Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
all - ten sirupek na bolest nám dala v injekcích, který jí stříknem asi za hodinku do tlamky, je to na 24h a ty antibiotika máme brát 2x denně jenže jak už byl v noci nervní a unavenej, tak byl i hnusnej, že on si tu kastraci nevymyslel a podobně =-)
Odpovědět
Profilova fotka
sim, je to chlap, co bys chtěla. Byl unavenej a tak házel vinu na všechny okolo, ale sám bude rád, až se vyspí, že je teď joynka v pohodě a nebude si prožívat ty muka s faleškou.
Odpovědět
Profilova fotka
mijuš, kluci taky neměli obvaz, tam není co vázat, to jim jen ufikne a pohodka :-D ale fence se musí rozříznout cely břicho.
Odpovědět
Profilova fotka
alll - možná to uzná až časem, ale i když se mi včera omluvil, když začal ječet, když jí tekla trochu ta krev z rány, tak vím, že prostě to teď bere tak, že já jsem svým výmyslem přidělala starosti mě i jemu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
alll - ona má tu ránu stejně schovanou mezi těma svýma vytahanýma cecíkama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sim, bojí se o Joynku. m po mě taky hned ječí, když něco. Ale bude jí líp a on se časem taky umoudří. Udělalas dobře. Ta faleška by jí určitě ublížíla.
Odpovědět
Profilova fotka
tomu se říká sakra obvaz :-D to tam má vcucly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, já jsem se zapomněla naobědvat =-) kruciš. Tak jdu papat :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alll - ne moc, ale schovaný to tam je :-D ránu má asi tak 6 cm a vypadá dobře, suchá, pořád stejná, manžel se ptal včera doktorky, jestli se jí to nemůže rozjet a ona nám ukázala úplně pořezaný ruce od šicího materiálu, jak to utahovala a říkala, že zašitý tři vrstvy nad sebou nemaj šanci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já měla od rána asi tři sousta :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, asi se k ní půjdu natáhnout, až budu mít náladu, hodím fotky, jak jsme si jí zfetovanou přivezli, zatím díky holky a nevím, kdy se zas objevím, papááá
Odpovědět
Profilova fotka
alli my prave holky po kastraci nemeli doma, dostali jsme je az po kdyz uz byly zahojeny tak nevim =-) myslim ze meg uz byla taky, prave si nemuzu vpomenout ale myslim ze jo =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sim, já měla kdysi video, jak byla Tenule "pobochaná", když dostala oblbováka, když jsme byli se zubama, ale nemůžu to za boha najít. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Sim - tak to je dobře x-) my jsem si oba vždycky vzali volno...a naposled mu ho něchtěli dát, ale m řekl, at ho klidně vyhodí, že Sárušku neopustí :-( x-) Jinak já jsem proti límci, nedala bych ani na vteřinu..strašně se tim stresujou :-( My jsme e od ní nehli na krok, a naštěstí moje mamča a ségra tu vartovaly skoro 24 hodin denně, a pomáhaly strašně :-) Do středy to bude srostlý ;-) Jo a mamina Sárině spíchla takovýho andělíčka jako dávají v nemocnici..přes bříško a zavazovat na zádíčkách, aby si nelízla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alouši něco jsem ti řikala o tom..ehm....stah... ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky u nás když se něco děje ječim a plašim já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já ječím a hučím, i když se nic neděje...teda pokud není po mým. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak pardón, to určo nikde neviděl =-) :-D Jdu se na to koukat :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
úchylačko pokolikátý? :-D Petruš no asi tak nějak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
náhodou, teprve potřetí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuk, manžel je doma, tak je všechno veselejší, i joy si dala granulky konečně x-) sári - já vím, že je ten límec hroznej, ale zaboha bychom ji neuhlídali, já ji znám :-( myslíš, že to bude so středy natolik srostlý, že když si rozkouše stehy, tak se jí nic nestane?
Odpovědět
Profilova fotka
ale já fakt nemyslela, že už druhý den to bude zase ona x-) když přišel manžel z práce, tak vítala úplně normálně, akorát jsme ji přidržovali, aby neskákala, ale štěkání bylo, i když tlumenější než normálně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sim - to už bude OK, neboj ;-) Vždyť jsem ti to říkala..Sárička už byla OK večer a chtěla venku hrabat myšičky :-D Kolik je holčičce? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dusty je po tom ockovani nejaka sesla, je desne zpomalena, ted se bojim jit na veceri =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mio radši jí hlídejte, já vždycky po očkování chci být u Sáry, kdyby náááhodou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kurna tchanovci uz zamluvili stul v restauraci a za chvily jsou tu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
sári - je jí 3,5 roku :-) dala jsem na rajce fotky http://simushka-b.rajce.idnes.cz/joy/... http://simushka-b.rajce.idnes.cz/joy/... http://simushka-b.rajce.idnes.cz/joy/... http://simushka-b.rajce.idnes.cz/joy/... ta poslední je už z dneška :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chudinka, takej obří límec :-( Ale dnes je evidentně lepší :-) Mijuš, já bych taky radši nešla, ne každej pejsek to zvládá, ale i když moji to zvládají skvěle, tak po očkování s něma je ten den někdo vždycky.
Odpovědět
Profilova fotka
Sim - prosííííííííím... když jste s ní nedávejte jí ten krunýř :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
alll - ten menší, co tam měli, tak říkala doktorka, že pes si ho umí tak narazit na krk, že jí koukaj přes okraj zuby, tak jí dala větší, to víš, že s ní naráží o nábytek, kočka moje x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?