Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
petruzs ja uz mam taky jenom tvrdy, du to zredit juicem :-N :-D :-D
Odpovědět
mia: spis bych si domyslela nejaky drsnejsi hratky, brala bych to jako metaforu :-D . Tak predpokladam, ze sis proverila pred svatbou, jestli neni nejak extremne ujetej :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já si dám asi spíš nějakou tabletku, jsem z toho hopsání nějak rozlámaná a bolí mě trochu hlava...už nejsem nejmladší. 8-)
Odpovědět
aha =-) jsem si myslela, ze treba mluvite o jednom knedlicku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fil si pis ze jo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fil, ty jsi náš knedlíček. :-D Já myslela, že to už jsou profláknutá slova jako šalina, prýgl nebo zoncna. To už znají i v Práglu, ne? 8-) Se asi budu chystat postele (betle), ráno bych měla jít do práce (hokny, háčku). :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to nesnášííííííííííím :-D šufánek znám, ale to se říká v jižních čechách škopek neznam..jenom Škopkovou :-D prýgl ,zoncna - co to je?
Odpovědět
tak z toho vseho znam taky jen salinu
Odpovědět
Profilova fotka
Ty brďo bude Cayenne v dieslu a hybrid =-) =-) =-)
Odpovědět
petrus, tak se mej v betleme hezky
Odpovědět
Profilova fotka
sari m ma jeste Porche magazin schovanej u sve postele, to dycky po tom co dorazi, ja se k tomu dostanu az pozdej :-D
Odpovědět
hele uz bysme mohly prejit zpet do cestiny ne? :-N cayenskej znam jen pepr.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
prýgl ,zoncna - co to je?
Odpovědět
Profilova fotka
šufánek se říká u nás hlavně. prýgl=přehrada, zoncna=sluníčko. O tom Cayennu se přece mluvilo už od té doby, co ten motor plánovali do toho čtyřdvířka, ne? Tož tak se tu mějte a dobrou noc.
Odpovědět
tak mi tu zadny prehrady siroko daleko nemame, tak se nedivim, ze prygl neznam. a Slunicko je u nas normalne slunicko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
však jsme češi a ne hotentoti, Fil ne? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sari jestli myslis jak petruzs rikala to ctyrdvirko tak o uz se vi dlouho :-D
Odpovědět
to si alepson myslim - i kdyz vetsina kraju si mysli, ze ta jejich mluva je uplne normalni :-D My mame taky speciality jako "todleto" apod. I kdy mne to neprijde divny.
Odpovědět
Profilova fotka
fil todleto je normalni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fil, tak s tim betlemem jsi me fakt pobavila, uplne nahlas se tady chlamu a N. se na me divne diva :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fil - ale todleto je úúúúplně normální :-D ale o hybridu jste určitě nevěděly :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak ja jsem Chacharka od Ostravy a jsem na to nalezite pysna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
todleto je todleto :-) ale nějaký cizokrajný názvy, kdo si to má domýšlet? :-D Verun sbaleno?
Odpovědět
Profilova fotka
ježíši ještě tohle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Uz mame sbaleno a ted si davame stamprli slivovice na cestu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
desinfekce jo? :-D Verunko tak se mějte krásně, odpočiň si a už se těšim na ty fotečky x-) a dávejte na sebe pozor x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sari, co jako tohle, nebo todleto?? =-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a nezapomeň na ten dárek pro mě :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ehm...dárky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
helejte nechte si toho :-p :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?