Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kalamitáááááááááá :-D Alouši pošly něco :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Psala Mia: je to hnus fialovej, a má tam sestru co šetří drogama :-D :-D :-D a má poci, že má jenom obvazy a pod tim pidikozenky :-D :-D :-D Tak jsem jí napsala, že strachem zalezly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Co bys ráda? Pošlu všechno. Teda jen něco prťavýho. Ještě se zraním po cestě na poštu :-D :-D Hej, tak ať jí řekne o prášky. Za mnou furt chodily žensky a ptaly se, jestli mě něco nebolí. Bylo mi hej, ale o diazepam jsem si řekla vždycky :-D To je bomba prášek. By to měli normálně prodávat :-D Hele a nespletli se? Aby si nemysleli, že je třeba chtěla zmenšit =-) :-D Oni ty prsa musí stáhnout. Jsem viděla jednu tu modelku s pětkama nebo kolikátkama a taky to měla po té operaci tak stáhly, že to vypadalo spíš na dvojky
Odpovědět
Profilova fotka
ty vole, to jí radši ani nebudu psát :-D a nebo jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsi škaredá :-D :-D Ale ať si to radši ověří :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čau holky, vy jste teda potvory. :-D Já myslím, že by ji měli brzy pustit, možná už dnes, na těch soukromých klinikách tě vykopnou raz dva a práškama se taky šetří. Já si to studovala ohledně těch uší - tam ti ani nějaké léky nedají, musíš si pořídit sama předem. Alll, jsem četla o tvém pádu na FB...ještěže jsi spadla na držák a ne na žiletky.
Odpovědět
Profilova fotka
no, žiletky byly naštěstí daleko v krabici. Ohrožoval mě jen komín krabic prostředků na sanitárky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alll, vy máte nějaký hotel nebo co? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Pustí jí v pátek. A nebyla moc nadšená, když jsem jí říkala, at si to radši ověří..to zmenšení :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ee Petruš. Úklidovou firmu. Sári, tak to se jí nedivím, že nebyla nadšená. A teda až v pátek. To je pěkně za dlouho :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Petruš jak je ti?
Odpovědět
Profilova fotka
ha a dneska má Mijuša tak pěkně. Se vsadím, že až bude odcházet, tak bude pršet :-N :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ty si ale :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co čteš??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
O víkendu má být slušný počasí, ale teda dle předpovědi, což není jisté. Sari, mně je pořád stejně...jsem telefonovala a zděsila jsem se, co to mám za hlas. Jinak si surfuju po webech s ubytkem u ledovce v Rakousku...to by se mi líbilo...třeba v květnu...přes den sníh a večer grilovačka. Sice to nebylo na mně, ale já čtu Ženu v bílém...půl roku jsem to měla tady položené, že si to přečtu, tak konečně je i čas. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sári, já čtu furt to Mamma mia. A asi ještě budu, páč mám nějak míň času. Víš, jak. Musím taky kouknout na nějakej ten film :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teny zase žárlí na notebook...chce na klín místo něj. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hej, my jsme potkaly dneska samotnýho jorkšírka. Jsem říkala mamce, ať zastaví, že ho vezmeme domů a vyhlásíme, že se stratil. A mamka, že ne, že bude určitě tady ze zahrady :-( Chudánek
Odpovědět
Profilova fotka
Petruš - to jsi teda pěkně drzá, že tam není Tenulka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Al -dneska taky psali o ztraceným jokšírkovi, byl celej unor venku bloudil, a pak ho zajel vlak na kolejích. :-( Tej blbce co teď řve v novinách, bych dala tečku ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jdeme k řece na procházku, tak tu zatim nezlobte. Aloušku ty si udělěj to kafíčko, po tý havárii dneska :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sari, nechceš vzít k řece i Tenynu...se asi nudí a paničku teď moc na dlouhý procházky neužije. :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
já už jsem po kafíčku :-) Za chvilku půjdeme na procházku
Odpovědět
ja chci taky kaficko!! dneska jsem mela jen jedno a kontrolky hlasi malou hladinu kofeinu :-p . hlasim v pauze mezi hodinama, ze me dneska ale desne Dasa stve 8-( . N a prochazce otravovala nevrly duchodce, vyvalela se v hnoji a pak v bahne a rano rozkousala svoji matraci ... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Mia je děsně statečná a prsa má perfektní krásný trojky, žádný malý, má je akorát a nese to na tu bolest skvěle!! byla jsem na návštěvě a pustí ji v pátek!! je fakt dobrá a vypadala na tu velkou operaci moc dobře, tak to bude myslím ok.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sarus - díky za info :-) Už jsme doma..Sára plavčila..koza jedna, pak hrabala myšičky...takže jsem jí vykopla do vody pak dobrovolně...teda jestli to byla ona v tý kouli bahna :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sari, naše knedlína hrabe myšičky furt, řeknu jí myšička a mám během 5 minut vyhrabanou díru na zasazení kytky na zahradě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My řekneme myšička a jsme skoro v Číně :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dorazil muz a vzal Teny ven a pri odchodu me ani nepozdravil. Je snad nastvany, ze jsem nemocna! Ja se z nej asi zblaznim, nevim, o co mu jde?!
Odpovědět
Profilova fotka
Petruš - to víš, vliv tchánů doznívá :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?