Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky :-) fsv; jukla jsem na fotky a je to fakt krása x-) . Jednou bych se chtěla taky podívat do Říma a taky do Florencie. Já znám z Itálie Miláno, trošku Janov, Benátky, podhůří s vinicema kousek od Milána, kde bydlí teta a od loňska i Sardinii. A co se týče chmatáků, tak nás připravili o foťák a to zrovna v Sardinii, kde bych to nejmíň čekala ]-( . Ale i tak byla krásná a někdy bych tam klidně zajela znovu novako, ahojky mamino :-) . Děkuju moc za podporu x-) . Taky doufám, že bude všechno ok. A s tou indiánskou babičkou...pokud se mi narodí stvoření jako ségry chlapeček, tak tu zeď hlavou možná i prorazím :-N . První tři měsíce docela teror...dvě hodiny spánku denně jinak řev, no docela žůžo. Ale ženská přežije všechno, no ne ;-) ? Jaký kočár máte vlastně vy?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, koukám, že se tu řeší dětičky a kočárky a to jde teda zatím mimo mě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv...mimo mě to šlo taky hodně dlouho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koch: My máme Moon S4, sehnali jsme ho nový za 7. tis. No, neber to. :-) Jestli ti ale můžu poradit, kup nějaký hodně dobře pérovací (buď Roan nebo dražší Inglesinu). Lidu kočárek moc nebere. Možná až přejdem na sporťák bude to lepší. Jojo: Máš pravdu. Tohle člověka naučí vážit si chvilek: a) když dítě neječí b) když se spokojeně plazí a dospěláka k tomu nepotřebuje c) když chrní :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že se mám do budoucna na co těšit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
novako-ty jsi tady otevřela antikoncepční debatu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dělám si srandu.... já se na ten mazec kolem mimča těším ;-) , důležitý je brát to s humorem a nehroutit se. koch-ty budeš určitě pohodová mamina :-) . ještě nemáš vybraný kočár? já jsem pořád zamilovaná do i´coo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - ježíš, co je to i'coo :-. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
novako; díky za tip. Ty roan ani neznám. Já hlavně potřebuju, aby byl celkem lehký a měl spíš větší, dobře ovladatelnáí kolečka...na těch našich kopcovitých štěrkovkách to bude potřeba :-D stejně...všechny děti jsou nejhezčí když chrní :-D :-D :-D aaa; myslíš? Tak děkuju, doufám že budu pohodová v rámci možností ;-) . A i´coo se mi taky líbí...ideální podvozek i´coo plazma a korba esprit. A úplný favorit je teutonia, ale to bych musela mít sponzora :-N ...chudák fsv má teď otazníčky v očích :-D
Odpovědět
Profilova fotka
i´coo měla moje kamarádka a jezdili s ním v terénu, dokonce i na horách ve sněhu :-) , dobře vypadá, je lehký a přijde mi i prostorný, prostě se mi líbí. ale je dost drahý :-| teutonia neznám, máš ho v albu? že bhychn šla šmírovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no kdyby jste teď mluvili marťanksy, tak vám možná rozumím víc :-D ale alespoň vím, kam se obrátit o radu, až to bude aktuální ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa; teutonii mám v albu hned na prvních místech :-) . A kamarádka měla který tip, nevíš? fsv; no jasan...pak budeme bezedné studnice informací ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
koch-mám ten kočár na facebooku v albu "terezčin vojtíšek", jaký to je tip nevím, mě se líbí v červené barvě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvulky, koukám, že je tu nějak mrtvo :-. . Kdepak se všechny touláte? jinak přeju všem krásné velikonoční svátky....venku je nádherně, tak to jistě budou pohodové svátky jedna radost ;-)
Odpovědět
Jsi nás vytáhla od někud z propadliště, co? :-D Tak pokud sem ještě někdo nakukuje, tak taky přeju krásné svátky a soucitné koledníky. ;-) Já na tyhle velikonoce ani nemám náladu, úklid nestíhám, vajíčka jsem nenakoupila, bude prd. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky přeju hezké svátky :-) bude krásně, viděla bych to nějakou grilovačku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
čus větvušky :-) užijte si pomlázku :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
ahoj holky - jen pro informaci: nově není nutné žádat o uzamčení diskuse, která překročila 10 tis. příspěvků, a zakládat novou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, jsem tu po dlouhéééé době, co je nového? :-)
Odpovědět
:-) Ahoj kočky.Zrovna jsem se vrátila z Toskánska- fakt paráda. :-N Máme měsíc po svatbě.Jinak můj ročník 69. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, vítej mezi větvema :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, nového ??? Dobrá otázka :-D vítáme novou větvičku!!!
Odpovědět
:-D ahoojte holky.... zelam krasny vikend a ja som tu po dlhej dobe, tak aspon vas zdravim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdarec větve! Nějak nám to tady usnulo. Co Koch? Už porodila?
Odpovědět
Profilova fotka
novako: u kochu maji malou zuzanku, mrkni na konika ;-)
Odpovědět
Ahojík holky!!! Tak ,už to mám taky za sebou... :-D :-D ..a ani to nebolelo... ale jak koukám,moc se to tu nehýbá...asi,že jsou ty prázdniny? ;-) ;-)
Odpovědět
Mno....a kdyby jste se koukli na fotečky....tak se nelekněte... :-D .....a kdyby jste mi tam připsali nějaké přání,udělali by jste mi velkou radost......mám tam ze všech nejmín.... :-| ;-( ;-( :-N
Odpovědět
:-) Ahoj, tak asi všichni jsou na dovolence...nic se neděje.Založila jsem nové téma o darcovství krve, o kartářkách a taky docela klid. :-. Tak jdu vařit nedělní oběd... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Na dovolence ne, spíš nějak na net není čas :-)
Odpovědět
na net nebo na beremko? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?