Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
je s tim sladkej, porad chodim a davam mu to zpatky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mu tam nafouká :-D :-D
Odpovědět
... nebo vlitne nejaka moucha .... =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no prot mu to spravuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mia ten je krasny x-) x-) Fakt frajer x-) Gim se takhle roluje jen jedno ucho :-) ale ne porad
Odpovědět
Profilova fotka
Káťa to má takhle srolovany furt a Sára občas. Jinak máme ouška poslušná :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Cha cháá, vysavač funguje. x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
all to mas stesti co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ani mi nemluv. Akorát se mi zase zasekly kartáče, tak je musím vyčistit. Doufám, že jsou jenom chlupaty a ne rozbity :-N . Teď se mi ale nechce, jsem zhnilá a koukám na film :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo ja bych byla strachy spocena az na zadku kdybych znicila vysavac :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Proč? Jsem blbá, s tím už nic nenadělám. Hlavně on blbl před tím, tak jsem ho zkusila vyčistit trochu jinak. Ale asi budeme reklamovat. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
protoze ja sem jak zbran hromadnyho niceni, a kdybych zlikvidovala i vysavac tak uz by m asi dostal infarkt :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No, takže Sárinka byla dneska šikovná. Samým štěstím vrtěla ocasem a shodila sklinku plnou vody na notebook. No, snad to zvládne. Já mám nějak blby období nebo co. Všechna elektronika se mi topí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
alli hlavne to nesus fenem :-N :-D ja si utopila laptop a pak malem roztavila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mijuš :-D :-D :-D Nesušila :-D :-D Nechala jsem vodu vytýct, pak zapla, pak se to přehřálo a vyplo, tak jsem to znovu zapla, zčernala obrazovka, tak jsem to zase vypla, nechala chvilku vypnuty, znovu zapla, zapojila větrák a ejhle, jede to :-D x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty si expert :-D dokud to neuschne tak by se to zapinat nemelo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hehe, ale jede. Když já bych měla absťák. Noťas jede furt. Pořád něco stahuju, tak ho mám zapnutej defacto pořád. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to znam, ja mam ale stesti ze u nas je laptop v kazdym pokoji takze sem se akorat presunula :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D kruci. Ale my vlastně taky. Momentálně máme 2+1, takže máme 2 počítače :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To u mejch rodičů, když jsem tam ještě bydlela, to vypadalo takhle : já book na školu, táta book na práci, máme book na recepty a skype a pak ještě jeden velkej PC na všechno možný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdááár :-D já taky chci pohled :-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak mi hod adresu do ip a ja ti vyberu nejakej pejskovej x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jupíííííí x-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mé jméno je Vtěrka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale prosimtebe :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdááááár :-D :-D :-D Vidím, že jste všechny zaneprázdněný, tím, že stojíte frontu na poště a posíláte mi dary, k mým zítřejším narozeninám :-D :-D :-D , ale teď se mi věnujte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zpátky z pošty. To byla makačka, není nad to, když tě všichni znají a musí ti něco poslat. Chjo :-| :-D :-D Dneska jsme byli s m kupovat lino do obýváku. Bude ouplně nejhezčí. A chtěla jsem pod stůl ještě chlupatej koberec, jenže z toho by Sája nadělala drobení, tak jsme koupili obyč. A jak to šlape?
Odpovědět
Profilova fotka
zdar, ja tu do ted mela zahradnika s elektrikarem, mat a pat hadra, pridelali svetlo na fotobunku a nenastavili na den-noc takze nas svii svetlo pres den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My tu měli kdysi podobnýho pata a mata. Fotobuňku sice nastavili, ale světlo dali pod ten snímač. Takže aby se to rožlo, tak člověk musí buď dáááleko a nebo skákat a mávat rukama jak péro :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Se dívám na Gilmorky. M to úplně nesnáší. Vrtá světlo v kuchyni a brblá si pod nos, co že to je zase za capinu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?