Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
(ehm - vyvinuty) dneska perlim, to bude tim rozrusenim ....
Odpovědět
Profilova fotka
dneska je tak krasne, skoda ze nemuzem na prochajdu :-(
Odpovědět
kdyz vim, ze prijde, tak priste se ji schovam za strom a az prijde, tak ji necham pekne vycukat mrsku. Ja jsem nemocna, takze jsem nemohla ani kricet, takze manzel udelal vsechno, co nemel samozrejme ]-( , bezel za ni, pak ji jeste serezal, kdyz prisla ... no comment 8-( no, hlavne, ze se po chvilce vratila (tak po minute)
Odpovědět
jakto ze nemuzete? musite si hrat na sestricky? :-N
Odpovědět
tam, kam chodime my jsem jeste nikdy zadny zvire nevidela. A to tam jsou lesy a pole. (Jo, potkali jsme jezka a polochciplyho holuba a ropuchu, to se pocita? :-N )Tady to ale bylo velikansky pole, siroko daleko nikde nic ... tak asi proto. U nas se mozna ta zver drzi v bezpeci lesa ....
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, m je pacient, umira, nemuze opustit pohovku a ja delam sestricku a doktorku :-D
Odpovědět
a raubiri poletuji jako supi okolo, ze jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fil, to bych vždycky vraždila. Kámoška, se kterou jsme chodívali na procházky, měla svou holku na volno, ale ona furt za vším zdrhala a když se vrátila, tak ji ona seřezala. Všichni z toho měli trauma, protože na to nejsou zvyklí a pes vidí jen agresi páchanou na jinym psovi. A tak mi skákali až k hlavě, jako že se schovaj. Ještě, že v té době nebyla Sára, ta by rovnou zdrhla domů. Mně, když Mates zdrhne, já ho odvolám, on přijde, tak chválím a chválím a chválím. A i kdybych neodvolala. Tak prostě chválím a chválím. Je jasny, že pes si příště rozmyslí "mám teda přijít a dostat nebo si tu honičku užít a dostat až pak". Je jasny, co si vybere. :-p Ale můj m by podle mě udělal to samy. 8-( Mijuš, nezávidím ti mrtvolku doma. M je díky bohu nemocnej jednou za uherskej rok a když ho třeba "bolí patička nebo oušíčko nebo zoubeček", tak je to otázka dne a dokáže se o sebe postarat sám. Akorát to teda musím poslouchat :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si udělala kafe, protože vylezlo sluníčko, tak že si sedn 8-( u ven. Hm, sluníčko zalezlo a já mám kafe hotovy
Odpovědět
ja uz se strasne tesim, az budu moct psat na zahrade. Doma je to jak v kopce, temny, unavujici. Opravime plot a zasadime kyticky ;-) . Ja jsem teda na Dasu taky obcas prudka, ale snazim se ovladat, protoze na ni to neplati, jak uz jsem psala predtim. Ale je fakt, ze s ni je to obcas vazne o nervy. Tak se ty situace snazim resit povelama, ktery ji trochu zklidni, nebo ji treba vykazu za dvere, abych ji nemusela dat pres papulu :-N . Manzel se ovladat neumi :-|, takze obcas spolu predvedou uzasny sceny na verejnosti 8-( . To ja mam doma workoholika, takze pro nej neni zadna chripka prekazkou, i kdyby mel zapal plic, tak bude trvat na tom, ze musi do prace, nebo alespon bude lezet pod vsema dekama, co doma mame a na tu kupu si pak placne notebook 8-( ...
Odpovědět
Profilova fotka
tak prvni raubir je vydrhnutej, ted si dam obed, pokocham s pohledem na cistotou zriciho Noelka protoze mu to vydrzi asi tak 15 minut a umeju dalsiho raubire :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Noel vlitnul do obyvaku a nasapal se vedle m na pohovku, nebo spis na m a tvari se jako ze po te hruze co ted prozil ma narok na pohovku a sestricku a doktorku taky :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak druhej raubir umytej, Meg se u toho dycky tvari jako ze je v laznich :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdááááár :-D Mijouši koukám žeš mě ani nepohřešovala :-( :-D Tady bylo dneska nádherně..nejkrásnější zimní den x-) Byli jsem na vééélkej procházce x-) a teď peču :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé, Sárinka mi peče buchtííí x-) x-) Sári, adresu ti pošlu do IP, ja? :-D My tu měli dneska pěkně hnusně a pěknou kosu. Už se nemůžu dočkat jara a léta, kdy Sára bude většinu času pelichat venku
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.kosmas.cz/knihy/140117/sme... sári, tohle je zatím pěkny, četlas? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak vsichni raubiri vydrhnuti, ja jsem uthana, boli me zada a musim jeste uklidit celou koupelnu a celou loznici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mijouši hlavn se mně nezapomeň omluvit :-D Al - posílááám :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
All - nečetla, píšu si :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sári, a co že mi to posíláš? Ať vím, na co se těšit :-D Já dneska nemám m doma, tak mám uklizeny. To je tak fajn :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.kosmas.cz/knihy/149210/sok... taky vypadá hooodně nadějně, už to čtu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemáme :-N ona ta naše knihovna je trošku sporadicky vybavená
Odpovědět
Profilova fotka
já miluju všechny její knížky. Al vidělas dneska loskutáka?
Odpovědět
Profilova fotka
Myslíš kardio, co? Viděla, ale neposlouchala jsem od začátku :-( Co bylo zajímavýho na tom začátku?
Odpovědět
Profilova fotka
Brouuuuuu :-N :-) x-)
Odpovědět
odbyla devata hodina? ;-) Dobrou! Ja mam jeste praaaci :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no když jakoby kašlou a kašlávají, tak že to může být to srdíčko :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sari a za co se ti mam jako omluvit? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
že si neplakala, že jsem tu nebyla 3 dny :-D
Odpovědět
no - kazdopadne si vsimni, ze od ty doby se popsaly jen asi tri . Sakra, cim to jen je? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?