Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sari, bojim bojim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
me se tak nechce varit :-S
Odpovědět
Profilova fotka
verouši čeho? :-D Mio tak nevař, nepo pošly Dusty něco ulovit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to bych musela jeste oskubat co by dusty ulovila, na to kaslu :-D a to jeste mozna budu varit zbytecne pac m nevi jestli pujde na firemni veceri nebo ne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kde jstééééééééééééééééééééééééééééé?
Odpovědět
Profilova fotka
sári - to jsi mě uklidnila, doktorka sice taky říkala, že je to normální, ale manžel už zas hysterčí, že určitě bude muset zpátky pod nůž a že to nepřežije :-S má tam už asi tři dny otok, ale o si ho všiml až teď a myslí si, že je to já nevím co =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja varim a vubec mi to dneska nejde a shanim ten hotel v barcelone :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Sim otok měla Sárinka taky a fialový bříško plný modřin ;-) Neboj to bude OK ;-) Mijoušku co kuchtíš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaaaaaaale chtela jsem udelat kapustovy karbenatky ale nejak mi to trva vecnost a jeste nejsou hotovy a uz mi to stve
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem nasla dva krasny hotely, snad se bude m nejakej libit, taxiky jsou tam pry levny tak to nejak zvladnem
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz konecne vim kde bude svatba, to bude hodne luxusni :-.
Odpovědět
Profilova fotka
my teda neměli žádny modřiny a otoky. Akorát Sára jednou skočila, bouchla se do té jizvy a já hned volala vetovi a ten říkal, že pokud to nezmizí do dalšího dne, tak mám přijít, ale další den tam už nic neměla. Ale ty modřiny by mě děsily, ale když je to normální, tak asi je. Sim, m se o holčičku bojí a tak se rozčiluje na nesprávny lidi. Bude to dobry. Jsem tak koumala bříška holkám, je to drsny, když maj rozřízly břicho a pak žádnou jizvu, ani malilinkatou stopičku po tym, že by jim kdo řezal břicho.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
alli ty jo to je super ze se jim to tak krasne zahojilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, mela bych na vas velkou prosbu. Nevim, kam se mam obratit, tak to zkusim zde, snad mi poradite. U naseho pejsky asi pred mesicem zjistili, ze ma nemocne srdicko, v plicich se mu zadrzovoala voda - doktor mu udelal ruzna vysetreni a dostal prasky. Ale uz vic jak mesic skoro nic neji a pokud neco ano, tak to vse vyzvraci. Doktor mu jednou dal injekci s tim, ze mu to rozdrazdi zaludek a pak bude jist a vic s tim neudelal. Pomalu se nas ztraci pred ocima. :-( Pokud nekdo znate nejakeho vyborneho veterinare, ktery by nam pomohl nebo cokoli, budu za vsechno rada!!! Jsem z Brna.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak dnes byli hlavni hvezdy Muse a bomba. Ver, ja bych do Glastonbury jela hned. A taky v Readingu byly dobre akce. Jakej duchodce? Tam chodi i starsi lidi.
Odpovědět
Profilova fotka
Ritush - není to výmarák? Ti na to trpí....bohužel ta voda se dělá často znovu :-( Každopádně veterináře urychleně změňte. Ted jako první pomoc mě napadá http://www.chytry-pes.cz/calopet-past..., aby měl dost výživy a tak nehubl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ritush zkus toho Sivaru, chodili jsme k nemu dlouho a vzdycky si vedel rady, my s nim byli spokojeni, jenom vypravim muze na sluzebku a najdu ti odkaz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak je u vás počasí? Tady se hodně ochladilo a prší :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tady zatim nic moc, celkem chladno :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ritush http://www.veterina-online.cz/veterin... zkuste to, nemate co ztratit, ten vas vet je na nic, ocividne se nepretrhne, jako nevim stopro jestli ho zachrani ale vim ze byl dobrej, je to starsi pan s hodne zkusenostma, stara skola a nestalo se mi ze by mi psa nejak odbyl, ja teda doufam ze je to on, kolik Sivaru vetu muze v brne byt :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ritush, rozhodně veterináře jinýho a to hodně rychle. Sári, tady je taky hnusácky, pršelo, morko a zima :-|
Odpovědět
Profilova fotka
alll - my otok máme jen na jedný straně a modřinku jako destikorunu taky na té straně, ale je to na té straně, kde jí to po té operaci trošku krvácelo, takže to bude asi tím :-) nezvětšuje se to, ani nic jiného, takže to bude určitě dobrý :-) zítra jdeme na kukandu k paní doktorce
Odpovědět
Profilova fotka
ti raubiri uz me fakt pijou krev, nejdriv tu chodi a delaji ze umiraji hlady a kdyz jim dam jidlo tak to nechtej :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mia - to je normální situace u nás někdy :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sim me teda tak nadzvedli ze jim to tam necham a dokud to nesni nic jinyho nedostanou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
i kdyz teda ne, mam pro ne maso co se dneska musi snist jsem si uvedomila :-N hele muzu jim to dat kdyz je to trochu citit? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mijuš, to bych neriskovala. Já teda určitě ne. Nedávám psům nic, co bych nesnědla já sama a pokud je to cítit, tak už vůbec ne. Zvlášť ti tvoji mají citlivy zažívání a myslím, že by to odnesli průjmem.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja to teda vyhodim, takova skoda, je to velikej hrnec toho :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kurnik kde jsou s tema lehatkama? uz mi lezou na nervy, nejdriv jim trva vecnost nez je dovezou, pak dovezou jiny nez jsme obednali a dneska jeste neprijeli 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
škoda to je, ale zase furt lepší, než kdybys uklízela srajdu nebo zvratky. I když by to mohli přežít v pohodě, tak je lepší nic neriskovat. vy tam máte teda super doručovací službu, pořád nějaky problémy s dodáním :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?