš cos dostala? :-) Tak dělej, že tu židli nevidíš :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?