Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Alll ty tyrane ]-( :-D
Odpovědět
martinka: my jsme ji vyhradili predsin, kde ma svoje kralovstvi (tzn., vsecko vozuzlany, ukousany a poskrabany). Nastesti byly zrovna vanoce, tak jsme byli oba doma prvni dny, ale pak jsme prvne chodili na zahradu na chvili/ na kafe na pul hodky/ na obed pryc/ .... co mezitim delala netusim, asi silela, ale nechali jsme ji vyrvat a pak se s ni vitali, kdyz jsme se vratili. Casem si proste zvykla. Hned od zacatku jsme ji ucili, ze dopoledne se musi spinkat a byt doma. (tzn. odchazeli jsme vetsinou dopoledne.) nechavali jsme ji tam veci na zuzlani a na hrani a byla napapana a po delsi prochazce, aby byla unavena.
Odpovědět
Profilova fotka
Sáruše, já jsem zrovna fakt ten největší tyran široko daleko ]-( :-D :-D Jo, to je přesně on. :-)
Odpovědět
Fili... dekuji, take se o to pokusime.. asi zacneme ve stredu, zitra dopoledne jedeme na veterinu, ale jestli bude jak janek.. tak to prubneme i odpolko ;-) Kdyz on je tak roztomily, kdyz spinka :-N x-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alll - jo jo jo jo tyran :-D a Fil ty taky :-D :-D
Odpovědět
taky musim byt tyran :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, ale teďka se fakt cítím jako tyran. Kačenka by chtěla tááák papat, ale nemůže a jí jen ty její hnusy. Chjo. Ale jinak fakt nejsem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marti - vopovaž se :-D Psí sociálku na Vás :-D :-D :-D Ale vážně:My jsme měli štěstí, že Sárinka nikdy nic nekousala, necupovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A máte vůbec pejska? I naše hodná Kačenka byla cupatér všeho. Kolik šňůr od lamp, prodlužek a nabíječek zbaštila. A to je to miláček :-D Hej, ale psí sociálka je super nápad. By to mohli zřídit.
Odpovědět
Sari.. posilam Sonnyho na prevychovu:-) hryze hlavne nas :-N Zrovna jsme dnes s Majou rikali, ze si toho ted vsimame mnohem vic, jaky jsou lidi prasata:( neuklizi hovna po psech a toho bordelu, jako papirky a tak:(
Odpovědět
Profilova fotka
jsme byli u vetrinare :-) sari tak to je drsny =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alll fakt vážně vůbec nic =-) Akorát mi jednou vzteky ukousla knoflík na košili :-D Mio huráááá žiješ x-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
MOJÍ košili :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jupipííííí, Mijuše je živááá :-D :-D Teda Sári, jeden knoflíček, to je krásny. Já toho měla rozkousanýho a Sára ještě cupuje, tu než to přejde... Mamce zbouchala její nejoblíbenější botky. Tak dlouho na ně číhala, až je dokázala uzmout a zničit. Mamča byla nadšená :-N :-D
Odpovědět
Dasu furt hlidame, aby nekde neco enznicila. Ja ji chapu - doma je nuda, tak co takhle neco neznicit :-D . Zrovna dneska mi udelala diry do mejch supr novejch zahradnich bot od Vetnamcu. No a posledni dobou hrabe diry do staryho betonu, tam jak jsou ty spary, tak vytrhava ten beton 8-( . Desna zabava. Takze ji nechame, kdyz je krasne, pres den na zahrade a vratime se a mame dvorek jak po pristani meterologickyho roje ... Nic moc cennyho nastesti zatim nezdemolovala. Snazime se to vsechno davat z dosahu. I kdyz novy lino se mi teda moc do predsine kupovat nechce, mozna budeme muset. V kuchyni uz ho roztrhala, ale nastesti pod tim byly nejaky stary dlazdicky, tak jsme je tam nechali.
Odpovědět
mit novej byt, tak asi ze stenete silim. My mame nastesti vsechno stary, takze nas to tolik neboli. I kdyz vymalovat by to potrebovala jako hodne. Ta predsin teda vypada desne, navic ty okousany policky a kliky :-p ... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Fil, tak u nás je teď všechno novy. Dokonce koberec jsme měli jen asi 3 roky, pak nám ho zdemoloval Miška, tak jsme koupili novej a pro Sárinku je největší bžunda tahat ty provázky z koberce. A v ložnici vždycky před spaním si musí kousek vytáhnout, jinak by neusla x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nas vecne mizeli pantofle, noel je zboznoval :-D
Odpovědět
mi kamaradka rikala, ze ji pejsek, shodou okolnosti taky madarskej ohar, vyparal celej koberec komplet. Kdyz prisla domu, uvidela klubicko cehosi, z ceho visi snury a na zemi nejakou divnou mrizku a koberec nikde ,.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Proto jsem ji jako tyranka zavírala do kuchyně s dlaždičkama :-D :-D
Odpovědět
jak znam Dasu, tak ta by v dlazdickach vyhrabala novej vstup do sklepa ... jen ji to jeste nenapadlo :-p
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D Tak ani sklep nemáme, ale chtěla bych, na vínko :-D . My se ráno hodně venčíme a taky dlouho a pak, jsou tam 4, takže si vyhrajou sami a moc se nenudí.
Odpovědět
Profilova fotka
ti moji smudlove dneska zas skoro nic nesnedli, to je fakt divny =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak toho si budu muset u Sárinky vážit, že byla hodňoučká x-) :-D Alll kdy jedete? Myslim na Vás, a dělej si poznámky, ať na nic nezapomeneš, až nám budeš " vyprávět" :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nemůžu zvládnout vás dočíst, tak co je nového? alll, co ta tvá holčička, už je to ok? Jinak včera jsme luxusně zmokli na koncertě Depeche Mode v Blavě, ale stálo to jako pokaždé za to! Ještěže jsme si v neděli večer na poslední chvíli skočili do Globusu pro pláštěnky (15 minut před zavíračkou). :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petruzs oni jeste zijou? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mia, no dovol! To je moje nejoblíbenější kapela - už 18 let. ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mio :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no prave petruzs :-D a jak jim to slo? drzeli si nastroje sami nebo jim je nekdo pridrzoval? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No oni jsou na tom jako hooodně dobře jako. Dave (zpěvák) vypadá pořád úžasně, i když mu je skoro 50 a nedávno mu (během tohoto turné) operovali rakovinu. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?