Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tam měla ten první díl Shopaholiků a pak jsem tam ještě vyštourala v nových knížkách:http://knihy.abz.cz/prodej/nasup a http://knihy.abz.cz/prodej/denik-jedn...
Odpovědět
Profilova fotka
Já si asi taky něco přečtu jestli na tom budu pořád takto, ale doma skoro nic nemám.
Odpovědět
Profilova fotka
Petruš, tak si udělej čajík, zavrtej se s holčičkou do pelíšku (Tvýho ne jejího :-D ) a pust si nějaký pěkný dvd třeba Pat a Mat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alouši tak co potřebuješ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Copak asi Mijoušek? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jdu dát peřinky do okna, luxnout a pak vezmu asi Sáričku někam do lesa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alouši 3
Odpovědět
Profilova fotka
2
Odpovědět
Profilova fotka
1
Odpovědět
Profilova fotka
.....smůla :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
héééj
Odpovědět
Profilova fotka
já teď přišla z obídku. No, mohla by sis přečíst už to Stmívání :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no právě :-N já se k tomu nikdy nedostanu...to je děs :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ty vole já myslela, že chceš mou ledvinu, nebo tak něco :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak se vyprdni na knížky z knihovny a čti. Já jsem teď taky opustila knihovnu, protože jsem tři báječny nákupy koupila, tak jsem je četla. A původně jsem to chtěla prokládat :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, až budu potřebovat, tak se ozvu :-D :-D
Odpovědět
ahoj. Se hlasim, ale nemam cas, musim opravovat a pripravovat :-S . Jak se mate? Co mia? ok? Zachranovaly vas psici o velikonocich? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fil, já na budku nedostala :-D takže nikdo zachraňovat nemusel. A mijuška se ještě neozvala. Teď už podle mě bude mít po kuchání, tak se musí vzpamatovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky myslim, že už je po. Až napíše, tak se hned ozvu ;-) No Sára je vyloženě ochránce...se ke mně hnali děti s pomlázkama a ta blbka celá šťastná si lehla na chodníku na záda a olizovala ty malý parchanty :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hehe, tak tebe kdyby někdo přepad, tak ho Sárinka ulíže k smrti :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no asi jo ]-( :-D
Odpovědět
- odvadeni pozornosti - to je mirova strategie Martina Luthera Kinga - osvecena lety praxe :-p Dase se pomlazka moc libila, skoro ji svagrovi prekousla :-p A paxme byli u tchanovcu na obede a skoro jsme tam oba (knrom Dasi) usli ... :-N
Odpovědět
sakra ja jsem uplne stasrne unavena :-| . Uz mam v sobe dve kafe a zadna zmena ]-( . Se potrebuju nejak probudit sakra :-|
Odpovědět
Profilova fotka
fil, běž s Dášou na procházku a nech ji na volno. Budeš probraná raz dva :-D
Odpovědět
ja uz jsem v praci - resp. v kavarne dole ve meste, kde pracuju ... delam ty sileny opravy, ale asi to nedodelam a vrhnu se radeji na pripravy =-) ,abych to stihla! To mi jeste manzel rano strcil do postele krysu, aby me probudila, protoze jsem chtela jet do prace v devet (ale nejak se mi to nepodarilo :-N ). Usla jsem i s krysou pod perinou a vzbudilo me az, kdyz mi zacala ozdibovat chodidla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale ma mijousek pekny pocasi, tak snad bude brzy fit at si ho uzije.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi psala Martinka, ve čtyři, že už je po, bolí to jak svina, a jde spát. Pak napíše víc.
Odpovědět
Profilova fotka
chudinka. Tak ji ode mě moc pozdravuj a že držím pěsti, ať výsledek stojí za to
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééje, tak dalo se to čekat, že to bude bolet...hlavně, aby neměla nějaké komplikace. Sari, byla jsem na poště a došlo mi toto: http://www.profikosmetika.cz/index.ph... Tak uvidíme, jak to bude fungovat...už to má sice skoro dobrý, ale pokud to bude dobrý, tak se to hodí. A taky nějaké šampony, prý Hery je na nic pro citlivé hafinky.
Odpovědět
Profilova fotka
zdáár! tak z mijouše je už prsatice jo? :-D tak snad se jí to bude rychle hojit ;-) jdu si udělat papu, dneska to bylo v práci na mrtvici =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?