Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
petrus: aha |-| , tak to nezni nejlip :-N . Myslite, ze bude bezpecnejsi prejit na Mozillu? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Harakiri :-D :-D :-D :-D :-D No potřebovala bych vědět, co namačkat zase zpátky, aby to šlapalo :-D ..asi to znovu přeleštim :-D Holčičky všem děkuju za rady x-) , ted mastim do práce, kdyby jste něco vymyslely sem s tim :-D
Odpovědět
ja jdu na posledni chvili pred vlakem shanet darek za ukonceni studia navsteve - ze mi to m taky nerekne driv ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. S pocitacem neporadim, ja jsem antitalent, umim na nem akorat pracovat :-D vcera jsme meli s Tangem zase roztrzku kvuli kousani ..... nejdriv jsem udelala jsem to co mi radila alenka - chytla jsem ho za kuzi na krku a stahla k zemi, ale nechtela jsem byt moc hruba, tak to bral jako hru a furt skakal a kousal ... tak jsem ho opatrne polozila na zadicka a pridrzela ho, aby mi ukazal brisko. Vubec se mu to nelibilo a zkousel knikat, ale urcite ho to nebolelo, byla jsem jemna. Proste se mu jenom nelibilo, ze je v takove podrizene pozici .... pak se zklidnil, prestal kousat, tak jsem ho pochvalila a pak dobry :-). Jeste jsme to museli zopakovat venku - to teda byl nastvanej a kousal ze vzteku .... a i po sklidneni, kdyz jsem mu dala ruku k tlamicce, tak se ohanel, tak jsem ho nepustila dokud to neprestal delat a dneska rano dorazel na m., ze si chce hrat a u toho kouse do nohou, ale kdyz prosel kolem me, tak ke me jenom cuchnul a kdyz jsem se k nemu sehnula a on zkousel zoubky a ja sykla, tak je vymenil za lizani. Za to ho vzdycky chvalim, takze mam pak umyto i za usima :-D
Odpovědět
josefka: uz to asi zacina chapat, to je dobry ;-) . jen aby manzel postupoval stejne a nekazil vychovu jako vecina manzelu ]-(
Odpovědět
Mne pobavila Dasa a latkovy netopyr, ktery je normalne poveseny na okne ... Delam na notebooku a ted perifernim pohledem vidim Dasu, jak "hrozne nenapadne a klidne a pomalu, skoro po spickach" odchazi z pokoje. Tak jsem na ni zavolala, a ona prisla a v hube toho etopyra, kridylka ji couhaly z tlamy na obe strany :-N . Tak rikam: "co to je?!" a ona jen pootevrela hubicku a lehce vyplivla toho netopyra jako ..... "co jako, co myslis? Ja nic nedelam, nic nemam!"
Odpovědět
Profilova fotka
fil tak to je bomba :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fil, dle mého je vše lepší jak IE, takže kromě bezpečí bude vše pohodlnější a líp šlapat. ;-) Sari, fakt jedině projít tu nápovědu, ale je tam toho hrozně moc a ještě debilně popsané, takže z toho člověk nic nepochopí a musí se to vyzkoušet. Tudíž fakt nejlepší řešení je dát další konkurenční prohlížeč (do něj si nainstalovat ty oblíbené), pak odinstalovat/nainstalovat IE a ten by měl mít taky možnost zkopírovat oblíbené. Pokud by to náhodou neměl, tak by mě to jen usvědčilo v tom, jak to je nemožný prohlížeč. :-D Já pádim domů, ještě musím na poštu a je pátek, tak to bude kolona přes celé Brno a pak i na příjezdu k nám do města. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
fil no v tomhle asi bude problem - m. nesnese, kdyz knika :-D .... takze mu akorat rika, at nekouse a te jak kdyby mu rikal - jasne, kousni si, muzes i vic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fil, to známe..."já nic já muzikant" nebo rovnou "já tady vlastně vůbec nejsem". Ale už fakt jdu, pááá holčičky. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
nam netece tepla voda, sem si musela umejt vlasy ve studene 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) nestíham vám, ale poctivo čítam ;-) keď už idem na niečo reagovať, tak ste u inej témy :-| takže nech nepíšem od veci :-D ale sledujem vás :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
"Ja tady nejsem" - na to byl expert m. pudl Ben :-D ..... treba kdyz z talire, pred kterym sedel sezral jedinou palacinku a pak se tvaril, ze tem nebyla ani palacinka a ani on :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to jim de, ja jak je moc ticho tak je du hned zkontrolovat protoze vim ze neco sijou, posledne jsem sla nahoru a me je hlidat m, prijdu zpatky, du na zahradu a ducim na stul kde jsme meli jidlo, pulka v coudu, nejdriv sem si teda myslela ze byl m ale pak sem videlama raubire s mastnyma hubama tvarici se ze neexistujou, ze nechapou proc ne ne koukam a soutezili kdo vydrzi zirat dyl, ja na ne a nebo oni vsude jenom ne na me :-D
Odpovědět
Profilova fotka
josef to je genialni ze sezral jenom jednu tu palacinku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to uz sem tu psala jak noel vecne zral ze vsech misek jenom ne ze svoji tak sem mu to zakazala a du pak na kontrolu, potichu sem vlezla do kuchyne a tam samozrejme noel a cpal se z meg misky, ani sem nic nerekla, on se jenom potichu po ocku kouknul jakoze jo, je tam, hlavne zachovat klid, potichu otevrel pusu, nechal na zem vypadnout granule, zavrel pusu a potichu odchazel jakoze on tam v zivote nikdy nebyl a nevidim ho, nevidim ho, neviiiiiiiiiiiiiidiiiiiiiiiiiim ho :-D taky lo super kdyz potichu ukradli toaletak ze zachodu a potom to cupovali v obyvaku na milion kousku :-D
Odpovědět
meddy: z toho si nic nedelej, klidne se vrat k minulymu tematu anebo lehce vpluj do plynuleho provozu tady na pejscih :-p :-D Takyme Dasa napalila - sezrala vitaminy pro manzela a ja jsem si nejprve myslela, ze jsem je vyhodila i s tim hnusnym prkynkem a hledala jsem je v kosi (jen pohledem upozornuju :-D ) ... Je to trubka. Zkousi neco sezrat, i kdyz u toho stolu sedim .... nejdriv, jakoze si k tomu jen cuchne, pak natahuje jazyk jak zoraf pul metru daleko, ze si teda jen malinko lizne, .... i kdyz ji nikdy od stolu nedavam a je zle pokazdy, kdyz si neco vezme, tak se proste nepouci ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
fil tak to je narez, ona ti sezrala vitaminy? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
čaute :-) fil - takhle zrovna předevčírem jím na gauči, joy kouká, vzít mi něco z talíře si teda nedovolí, tak jsem snědla poslední kousek, otočím se na manžela a něco říkám a on rychle začala blízat talíř a jen co jsem se na ní podívala, tak zas kouká stranou, jakože přece nic nebylo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
filipovi :-D a budem za blázna :-D ale na týchto posledných príspevkoch sa bavím ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeste ze uz je konec pracovni doby, se tady chlamu nezrizene a nahlas :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
josef - to je potřeba při pátku ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady uz je takova kosa ze sem musela zapnut topeni, ted sem prisla z venku s raubirema a mam uplne omrzly ruce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tady to zatím tak hrozné není :-) bude hůř :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zdááááár jsem doma...vidim, že jste nic jinýho nevymyslely :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mi tu udelala prepadovku svagrofka =-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdáááár, Sári x-) mijuš, máš hroznou radost, co :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alenko neřikal brašulín něco? =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uz vysmahla, sem lekla jak svina :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, brášulín říkal akorát to, co jsem psala. Kupodivu se mnou měl i trpělivost :-D nooo, nesmát se, ale koukám na de.ilní film (moon) a děsně mě to nudí, tak jdu do postýlky číst. Páááte lásky. A buďte tu hodny. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?